Menu
Your Cart

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje. Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Pagalvės ir antklodės

Pagalvės ir antklodės

Minkštos antklodės ir purios pagalvės. Speciali linija su alijošiaus ekstraktais, kurie stabdo bakterijų dauginimąsi pataluose - šie produktai itin rekomenduojami alergiškiems ar jautrią odą turintiems žmonėms. Antklodžių komplektas yra keturių dydžių: viengulei lovai, mažai dvigulei lovai, dvigulei lovai ir labai didelei lovai. Prieš atlikdami užsakymą, būtinai patikrinkite čiužinio, lovos rėmo ir pagalvės dydžius. Nėra nieko daugiau tenkinančio, kaip puikiai tinkantis antklodžių užvalkalas!

Vilnonė pagalvė „Wool“ (Superwash) Vilnonė pagalvė „Wool“ (Superwash)
-20 %
Superwash vilnos pagalvės gaminamos iš aukštos kokybės avių vilnos. Pagalvės viršutinis audinys pagamintas iš Perkalio medvilnės, kuri itin švelni ir maloni. Lengva, šilta ir higieniška patalynė, skirta naudoti ištisus metus.VILNONĖS PAGALVĖS WOOL IŠSKIRTINĖS SAVYBĖSPagalvė su avių vilna sukurs svei..
19.35€ 24.19€
Be PVM:15.99€
Vilnonė antklodė „Wool“ (Superwash) Vilnonė antklodė „Wool“ (Superwash)
-18 %
Superwash vilnos antklodės gaminamos iš aukštos kokybės avių vilnos. Antklodės viršutinis audinys pagamintas iš Perkalio medvilnės, kuri itin švelni ir maloni. Lengva, šilta ir higieniška patalynė, skirta naudoti ištisus metus.VILNONĖS ANTKLODĖS "WOOL" IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS:Antklodės su avių vilna suk..
55.65€ 67.75€
Be PVM:45.99€
Pagalvė „Aloe vera“ Pagalvė „Aloe vera“
Populiaru
ALOE VERA pagalvės impregnuotos alijošiaus ekstraktų, todėl visada išlieka gaivios Natūralus alijošiaus ekstraktas užkerta kelią bakterijų dauginimuisi. Tinka žmonėms linkusiems į alergijas bei turintiems padidėjusį odos jautrumą. Tai itin puri, minkšta, laidi orui pagalvė. Užpild..
10.88€
Be PVM:8.99€
CLASSIC VASARINĖS ANTKLODĖS IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS Tai itin puri ir minkšta patalynė, kuri gerai praleidžia orą; Užpildui naudojamas antialerginis, tuščiaviduris silikonizuotas poliesterio pluoštas; Antklodę galima naudoti visus metus; Antklodė lengvai prižiūrima, j..
24.19€
Be PVM:19.99€
Antklodė „Seersucker“ Antklodė „Seersucker“
Populiaru
Tai itin lengvas, minkštas ir ypatingai malonus lietimui audinys. Jo pagrindinis išskirtinumas, iškili tekstūra (Embossed Texture), kuri suteikia antklodei prabangos ir išskirtinumo. Iškilios tekstūros Seersucker audinys iškiliais tarpeliais pakyla nuo odos, taip maksimaliais pagerindamas ..
21.77€
Be PVM:17.99€
Antklodė „Aloe vera“ Antklodė „Aloe vera“
Populiaru -20 %
ALOE VERA patalynė impregnuota alijošiaus ekstraktų, todėl ši patalynė visada išliks ne tik gaivi, bet natūralaus alijošiaus ekstraktas užkirs kelią bakterijų dauginimuisi. Tinka žmonėms linkusiems į alergijas bei turintiems padidėjusį odos jautrumą. Tai itin puri ir minkšta antklodė, kuri pral..
24.19€ 30.24€
Be PVM:19.99€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)