Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Filtrai
Dydis
Audinys
Kaina

Užuolaidos

7 prekės
-30%

Dieninės užuolaidos „Nature“

18,19€ 25,99€

-30%

Dieninės užuolaidos „Rosalia“

18,19€ 25,99€

-30%

Dieninės užuolaidos „Round“

18,19€ 25,99€

-30%

Dieninės užuolaidos „Tulip“

18,19€ 25,99€

Naktinės užuolaidos „Beige“

  • Audinys: Mikropluoštas

16,99€

Naktinės užuolaidos „Grey“

  • Audinys: Mikropluoštas

16,99€

Naktinės užuolaidos „Navy blue“

  • Audinys: Mikropluoštas

16,99€

Peržiūrėkite mūsų didžiulę užuolaidų pasiūlą ir raskite tai, kas puikiai tinka jūsų namams. Nuo lengviausių užuolaidų iki tamsiausių užtemdomųjų užuolaidų ir nuo nebrangių užuolaidų iki šiek tiek prabangesnių užuolaidų - čia rasite ką nors kiekvienam interjerui ir kiekvienam biudžetui. Nesvarbu, ar jums patinka permatomų užuolaidų lengvumas, ar trokštate kambaryje tvyrančios urvinės tamsos, ieškodami geriausio užuolaidų šaltinio Lietuvoje, pataikėte į tinkamą vietą. Užuolaidos yra ne tik minkštos ir malonios odai, tačiau taip pat atsparios vandeniui bei dėvėjimuisi, tad galite būti tikri, jog mūsų užuolaidas galėsite naudoti ne vienerius metus. Taip pat šio audinio užuolaidas yra ypatingai lengva prižiūrėti - jos greitai išdžiūsta ir nesideformuoja, tad nuolatos atrodys nuostabiai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Šilkas - ypatinga medžiaga kūnui

Visos plaukų gumytės mūsų asortimente yra pasiūtos tik iš mulberry šilko. Ši šilko rūšis nuo kitų skiriasi tuo, kad mulberry šilko siūlai yra verpiami šilkverpių, kurie maitinasi tik šilkmedžio lapais. Yra tokių šilko rūšių, kuriuos verpiant šilkverpiai maitinasi įvairiais lapais, dėl ko kenčia šilko kokybė. Mulberry šilkas yra labai ilgaamžiškas, net po daugelio skalbimų ir ilgo dėvėjimo jis nepraranda savo savybių, žvilgesio, švelnumo ir spalvos. Šilkas yra grakštus, švelnus, reikalaujantis atidžios priežiūros. Kartais atrodo, kad pats žmogus su šilko gaminiais tampa kitoks - švelnesnis, jautresnis, labiau savimi pasitikintis ir tikintis. Tai išties ypatinga medžiaga, atskleidžianti žmogų iš įvairių pusių, išmokanti kantrybės, švelnumo ir atidumo. Šis audinys tinka ne tik moterims, ji idealiai tinka ir vyrams. Vis labiau vyrų tarpe populiarėja šilkiniai kaklaraiščiai internetu, vyriški šilkiniai marškiniai ir kiti gaminiai. Vos tik jį palietę, šilką įsimyli visi.

Kur turėtų nukristi užuolaidos?

Užuolaidų kritimas arba ilgis yra asmeninio skonio reikalas. Populiariausi pasirinkimai ir jų matavimo būdai yra šie. Jei norite, kad užuolaidos prigludtų prie palangės, matuokite 1 cm virš palangės. Jei pageidaujate, kad užuolaida kristų po palange, matuokite dar 15 cm. Jei norite, kad užuolaidos būtų vienoje plokštumoje su grindimis, matuokite 1 cm virš grindų. Jei norite, kad užuolaida atrodytų tradiciškiau, t. y. būtų šiek tiek pasvirusi ant grindų, pridėkite dar 2 cm.

Kaip pasirinkti tinkamą užuolaidos dydį?

Dažniausi užuolaidų išmatavimai: ● 106x160cm; ● 116x228cm; ● 140x250cm. Tinkamo dydžio užuolaidos priklauso nuo Jūsų namuose esančių langų, prie kurių norite pakabinti temdančias užuolaidas, išmatavimų. Tiesa, reikėtų nepamiršti, jog į šiuos užuolaidų išmatavimus taip pat įtraukti ir 4 cm skersmens žiedai, kuriais pritvirtinsite užuolaidas. Tad jei norėsite išmatuoti ar patikrinti kokio ilgio užuolaidos tiks Jūsų namams, rekomenduojame pradžios tašką pasirinkti keliais centimetrais aukščiau nei karnizas. Taip pat reikėtų nepamiršti, jog dėl audinio savybių užuolaidų ilgio ir pločio tolerancija yra +/- 3 cm.

Kokybiškos užuolaidos - kokios jų savybės?

Rasite temdančias, naktines užuolaidas, pagamintas iš 100% poliesterio. Nors tai ir sintetinis audinys, tačiau jis pasižymi puikiomis savybėmis. Dėl savo tankio ir storio šios užuolaidos tampa nuostabiu pasirinkimu trokštantiems dieną pasislėpti nuo kaitrių saulės spindulių, o naktį - pabėgti nuo smalsių akių. Poliesterio audinys ne tik atsparus vandeniui ir dėvėjimuisi, tačiau taip pat pasižymi maloniu prisilietimu bei išskirtine kokybe. 100% poliesterio užuolaidos nereikalauja ypatingos priežiūros, greitai išdžiūsta ir yra atsparios deformacijai, tad nuolatos atrodys puikiai.

Jei jūsų namams reikia stilingo atnaujinimo, pataikėte ten, kur reikia.

Jei jūsų namams reikia stilingo atnaujinimo, pataikėte ten, kur reikia. Savashome el. parduotuvėje siūlome įvairių atspalvių užuolaidas, kurios puikiai derės tiek svetainėje, tiek miegamajame. Visos mūsų siūlomos užuolaidos pasižymi nuostabia kokybe bei puikiomis savybėmis. Užuolaidos yra ne tik minkštos ir malonios odai, tačiau taip pat atsparios vandeniui bei dėvėjimuisi, tad galite būti tikri, jog mūsų užuolaidas galėsite naudoti ne vienerius metus. Taip pat šio audinio užuolaidas yra ypatingai lengva prižiūrėti - jos greitai išdžiūsta ir nesideformuoja, tad nuolatos atrodys nuostabiai. Mūsų didžiulėje užuolaidų kolekcijoje rasite tekstūrinių ir kitų rūšių užuolaidų, taip pat užuolaidų su užtemdančiais ir termo pamušalais. Žinome, kad užuolaidos yra labai svarbios norint suteikti namams asmeninį dekoratyvinį akcentą. Sukurkite nuostabų, tik jums būdingą dėmesio centrą ir rinkitės iš šimtų variantų, kurie patogiai paruošti kabinti mūsų gatavų užuolaidų kolekcijoje. Mūsų užuolaidos su užtemdymu idealiai tinka vaikams ir mažai miegantiems žmonėms. Jos neleidžia į kambarį patekti nepageidaujamai išorinei šviesai ir išlaiko jame vėsą, nes blokuoja šildančius saulės spindulius, todėl puikiai tinka vasarą. Mūsų šiluminės užuolaidos puikiai tinka žiemą, nes sulaiko šilumą ir pašalina skersvėjį, o tai padeda sutaupyti pinigų, nes sumažina energijos sąnaudas. O mūsų voalinės ir tinklinės užuolaidos puikiai praleidžia natūralią šviesą į jūsų namus ir kartu suteikia privatumo. Langų užuolaidos fantastiškai užbaigia bet kokio kambario išvaizdą. Nesvarbu, ar tai būtų miegamojo, virtuvės, ar dušo kabinos užuolaidos, jos ne tik suteikia interjerui spalvų, tekstūros ir įdomumo, bet ir užtikrina privatumą, izoliaciją ir filtruoja šviesą. Apsvarstę vos kelis veiksnius, galite išsiaiškinti geriausius pasirinkimus. Parduotuvėje Savashome rasite daugybę stilių, tiek užuolaidų, tiek užuolaidų su užtemdymu, tiek užuolaidų su šydu, atitinkančių jūsų poreikius ir asmeninį skonį. Daugelis mūsų užuolaidų turi šiluminių savybių, kurios žiemą padeda sumažinti šilumos nuostolius, nes sumažina skersvėjį, o vasarą sulaiko šilumą, nes užstoja saulės spindulius ir padeda sumažinti energijos sąnaudas. Jos taip pat padeda apsaugoti jūsų baldus nuo žalingų saulės spindulių blukimo. Puikiai tinka trumpos arba ilgos užuolaidos. Patalpas užtemdančios užuolaidos: Tradicinės užuolaidos: raskite tobulą pusiausvyrą tarp natūralios šviesos ir privatumo. Sukurkite stulbinantį kontrastą su ryškiomis spalvomis ar raštais arba vientisai susiekite savo interjerą su vienas kitą papildančiais atspalviais. Skaidrios arba voalinės užuolaidos: Mūsų siūlomos užuolaidos paprastai būna šviesesnių atspalvių, tačiau jų asortimentas apima nuo gaivios baltos iki elegantiškos juodos spalvos ir viską tarp jų. Vienspalviai arba marginti mūsų stiliai yra nesenstantys, tinka įvairiems dekorams ir gali būti derinami su sunkesnėmis užuolaidomis ar žaliuzėmis, kad sukurtų akį traukiantį sluoksniavimą.

Kaip pasirinkti tinkamą užuolaidos dydį?

Dažniausi užuolaidų išmatavimai: ● 106x160cm; ● 116x228cm; ● 140x250cm. Tinkamo dydžio užuolaidos priklauso nuo Jūsų namuose esančių langų, prie kurių norite pakabinti temdančias užuolaidas, išmatavimų. Tiesa, reikėtų nepamiršti, jog į šiuos užuolaidų išmatavimus taip pat įtraukti ir 4 cm skersmens žiedai, kuriais pritvirtinsite užuolaidas. Tad jei norėsite išmatuoti ar patikrinti kokio ilgio užuolaidos tiks Jūsų namams, rekomenduojame pradžios tašką pasirinkti keliais centimetrais aukščiau nei karnizas. Taip pat reikėtų nepamiršti, jog dėl audinio savybių užuolaidų ilgio ir pločio tolerancija yra +/- 3 cm.

Kiek žemiau lango turėtų kabėti užuolaidos?

Užuolaidos turėtų kabėti kuo žemiau, kad langas atrodytų aukštesnis. Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, pakabinkite strypą kuo aukščiau ir užtikrinkite, kad užuolaidos būtų ne žemiau kaip 1 cm nuo žemės. Šis būdas apgauna akį, todėl lubos atrodo aukštesnės, o visas kambarys - didesnis.

Kaip išsirinkti tinkamo atspalvio užuolaidas?

Tinkamas užuolaidų atspalvis dažniausiai priklauso nuo Jūsų namų interjero. Jei Jūsų namuose vyrauja šviesios spalvos, geriausia būtų rinktis kreminės ar smėlio spalvos užuolaidas, kurios puikiai derės ir neišsiskirs iš kitų interjero detalių. Tačiau jei norite išskirtinio akcento, galite rinktis tamsesnių ar ryškesnių atspalvių užuolaidas. Lygiai taip pat jeigu Jūsų namuose vyrauja tamsūs atspalviai. Jei norite, kad užuolaidos atrodytų elegantiškai ir sukurtų vientisą namų interjerą, rekomenduojame rinktis panašių spalvų užuolaidas. Jei vis dėlto trokštate į namus įnešti šviesos, galite rinktis kremines ar pilkšvo atspalvio užuolaidas.

Taigi kaip jas pakabinti?

Mažiausia klaida kabinant užuolaidas gali pakeisti galutinį vaizdą. Labai svarbu pasirinkti kambariui tinkamą ilgį ir tinkamai jas pakabinti, todėl prieš pirkdami užuolaidas visada atlikite matavimus. Turime įvairių ilgių užuolaidų, kurios tinka ir standartiniams langams, ir kambariams su labai aukštomis lubomis, ir viskam tarp jų. Jei jūsų lubos žemos arba vidutinės, pakabinę užuolaidas aukštai, padidinkite jų aukštį. Net ir pusė pėdos patrauks akį vertikaliai ir pailgins kambario išvaizdą. Dekoratoriai laikosi taisyklės, kad užuolaidos yra stilingiausios, kai jos yra pakankamai ilgos, kad galėtų šiek tiek pasimesti ant grindų arba bent jau jas palytėti. Didesnio judrumo kambariuose, kur grindys gali būti netvarkos magnetas, užuolaidos gali visai neliesti grindų. Jei jūsų langai maži, užuolaidų apačia gali siekti palangę. Jei jūsų kambaryje nėra daug šviesos, įsigykite užuolaidų strypą, kuris būtų šiek tiek platesnis už lango rėmą, kad atitrauktos užuolaidos netrukdytų saulei ir vis tiek atrodytų nušlifuotai. Tai taip pat puiki gudrybė, kai langų uždengimai yra tik dekoratyviniai. Turėdami šiuos profesionalų patarimus ir visus jums reikalingus pasirinkimus, lengvai sukursite savo "wow" kiekviename namų kambaryje.

Ar mano užuolaidos turėtų derėti prie sienų?

Užuolaidos turėtų papildyti jūsų erdvės stilių, įspūdį ir mastelį. Jos turi būti subalansuotos ir apgalvotai parinktos, kad būtų pasiektas norimas efektas. Nesuderintos užuolaidos sukels stiliaus konfliktą, kuris sumenkins kambario estetiką. Tačiau tai nereiškia, kad jos turi idealiai derėti. Naudojant tas pačias spalvas ir audinius, kambarys taps pilkas ir monotoniškas. Vietoj to sukurkite akį traukiantį derinį, kuris gerai derėtų su dekoru.

Ar užuolaidos yra pagamintos Lietuvoje?

Taip, visos siūlomos užuolaidos yra pagamintos Lietuvoje. Būtent dėl to galime užtikrinti geriausią kokybę bei audinio patvarumą, tad užuolaidas galėsite naudoti tikrai ne vienerius metus.

Kaip prižiūrėti užuolaidas?

Šios užuolaidos nereikalauja ypatingos priežiūros. Prieš pradedant naudoti rekomenduojame užuolaidas išskalbti, o vėliau tai reikėtų daryti kas dvi savaites, 60 laipsnių temperatūroje. Taip pat siekiant išsaugoti audinio kokybę ir patvarumą nepatariame naudoti baliklių ar kitų chemikalų.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.