Ieškoti pagal kategoriją
Prekių krepšelis

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje. Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Audiniai

Audiniai

Dar viena naujiena SAVAS home elektroninėje parduotuvėje – drobelės audiniai. Drobė yra audžiama iš aukščiausios kokybės medvilnės pluošto, o vėliau šią drobelę galima pagražinti įvairiomis spalvomis ar raštais. Drobės audinys – natūralus, puikiai sugeria drėgmę bei yra pralaidus orui, tad taip užtikrinama normali temperatūra. Malonus odai, tvirtas ir ilgaamžiškas audinys daugiausiai yra naudojamas patalynės komplektų ar paklodžių gamyboje.

Audinys: 100% Medvilnė

4.00€
Be PVM:3.31€

Audinys: 100% Medvilnė

4.00€
Be PVM:3.31€

Audinys: 100% Medvilnė

4.00€
Be PVM:3.31€

Audinys: 100% Medvilnė

4.00€
Be PVM:3.31€

Audinys: 100% Medvilnė

4.00€
Be PVM:3.31€

Audinys: 100% Medvilnė

4.00€
Be PVM:3.31€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

Kuo drobės audiniai skiriasi nuo satino audinių?

Tiek satinas, tiek drobė yra ta pati 100% medvilnė. Pagrindinis šių audinių skirtumas yra jų tankis bei skirtinga audimo technika. Drobė, dažnai vadinama tiesiog medvilne, būna įvairių tankių ir yra audžiama drobiniu pynimu. Audžiant satino audinį visi esantys siūlai jame eina įstrižai, o tai vadinama satininiu pynimu. Būtent toks pynimas sukuria visiškai kitokį audinio tankį bei išskirtinai blizgią jo išvaizdą. Satinas itin minkštas, nors ir yra gerokai tankesnis už drobės audinį, bet būtent tai leidžia šiam audiniui išlikti dar patvaresniu ir ilgaamžiškesniu.

Ar parduodami audiniai yra pagaminti Lietuvoje?

Taip! Visa SavasHome produkcija, įskaitant ir audinius yra su meile pagaminta Lietuvoje. Mūsų gaminiai apipinti neeiliniu kruopštumu ir dėmesiu, tad užtikriname, kad pirkdami pas mus, įsigyjate aukščiausios kokybės gaminį, kuris džiugins ne vienerius metus.

Kaip tinkamai prižiūrėti audinius?

Nors tiek drobiniai, tiek satininiai audiniai pasižymi savo patvarumu ir po daugybės skalbimų bei džiovinimų išlieka puikios būklės, jų ilgaamžiškumą galite užsitikrinti laikydamiesi kelių, itin paprastų taisyklių, kaip:
• Prieš pradedant naudoti audinius išverskite juos į vidinę pusę bei išskalbkite rekomenduojamoje 40 laipsnių temperatūroje;
• Skalbdami audinius nenaudokite baliklių bei nevalykite jos chemiškai. Balikliai ir cheminis valymas skatina audinio irimą;
• Ryškių spalvų audiniams naudokite specialiai spalvotiems audiniams skirtą skalbiklį, kuris padės išlaikyti spalvų sodrumą;
• Įsigytus audinius skalbkite kas dvi savaites, rekomenduojamoje 40 laipsnių temperatūroje, jog visos bakterijos žūtų, o Jūs ir toliau mėgautumėtės švara.

Kokiomis ypatingomis savybėmis pasižymi satino audinys?

Aukščiausios rūšies satinas yra 100% medvilnės audinys – tai visiškai natūralus, nealergizuojantis ir tinkantis net kvėpavimo sutrikimų turintiems žmonėms. Šio tipo audiniai vertinami dėl savo lygaus ir malonaus paviršio. Be viso to, satino audiniai garsėja ne tik savo puikia, blizgia ir išskirtine išvaizda, bet ir ypatingomis savybėmis. Medvilninis satino audinys pasižymi geru oro pralaidumu. Apsigaubus šiuo audiniu naktį ar ankstų rytą, tikrai nei sušalsite, nei perkaisite. Satino audinys tobulai palaiko pastovią kūno temperatūrą ir leidžia mėgautis ramiu, nepertraukiamu miegu.

Kokomis ypatingomis savybėmis pasižymi drobės audinys?

Drobiniai audiniai pasiūti tiems, kurie mėgsta laiko patikrintą klasiką. Šio tipažo audiniai yra itin švelnūs bei maloniai priglundantys prie odos, ilgaamžiai, sunkiai plyšta. Taip pat, šių audinių priežiūra nesudėtinga, o ir išpurvinus, lengvai pašalinsite bet kokias dėmes! Drobės audinių pynimas pasižymi tvirtumu, jaukumu bei lengvu odos kvėpavimu.