Ieškoti pagal kategoriją
Prekių krepšelis

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje. Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Neperšlampamos paklodės

Neperšlampamos paklodės

Nepešlampamos paklodės yra praktiškas būdas išlaikyti čiužinį švarų. Internetinėje parduotuvėje Savashome galima įsigyti įvairių dydžių neperšlampamų paklodžių vaikams ir suaugusiesiems, užtikrinančių ne tik čiužinio švarą ir estetiką, bet ir patogų miegą.

150x220 cm, 180x220 cm, 200x220 cm Neperšlampama paklodė be gumos „White“ Balta neperšlampama frotinė paklodė be gumos
-20 %

Dydis: 150x220 cm; 180x220 cm; 200x220 cm

Audinys: Frote, medvilnė

21.59€ 26.99€
Be PVM:17.84€
80x200 cm, 90x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm Neperšlampama paklodė su guma „White“ Balta neperšlampama frotinė paklodė su guma 80x200 cm, 90x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm Neperšlampama paklodė su guma „White“ Balta neperšlampama frotinė paklodė su guma
-20 %

Dydis: 80x200 cm; 90x200 cm; 140x200 cm; 160x200 cm

Audinys: Frote, medvilnė

22.39€ 27.99€
Be PVM:18.50€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Neperšlampama paklodė su guma - ar ji iš tikrųjų nepralaidi vandeniui?

Labai svarbu, kad paklodės būtų pralaidžios orui. PU (poliuretanas) - medžiaga, kuri praleidžia orą, bet nepraleidžia skysčių. Jei pastebėsite PVC (polivinilchlorido) ženklą, tai reiškia, kad paklodė nėra pralaidi orui ir ant jos neabejotinai prakaituosite. PVC paklodės paprastai yra pigesnios. Prieš pirkdami būtinai pasiteiraukite, ar nėra ženklo.

Kaip išsirinkti neperšlampamas paklodes?

Neperšlampama paklodė su guma
Vandeniui atsparios paklodės su guma danga yra geriausias pasirinkimas. Net neramaus miego metu guma išlaiko paklodę savo vietoje. Be to, užtikrina komfortą miegant, tolygus audinio pasiskirstymas lovos paviršiuje neleidžia susidaryti raukšlėms, kurios gali sudirginti jautresnę odą arba galbūt prisidėti prie pragulų atsiradimo.

Trikotažinė neperšlampama paklodė
Trikotažinė paklodė - iš natūralaus medvilnės pluošto. Iš šios medžiagos pagaminta vandeniui atspari paklodė ne tik veiksmingai sugeria drėgmę, bet ir dėl savo švelnumo, minkštumo ir pralaidumo orui suteiks patogumo kūnui, nes neleis jam sulipti miegant.

Neperšlampama paklodė pagaminta iš mikropluošto
Taip pat mūsų puslapyje rasite neperšlampamas paklodes pagamintas iš mikropluošto, šios yra nepaprastai minkštos ir švelnios, kurios garantuoja gerą apsaugą nuo drėgmės.

Kokiu tikslu naudojama neperšlampama paklodė?

Neperšlampamos paklodės kūdikiams, vaikams ir suaugusiems pagamintos iš medžiagos kuri veiksmingai sugeria drėgmę ir apsaugo čiužinį. Kai ant čiužinio uždedama standartinė paklodė, neperšlampama paklodė gali būti naudojama kaip papildoma čiužinio apsauga.

Naudodami neperšlampamą paklodę galite išvengti nemalonių kvapų, dėmių nuo ant čiužinio esančių skysčių ir, galiausiai, būtinybės brangiai valyti čiužinį. Neperšlampama paklodė išlaiko savo funkcionalumą ir vizualinį patrauklumą net po daugkartinio skalbimo karštame vandenyje, todėl galite palaikyti optimalią namų higieną ir ilgai tarnaujantį čiužinį.

Brangesnė paklodė ne visada reiškia, kad yra geresnė

Plačiai paplitęs įsitikinimas, kad gaminio kokybė didėja kartu su kaina. Tačiau taip yra ne visada. Dažnai tenka mokėti tik už prekės ženklą. Į užsienyje sukurtų prekių kainą įeina ir transportavimo išlaidos. Šį apibūdinimą atitinka ir neperšlampamos paklodės. Jei įmanoma, rinkitės lietuviškus gaminius, kuriuos jau išbandė klientai. Prieš pirkdami visada perskaitykite klientų atsiliepimus.

Koks turėtų būti medžiagos storis?

Turėdami daug žinių apie čiužinių, paklodžių ir kitų gaminių gamybą sužinojome, kaip svarbu pasirinkti idealų medžiagos storį. Idealus storis yra 150-160 g/m2. Jei medžiaga plonesnė, paklodė ar kitas gaminys tarnaus trumpiau. O jei jis bus pernelyg storas, bus standus ir nepatogus.

Ar turėčiau įsigyti paklodę pagal čiužinio matmenis?

Įsigykite tiksliai jūsų čiužiniui tinkančią paklodę, kad ji tiktų. Mūsų neperšlampamos paklodės šonai yra 20 cm pločio, todėl ji tiks iki 20 cm storio čiužiniams. Jei jūsų čiužinys storesnis, galime jį pagaminti taip, kad tiktų. Susisiekite info@savashome.lt.


Savashome puslapyje galite rasti šiuos neperšlampamų pakldodžių dydžius: 80x200 cm, 90x200cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 200x220cm, 80x160cm, 70x140 cm.

Ar neperšlampamos paklodės su guma tikrai nepraleidžia skysčių?

Įsitikinkite, kad pasirinkta paklodė gali atlaikyti skysčių išsiliejimą. Nepasikliaukite akį traukiančiomis antraštėmis, kurios gali apgauti. Paklodė turi sugerti kuo daugiau drėgmės, nes ji naudojama slaugomiems pacientams, šlapimo nelaikantiems pacientams arba mažiems vaikams. Taip pat labai svarbu, kiek skalbimų paklodė gali atlaikyti. Po kelių skalbimų prastos kokybės paklodės gali pradėti praleisti skystį. Savahome neperšlampamas paklodes galima skalbti iki 100 kartų ir jos nepraleis skysčių.

Kaip dažnai galima plauti?

Šiuo požiūriu ypač svarbūs medicininiai gaminiai. Savashome neperšlampamos paklodės yra pagamintos daugkartiniam naudojimui, jas galima skalbti iki 100 kartų. Dėl kokybės nekyla jokių abejonių, nes ligoninės sėkmingai naudoja šį ir kitus mūsų gaminius.

Poliesteris ar medvilnė?

Kaip žinote, medvilnė yra natūrali medžiaga, o poliesteris - dirbtinė medžiaga. Medvilnė neabejotinai yra natūrali medžiaga, kurią renkasi mėgstantys natūralumą, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad 100 % medvilnė ne visada ir ne visur tinka. Ji tinka drabužiams siūti ir t. t., tačiau tai nėra protingas pasirinkimas tam tikriems reikalavimams, pavyzdžiui, ligonių slaugai. 100 % medvilnės patalynėje atsiranda raukšlių, dėl kurių gali atsirasti pragulų.

Tokiu atveju medžiaga turi būti patvari, lengvai prižiūrima, išlaikyti gerą išvaizdą ir funkcionalumą. Medvilnės ir poliesterio mišinys yra geriausia medžiaga asmeniniam naudojimui namuose. Poliesterio medžiagas dažnai renkasi ligoninės.