Menu
Your Cart

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje. Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Pagalvės

Pagalvės
Pagalvė „Seersucker“ Pagalvė „Seersucker“
Hot -33 %
Minkštas ir ypatingai malonus lietimui audinys. Jo pagrindinis išskirtinumas, iškili tekstūra (Embossed Texture), kuri suteikia pagalvei prabangos ir išskirtinumo. Iškilios tekstūros Seersucker audinys iškiliais tarpeliais pakyla nuo odos, taip maksimaliais pagerindamas šilumos sklaid..
5.99€ 8.99€
Ex Tax:5.99€
CLASSIC VASARINĖS ANTKLODĖS IŠSKIRTINĖS SAVYBĖSTai itin puri ir minkšta patalynė, kuri gerai praleidžia orą;Užpildui naudojamas antialerginis, tuščiaviduris silikonizuotas poliesterio pluoštas;Antklodę galima naudoti visus metus;Antklodė lengvai prižiūrima, ją galima skalbti skalbimo mašina 60 ..
19.99€
Ex Tax:19.99€
Antklodė „Seersucker“ Antklodė „Seersucker“
Hot
Tai itin lengvas, minkštas ir ypatingai malonus lietimui audinys. Jo pagrindinis išskirtinumas, iškili tekstūra (Embossed Texture), kuri suteikia antklodei prabangos ir išskirtinumo. Iškilios tekstūros Seersucker audinys iškiliais tarpeliais pakyla nuo odos, taip maksimaliais pagerindam..
17.99€
Ex Tax:17.99€
Antklodė „Aloe vera“ Antklodė „Aloe vera“
Hot -20 %
ALOE VERA patalynė impregnuota alijošiaus ekstraktų, todėl ši patalynė visada išliks ne tik gaivi, bet natūralaus alijošiaus ekstraktas užkirs kelią bakterijų dauginimuisi. Tinka žmonėms linkusiems į alergijas bei turintiems padidėjusį odos jautrumą. Tai itin puri ir minkšta antklodė, kuri ..
19.99€ 24.99€
Ex Tax:19.99€
Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)