Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Filtrai
Dydis
Svoris
Audinys
Kaina

Sunkios antklodės

Sunki antklodė yra veiksminga terapinė priemonė, kuri, remiantis naujausiais moksliniais atradimais, padeda natūraliai pagerinti miego kokybę. Apsiklojus antklode atsipalaiduoja ne tik jūsų kūnas, bet ir nervų sistema: sumažėja stresas ir padedama lengviau užmigti ir panirti i gilų miegą.

Savashome sunkios antklodės užpildytos mažyčiais stiklo rutuliukais, kurie suteikia jai ypatingą svorį. Jie yra patalpinti atskirose kišenėse, kad svoris tolygiai pasiskirstytų po visą antklodę ir sukurtų malonų ir tolygų spaudimą visam kūnui.

4 prekės
-30%
Nauja
Pop

Sunki antklodė „Classic 5 kg“

  • Audinys: Mikropluoštas

69,99€ 99,99€

-30%
Nauja
Pop

Sunki antklodė „Classic 7 kg“

  • Audinys: Mikropluoštas

73,99€ 104,99€

-29%
Nauja
Pop

Sunki antklodė „Classic 9 kg“

  • Audinys: Mikropluoštas

77,99€ 109,99€

-10%
Išparduota

Sunki antklodė „Classic double“

  • Audinys: 100% medvilnė

107,99€ 119,99€

Sunki antklodė

Savashome sunki antklodė yra nepakeičiama priemonė, siekiant užtikrinti ramesnį ir gilesnį miegą. Jos specialus svorio pildymas suteikia jums jausmą, lyg būtumėte apgaubti šilta ir jaukia apkaba, padedančią atsipalaiduoti ir lengviau užmigti. Šios antklodės sukuria puikią aplinką, kurioje galite visiškai pailsėti ir atstatyti jėgas po sunkios dienos.

Miegant su sunkia antklode, jūsų kūnas pajus subalansuotą slėgį, kuris skatins gilesnį miegą ir sumažins stresą ir nerimą. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia geriausio miego ir nori pasijusti pailsėję bei atsigauti po miego.

Mes siūlome įvairias sunkias antklodes, atitinkančias skirtingus individualius poreikius. Kiekviena antklodė yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir patogumą. Pasirinkus sunkią antklodę, jūsų miego patirtis taps ne tik jaukesnė, bet ir sveikesnė bei ramiau praleista. Investuokite į geresnį miegą su mūsų svorio pasiskirstęmis antklodėmis ir patirkite, kaip jūsų miegas gali tapti dar gilesnis ir atpalaiduojantis.

 

Kodėl verta pasirinkti sunkią antklodę?

Sumažintas streso lygis. Jausmas,lyg prisilietus prie kūno primena apsiausto ar apkabinimo šiltuose akmenyse, leidžia greičiau užmigti ir ilgiau išlikti giliajame, atstatomajame miego stadijos etape. Tai skatina organizmo gaminti endorfinus - laimės hormonus. Jausmas, kad esate saugus ir apsaugotas, sumažina streso lygį ir padeda atsipalaiduoti po sunkios dienos.

 

Rekomendacija:

Antklodė sukurta taip, kad svertų 10-15 % jūsų kūno svorio. Tai sukuria reikiamą spaudimo jėgą, kad galėtumėte gerai pailsėti. Sunki antklodė 5kg yra skirta vaikams, 7kg antklodė - asmenims sveriantiems iki 65kg, 9kg antklodė - asmenims sveriantiems iki 85kg, na ir galiausiai 11kg sunki antklodė yra skirta asmenims sveriantiems daugiau nei 85kg.

 

Sunkios antklodės nauda:

  • GERINA MIEGO KOKYBYBĘ. Užsiklojus sunkia antklode bus lengviau užmigti nepabudus, todėl galėsite geriau išsimiegoti.
  • DIDINA ENERGIJOS KIEKĮ IR PRODUKTYVUMĄ. Gerai pailsėję galėsite ryte atsikelti žvalūs, energingi ir pasiruošę įveikti kalnus.
  • MAŽINA STRESĄ IR NERIMĄ. Sunki antklodė padeda nusiraminti ir atsipalaiduoti, sumažina patiriamą stresą ir nerimą.
  • MAŽINA PSICHOLOGINIŲ SUTRIKIMŲ SIMPTOMUS. Sunkios antklodės gali padėti sergant depresija, miego sutrikimais, panikos sutrikimais, nerimu, aktyvumo sutrikimais ir kt. 
Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.