Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Ar antistresinė pagalvė gali padėti?

2021 11 09

Šiandienos gyvenimo ritmas yra labai spartus. Siekiama atlikti kaip galima daugiau darbų vienu metu. Be jokios abejonės, tai padaryti yra labai sunku ir reikalauja iš mūsų didžiulių jėgos atsargų. Greitas tempas labai vargina, ypatingai tuomet, kai greta to yra ne suteikiamas reikiamas laikas poilsiui. Žmogaus organizmo galimybės yra ribotos. Ne pailsėję mes tampame irzlesni, prastos nuotaikos, o ką jau kalbėti apie tinkamą darbingumo lygį. Drąsiai galima teigti, kad tinkama miego aplinka šiuo klausimu yra labai svarbi. Kalbama ne tik apie miegamojo erdvę, tačiau, konkrečiai apie pačią lovą ir joje esančius elementus. Vienas svarbiausių jų yra pagalvė. Ji padeda užtikrinti gero miego kokybę, patogią aplinką. Jos dėka kūnas gali palaikyti tinkamą padėtį. Neabejotinai galima teigti, kad gerai išsimiegame tik tada, kai mūsų stuburas yra taisyklingoje padėtyje ir leidžia kūnui atsipalaiduoti. Šias užduotis ir atlieka pagalvė, tad ją rinktis reikėtų itin atsakingai. Kokybiškos pagalvės yra gaminamos naudojant naujausias technologijas ir medžiagas, o jų įvairovė šiandien iš tikrųjų labai didelė. Tik laidi orui, lengva ir minkšta pagalvė, kuri puikiai sugeria drėgmę, bet jos nelaiko savyje, garantuos komfortą miego metu bet kokiu metų laiku. Ar tai būtų žiema, ar tai vasara - visuomet jausitės patogiai. Verta pastebėti tai, kad kokybiškos pagalvės leis jaustis patogiai ne tik miego metu, tačiau minkšta ir švelni pagalvė bus puiki poilsio priemonė trumpo atokvėpio metu - skaitant mėgstamą knygą, žiūrint filmą ar tiesiog norint pasėdėti ir pabūti su savo mintimis. 

Siekiant mėgautis minkštu, kokybišku ir patogiu miegu, svarbu itin atsakingai rinktis pagalvę. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į jos išorę. Visai nesvarbu, koks užpildas yra pagalvės viduje, visada svarbus yra laisvas oro srautų judėjimas. Oras užtikrina pagalvės purumą, leidžia jai išdžiūti, suteikia gaivumo. Geriausiai orą praleidžia natūralus audinys, todėl pagalvė iš medvilnės yra puikus pasirinkimas. SAVASHOME nori Jums pasiūlyti antistresinę pagalvę “Carbon”. 

Šią pagalvę galite rasti Savashome.

Antistresinė pagalvė “Carbon”  pasižymi šiluminiu laidumu ir antistresinėmis savybėmis. Be kita ko ji gerina kraujotaką, puikiai sugeria drėgmę, pašalina stresą, įtampą, nuovargį. Be kita ko, pagalvės užpildui yra naudojami purūs, antialerginiai poliesterio 600 g pluošto  kamuoliukai. Jie yra ilgaamžiai ir itin komfortiški. Tad pasirinkus būtent šią pagalvę, tikrai liksite patenkinti.

 
Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.