Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Audiniai

Dar viena naujiena SAVAS home elektroninėje parduotuvėje - audiniai. Nuo prabangaus šilko iki patvarios medvilnės – audiniai gali būti naudojami įvairiems tikslams. Nesvarbu, ar esate mados dizaineris, norintis sukurti tobulą aprangą, dekoratorius, norintis suteikti kambariui elegancijos, ar „pasidaryk pats“ entuziastas, norintis sukurti kažką unikalaus. Turint tiek daug galimybių, galimybės yra tikrai neribotos. Taigi kodėl gi šiandien neištyrus mūsų aukštos kokybės audinių kolekcijos ir neatradus tobulos medžiagos kitam projektui?

3 prekės

Žakardinis audinys „Brown baroque“

  • Audinys: Žakardinis

4,62€

Žakardinis audinys „Green baroque“

  • Audinys: Žakardinis

4,62€

Žakardinis audinys „Red baroque“

  • Audinys: Žakardinis

4,62€

Dar viena naujiena SAVAS home elektroninėje parduotuvėje – drobelės audiniai. Drobė yra audžiama iš aukščiausios kokybės medvilnės pluošto, o vėliau šią drobelę galima pagražinti įvairiomis spalvomis ar raštais. Drobės audinys – natūralus, puikiai sugeria drėgmę bei yra pralaidus orui, tad taip užtikrinama normali temperatūra. Malonus odai, tvirtas ir ilgaamžiškas audinys daugiausiai yra naudojamas patalynės komplektų ar paklodžių gamyboje.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.