Ieškoti pagal kategoriją
Prekių krepšelis

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje. Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Vonios užuolaidos

Dušo užuolaidų pagalba užtikrinkite, kad vonios kambarys išliktų švarus ir stilingas. Dušo užuolaidos išsiskiria savo funkcionalumu ir estetika. Jos yra nepaprastai praktiškos, nes padeda užtverti maudymosi zoną, jog vandens purslai nepatektų už jos ribų ir visuomet vonios kambarys išliktų sausas. Taip pat, jos tinka norint atnaujinti vonios interjerą ir suteikti voniai prašmatnų pojūtį.

 

SAVAS home parduotuvėje  galite rasti Jums tinkamiausias vonios užuolaidas ir tapti išskirtiniu vonios akcentu. Rinkitės įvairių spalvų ir stilių užuolaidas, kurios leis atnaujinti vonios kambarį norimais raštais ir žaviais atspaudais, tinkančiais bet kokiam interjerui. Visos užuolaidos yra  nepralaidžios vandeniui ir  pagamintos iš PEVA medžiagos. Tai ekologiška plėvelė, kuri pagaminta iš augalinės žaliavos modifikuoto krakmolo, kuris yra labai lengvai prieinamas, o resursai visiškai atsinaujinantys.

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Apie vonios užuolaidas

Siūlome didelį skirtingų 180x180 cm vonios užuolaidų dizaino pasirinkimą. Tikime, kad įvairios spalvos bei iliustracijos sukurs naujumo bei estetiškumo pojūtį Jūsų vonios kambariui.

SAVASHOME siūlomos vonios užuolaidos ne tik stilingos, nepralaidžios vandeniui bet ir tvarios bei draugiškos aplinkai. Užtikriname malonų užuolaidų minkštumą bei šiek tiek elastingumo dėl užuolaidų gamybos iš ekologiškos plėvelės – PEVA. Būtent ši ekologiška plėvelė yra iš augalinės žaliavos – modifikuoto krakmolo. Šios medžiagos resursai yra itin lengvai prieinami ir nuolatos atsinaujinantys gamtoje, kas užtikrina saugumą bei draugiškumą aplinkai. Taigi įsigydami mūsų siūlomas vonios kambario prekes prisidedate ir prie gamtos saugojimo.

Norėdami išlikti stilingi, tvarūs bei estetiški savo vonios kambario interjere rinkitės SAVASHOME vonios užuolaidas!