Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Išparduota
Dėmių valiklis baltiems skalbiniams „The Pink Stuff powder whites“. Veiksmingas dėmių valiklis „the pink stuff“, skirtas baltiems skalbiniams.

Dėmių valiklis baltiems skalbiniams „The Pink Stuff powder whites“

Prekės kodas: The Pink Stuff powder whites

Tūris: 1 kg

8,99€

Pristatymo sąlygos

Pristatymas į paštomatą OMNIVA - 2,19€ Pristatymas į paštomatą OMNIVA2,19€
Pristatymas į paštomatą DPD - 2,29€ Pristatymas į paštomatą DPD2,29€
Pristatymas pirkėjo nurodytu adresu - DPD - 3,79€ Pristatymas pirkėjo nurodytu adresu - DPD3,79€
Aprašymas
SAVAS Home Pristatome dėmių valiklį - slaptą ginklą, kad jūsų balti skalbiniai išliktų ryškūs ir nepriekaištingi. Atsisveikinkite su įsisenėjusiomis dėmėmis ir pasisveikinkite su blizgančiais baltais skalbiniais su šiuo naujovišku valymo sprendimu. Su dėmių valikliu baltiesiems skalbiniams įveikti sunkiai išvalomas dėmes yra paprasta. Tiesiog užtepkite nedidelį dėmių valiklio kiekį tiesiai ant pažeistos vietos, tada meskite drabužį į skalbyklę. Švelni, bet veiksminga formulė veikia stebuklingai, pašalindama dėmes ir grąžindama baltiems skalbiniams jų pirminį spindesį.

 

PAGRINDINĖ INFORMACIJA
Tūris: 1 kg.
 
 
PRIEŽIŪRA

● Saugojimas: Laikykite "The Pink Stuff" valymo miltelius vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir šilumos šaltinių, kad jie išliktų veiksmingi.
● Taškinis testavimas: Prieš naudodami "The Pink Stuff" ant naujo paviršiaus ar audinio, visada atlikite bandymą vietoje, kad įsitikintumėte suderinamumu ir išvengtumėte galimos žalos.
● Naudojimas: Laikykitės ant pakuotės pateiktų rekomenduojamų naudojimo instrukcijų. Naudokite tinkamą aplikatorių milteliams užtepti ant norimo paviršiaus ar audinio.
● Švelnus valymas: Švelniai įtrinkite miltelius į paviršių ar audinį, jei reikia, sukamaisiais judesiais, kad pašalintumėte dėmes ir nešvarumus.
● Skalaukite arba skalbkite: Po valymo kruopščiai nuplaukite paviršių vandeniu arba skalbkite audinius pagal priežiūros instrukcijas.
● Džiovinkite: Prieš naudodami ar laikydami išvalytą paviršių ar audinį leiskite jam visiškai išdžiūti.
● Vengti patekimo į akis: "The Pink Stuff" valymo miltelius laikykite vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje ir venkite jų patekimo į akis. Jei patenka į akis, kruopščiai nuplaukite vandeniu.
● Laikykitės gamintojo nurodymų: Visada laikykitės gamintojo pateiktų konkrečių instrukcijų, kaip valyti tam tikrus paviršius ar audinius.

Kokybės garantija

Esame dėkingi kiekvienam savo klientui, tik taip mes galime tobulėti ir kiekvienam naujam klientui pažadame aukščiausios kokybės tekstilės produkciją. Visi mūsų gaminiai yra pagaminti Lietuvoje, taip užtikriname, kad pagamintas produktas būtų aukščiausios kokybės. Ypatingai džiaugiamės galėdami pasiūlyti SAVAS Home namų tekstilės produkciją, kurios ypatinga tekstūra suteikia labai malonų pojūtį.

Produkto spalva gali šiek tiek skirtis dėl monitoriaus raiškos, nustatymų ar fotografinio apšvietimo.

Patalynės dydžio paklaida galima iki 5 cm.

Jei likote nusivylę mūsų produkcija, labai prašome kuo greičiau kreiptis į mus šiais kontaktais ir mes pasistengsime kuo greičiau jums padėti:

El. paštu: info@savashome.lt

Telefonu: +37066506583

Dažniausiai perkama kartu
Pop

Lininė patalynė „Linen pearl“

  • Audinys: 100% linas

133,09€

Valymo pasta „The Pink Stuff paste“

5,99€

Vonios valiklis „Bathroom spray“

4,99€

Langų valiklis „Window spray“

4,99€

Universalus valiklis „Universal spray“

4,99€

Kilimų valiklis „Carpet spray“

5,99€

Grindų ploviklis „Floor cleaner“

4,99€

Valomasis pienelis „Cream cleaner“

4,99€

Tualeto valiklis „Toilet cleaner“

4,99€

Atsiliepimai

0

Ši prekė neturi atsiliepimų.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.