Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Šilkinės plaukų gumytės

6 prekės

Šilkinės plaukų gumytės „Cream“

  • Audinys: Šilkas

9,99€

Šilkinės plaukų gumytės „Hickory“

  • Audinys: Šilkas

9,99€

Šilkinės plaukų gumytės „Perfume“

  • Audinys: Šilkas

9,99€

Šilkinės plaukų gumytės „Snow“

  • Audinys: Šilkas

9,99€

Išparduota

Šilkinės plaukų gumytės „Onyx“

  • Audinys: Šilkas

9,99€

Išparduota

Šilkinės plaukų gumytės „Sandstone“

  • Audinys: Šilkas

9,99€

Šilkinės plaukų gumytės - sveikesnių plaukų garantas kiekvienai save mylinčiai moteriai. Šilkas yra gyvūninės kilmės medžiaga, kurią verpia šilkverpiai. Tai ypatingai prabangus ir žvilgantis audinys (atkreipkite dėmesį - šilkas žvilga, o ne blizga). Natūralus šilkas ypač vertinamas dėl savo grožį saugančių savybių, o jų yra tikrai ne viena. Šis žvilgantis karališkas audinys yra ypač švelnus -  šilkas plauko nelaužo, nesugeria jo drėgmės, nuo šilko nelieka plauko rišimo žymių. Tai produktas visiems, kas lepina ir puoselėja plaukus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Šilkas - ypatinga medžiaga kūnui

Visos plaukų gumytės mūsų asortimente yra pasiūtos tik iš mulberry šilko. Ši šilko rūšis nuo kitų skiriasi tuo, kad mulberry šilko siūlai yra verpiami šilkverpių, kurie maitinasi tik šilkmedžio lapais. Yra tokių šilko rūšių, kuriuos verpiant šilkverpiai maitinasi įvairiais lapais, dėl ko kenčia šilko kokybė. Mulberry šilkas yra labai ilgaamžiškas, net po daugelio skalbimų ir ilgo dėvėjimo jis nepraranda savo savybių, žvilgesio, švelnumo ir spalvos. Šilkas yra grakštus, švelnus, reikalaujantis atidžios priežiūros. Kartais atrodo, kad pats žmogus su šilko gaminiais tampa kitoks - švelnesnis, jautresnis, labiau savimi pasitikintis ir tikintis. Tai išties ypatinga medžiaga, atskleidžianti žmogų iš įvairių pusių, išmokanti kantrybės, švelnumo ir atidumo. Šis audinys tinka ne tik moterims, ji idealiai tinka ir vyrams. Vis labiau vyrų tarpe populiarėja šilkiniai kaklaraiščiai internetu, vyriški šilkiniai marškiniai ir kiti gaminiai. Vos tik jį palietę, šilką įsimyli visi.

Šilkinės gumytės plaukams - vienintelis pasirinkimas?

Šilkinės plaukų gumytės nėra vienintelis sveikas ir saugus pasirinkimas plaukams, šilkas turi alternatyvų. Pati populiariausia alternatyva - poliesteris. Ši medžiaga ženkliai pigesnė, dėl to labai mėgstama šilkui pakeisti. Tiesa, šios medžiagos tikrai turi panašumų - abi jos yra slidžios ir švelnios, atsparios trinčiai, dėl ko nelaužo plauko. Skirtumas yra tas, kad šilkas - natūrali, kvėpuojanti, nealergizuojanti ir antibakterinių savybių turinti medžiaga. Poliesteris - cheminis sintetinis pluoštas, kuris įprastai gaminamas iš naftos. Iš esmės, poliesteris nėra pati tinkamiausia medžiaga žmogaus odai. Palyginus poliesterio patalynės komplektq su šilko - šilkines antklodes atsiliepimų sulaukia geresnių. Poliesteris skatina prakaitavimą, nėra laidus orui, sintetinė medžiaga limpa prie kūno ir kelia diskomfortą. Poliesteris ir plaukams nėra labai geras pasirinkimas, tačiau tai tiesiog pigesnė alternatyva šilko gumytei plaukams.

Šilkinė gumytė plaukams - aprangą papildantis aksesuaras

Šilko audinio gumytė yra ne tik sveikų plaukų paslaptis, bet ir šarmo suteikiantis aksesuaras, papildantis net paprastą kasdienę aprangą. Nesinori vadinti šio akcento tiesiog plaukų gumyte, tai tikrų tikriausias aksesuaras! Šviesią šilkinė plaukų gumelę “Cream” tinka rištis į plaukus per svarbias šventes, prie šviesių drabužių. Šviesiaplaukėms plaukų gumytė “Cream” susilies su plaukų spalva, tamsiaplaukėms - sukurs tobulą žvilgantį spalvų kontrastą. Ši spalva idealiai tinka prie šviesios šilkinės vasariškos suknelės, o nakčiai - prie ilgo ir šviesaus šilkinio chalato. Pilnam šviesaus šilko komplektui - mulberry šilko pagalvės užvalkalas “Cream”. Juodaplaukėms akcentu gali tapti sniego baltumo, ypač prabangiai atrodanti gumytė “Snow”. Mulberry šilkas visai šukuosenai suteikia žvilgesio. Nepaslaptis, kad balta spalva, kaip ir juoda - tinka visada, prie visko ir visur. Balta plaukų gumytė gali tapti prabangi detalė krikštynų arba vestuvių svečio įvaizdžiui - kartu su puošnia suknele tai taps ryškiausiu vakaro įvaizdžiu. Mėgstantiems tendencijas ir madą - “Perfume” šilkinė plaukų gumytė. Tai artima spalva “Very Peri” spalvai, kuri buvo išrinkta 2022 metų spalva. Švelniai alyvinės spalvos gumytė plaukams yra idealus akcentas prie bet kokios aprangos. Alyvinė ypatingai dera su geltona, juoda, šviesia kremine spalva. Mėgstantiems prabangą - spalva “Sandstone”. Karališka plaukų gumytė, karališkai šukuosenai. Auksinė spalva kai kuriems primena gintarą, kitiems kelia panašumą su tikrų tikriausiu auksu. Papuošti tokia plaukų gumytė plaukai patys pradės labiau švytėti, atrodys prabangiai ir puošniai. Tamsiausias mūsų pasirinkimas - “Hickory”. Ypatingo šarmo ir žavesio turinti plaukų gumytė ypač tinkanti raudonplaukėms moterims. Bordo spalva puikiai tinka su auksiniais atspalviais, pavyzdžiui, šilkiniu pagalvės užvalkalu “Sandstone”. Sodrus raudonas burgundijos atspalvis atrodo itin prabangiai, ypač derinamas su auksu.

Šilko priežiūrą

Šilkas yra išties delikatus ir šiek tiek lepus audinys. Tie, kas turi šilkinius marškinius, suknelę ar sijoną - žino, tam, kad šilką išlaikyti “kaip naują”, reikia šiek tiek kantrybės, truputėlio dėmesingumo ir tinkamų žinių. Šilko audinys nėra linkęs kaupti bakterijų ir dulkių, dėl to jo nereikia skalbti dažnai. Priešingai - šilkas turi antibakterinių savybių, dėl kurių jis toks naudingas odai. Atkreipiame dėmesį, kad šioje skiltyje kalbame apie šilkines plaukų gumytes ir jų priežiūrą. Tų pačių priežiūros taisyklių nereikėtų taikyti šilkiniam patalynės komplektui ir šilkinei plaukų gumytei - visada skaitykite priežiūros etiketes!. Šilkinę plaukų gumytę galima plauti tada, kai dėl nešvarumų pakinta jos išvaizda, patamsėja spalva. Gumytę lengvai skalbkite rankomis, naudojant švelnų skalbiklį. Jeigu atsirado dėmių - šiurkščiai netrinkite jų. Užlašinkite šilko audiniui skirtą dėmių valiklį, palikite kelioms minutėms kad valiklis atliktų savo darbą, ir švelniai išplaukite rankomis. Per pirmą skalbimą, ryškesnės spalvos gumytė gali nudažyti plovimo vandenį. Tai yra visiškai normalu, pati gaminio spalva nenusiplaus. Išplovus plaukų gumytę, negręškite jos ir jokiais kitais šiurkščiais būdais nedžiovinkite. Švelniai spustelėkite ją, kad išbėgtų vandens perteklius ir padėkite ramiai išdžiūti ne tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Šilkinės plaukų gumytės - išskirtinei plaukų priežiūrai.

Tam, kad plaukai įgautų natūralų, sveikai atrodantį žvilgesį, dažnai kokybiškų priežiūros priemonių nepakanka. Tam reikia kompleksinės priežiūros - kokybiško plaukų džiovintuvo, švelnaus plaukų plovimo. Rekomenduojama perplauti galvos skalpą 2 kartus su mažu kiekiu šampūno, būtinai naudoti kondicionierių, o po plovimo plaukus nusausinti ne su medvilnės ar lino rankšluosčiu, o su mikropluošto. Rankšluosčio medžiaga svarbu dėl to, nes medvilnė labai gerai sugeria drėgmę, taip sugerdama drėgmę ir iš plaukų, dėl to plaukai ilgainiui gali prarasti žvilgesį. Mikropluoštas yra švelnesnis, todėl nelaužo plauko ir “neištraukia” iš plaukų drėgmės - jis kur kas tinkamesnis naudoti plaukų nusausinimui. Miegas ant šilkinės pagalvės užvalkalo, lengva kasa susipynus plaukus ir užtvirtinus šilkine gumyte plaukams - tai užtikrintas grožio miegas kiekvieną naktį. Plaukai ir veido oda ilgainiui tik gražėja, atgauna spindesį, lygumą, plaukai nesielektrina o ant veido odos lėčiau susidaro raukšlės.

Kaip reikia taisyklingai rišti plaukus?

Labai svarbu suprasti, kad su plaukais reikėtų elgtis tarsi su pačiu brangiausiu šilku - atsargiai liesti, netempti, šiurkščiai negręžti, neįtempti ir rūpestingai prižiūrėti. Mylint plaukus ir švelniai juos globojant, jie tikrai atiduos visą savo žvilgesį ir švelnumą. Dažna moteris ir mergina mėgsta ilgus plaukus surišti į “arklio uodegą”. Net naudojant šilkinę plaukų gumytę, svarbu, kad kasos aukštis vis skirtųsi ir nebūtų vienodas. Dažnai rišant plaukus, ilgainiui rišimo vietoje plaukas gali palūžinėti. Bet jeigu vieną kartą rišite plaukus žemai, o kitą - aukštai, plauko lūžimo galimybė sumažės. Stenkitės niekada stipriai nerišti plaukų, nenaudoti plaukų gumelių su metalinėmis detalėmis. Susirišus neveržkite plaukų, nes tai gali sukelti plaukų slinkimą. Susirišus plaukus į kuodą - nefiksuokite jo šiurkščiais metaliniais segtukais, neveržkite plaukų gumytėmis. Visą tai laužo plauką, o ilgainiui plaukai gali prarasti švytėjimą ir sveiką išvaizdą. Susirišus plaukus šilkine plaukų gumyte, skirtingai nei su kitomis gumytėmis, ją išsiimant nepešite plaukų. Tai labai svarbu siekiant kuo labiau saugoti plaukus. Idealiu atveju, plaukus rištis reikėtų kuo rečiau. Dėl komforto ir grožio sumetimų ši užduotis būtų sudėtinga, todėl tam, kad išlaikyti sveikus plaukus, rekomenduojama rinktis šilkines plaukų gumytės.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.