Kaip pasiklosi – taip išmiegosi. Sena liaudies patarlė, kuri įspėja, kad geriau iš anksto pasiruošti, jog vėliau nebūtų nepatogumų. Taip pat ir su patalyne. Kiekviena patalynės komplekto dalis svarbi kokybiškam miegui, tad laiko taupyti renkantis šiuos svarbius pirkinius, nederėtų. Maloni ir lengvai prižiūrima antklodė, kiekvieno vertinančio miegą žmogaus prioritetas. Tinkamai pasirinkta ji ne tik jus šildys ir neleis prakaituoti, bet ir apsaugos nuo kvėpavimo sistemos ligų bei įvairių alergijų. Būtent antialerginės antklodės šiuo metu yra populiariausias pirkėjų pasirinkimas. Jos lengvos, malonios, lengvai prižiūrimos, leidžia kūnui kvėpuoti bei neapsunkina kvėpavimo takų, tinka sergantiems astma ar turintiems jautrią odą. 

Sudėtis
Antklodės audinys bei jos užpildas yra tai, kas svarbiausia. Sunkios, pūkinės bei plunksnų antklodės vis dažniau pamirštamos dėl sudėtingos savo priežiūros bei svorio. Sintetinės, tačiau lengvos antklodės su ištobulintu užpildu ne tik palengvins buitį, bet ir užtikrins tobulą miegą. 100% poliesterio Microfiber  antklodė „Aloe vera“ – populiariausias rugpjūčio mėnesio pasirinkimas. Tai antklodė, pasižyminti išskirtinėmis alavijo antibakterinėmis savybėmis. Impregnuotas alijošiaus ekstraktas yra puiki bakterijų dauginimosi prevencija, tad puikiai tinka žmonėms, linkusiems į alergijas bei turintiems padidėjusį odos jautrumą. Švelnus Microfiber audinys antklodei suteikia išskirtinio purumo, minkštumo, padeda palaikyti puikų odos drėgmės balansą. 
Antklodė „Seersucker“ – geriausias pasirinkimas siekiantiems įsigyti antklodę, tinkančią visiems metų laikams. Didžiausias šios patalynės komplekto dalies pranašumas yra iškili Embossed Texture tekstūra, sukurianti tolygius oro tarpus, taip maksimaliai pagerindamas kūno šilumos sklaidą bei oro cirkuliaciją. Negana to, dėl savo purumo ji visada atrodo išskirtinai ir prabangiai, tuo pačiu neapsunkinanti savo priežiūra, kuriai tereikia skalbyklės.
Priežiūra
Šioms antklodėms priežiūros reikia itin mažai. Sveriančios vos 1 kilogramą jos yra puikiai tinkamos skalbti skalbyklėje. 60 laipsnių temperatūra yra optimaliausia šių antklodžių kokybei palaikyti. Tokioje temperatūroje taip pat žūsta bakterijos ir dulkių erkutės, tad antklodė puikiai dezinfekuojama ir vėl tampa tinkama naudoti. 
Geras patalynės komplekto džiovinimas taip pat labai naudingas jos purumui palaikyti, oro tarpams atgaivinti. Dėl savo antialerginio mikropluošto audinio joks papildomas antklodžių apdorojimas nėra reikalingas, nebent gamintoja nurodyta kitaip.
Dydis
Nusprendus įsigyti patalynės komplektą, ar šiuo atveju, antklodę, labai svarbu nepamiršti apie tinkamo dydžio pasirinkimą. Standartiškai, visos antklodės turi viengulės bei dvigulės lovos dydžius, kai kurios antklodės turi ir dar daugiau išmatavimų, tad įsitikinkite, koks dydis yra jums optimaliausias. 140x200 cm viengulei, arba 200x220 cm yra dažniausi pirkėjų pasirinkimai, tad šių išmatavimų pasiūla yra didžiausia. Universalios antklodės, tinkamos visiems metų laikams, tokios kaip ,,Seersucker“ turi daugiau išmatavimų pasirinkimų geriausiam jų pritaikymui.
Renkantis ilgaamžį daiktą, visada svarbu neskubėti. Išsiaiškinkite tinkamus antklodės išmatavimus, įsivertinkite antklodės priežiūros galimybes ir savo poreikius. Tai pagrindiniai aspektai tobulam miegui išgauti ir antklodės kokybei išlaikyti.