Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Dovanų kupono pirkimas

Užsisakykite, apmokėkite ir atsispausdinkite arba nusiųskite mylimam žmogui elektroniniu paštu su individualiu palinkėjimu ir jį pradžiuginkite!

Įrašykite pageidaujamą dovanų kupono sumą

Aprašymas

Dovanų kuponai yra geriausias pasirinkimas, kai kalbama apie dovanas. Jie suteikia lankstumo ir patogumo, tradicinės dovanos tiesiog negali jiems prilygti. Naudodami dovanų kuponą, gavėjas gali pasirinkti būtent tai, ko nori.
 
Nepamirškime, kad dovanų kuponai yra draugiški biudžetui. Galite pasirinkti sumą, kurią jums patogu išleisti, o jūsų dovanos gavėjas vis tiek galės išsirinkti tai, kas patiks. Be to, dovanų kuponus galima įsigyti internetu, todėl jie yra puikus pasirinkimas bet kokiam paskutinės minutės apsipirkimui.

Trumpai tariant, dovanų kuponai yra puiki dovana bet kokia proga. Nesvarbu, ar tai būtų gimtadienis, metinės, ar tiesiog būdas padėkoti, dovanų kuponas tikrai sukels šypseną jūsų mylimo žmogaus veide. Taigi pirmyn, pradžiuginkite ką nors ir pasirinkite dovanų kuponą - nepasigailėsite!

 

Kaip panaudoti dovanų kuponą
  • Užeikite į pirkinių krepšelį.
  • Paspauskite mygtuką „Atsiskaitymas".
  • Laukelyje „%" įveskite turimą dovanų kupono kodą.
  • Paspauskite dešinėje pusėje esantį mygtuką „Pritaikyti".
  • Valio! Jūsų dovanų kuponas aktyvuotas!
Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.