Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Pristatymo informacija

 

Džiaugiamės, kad pasirinkote mūsų el. parduotuvę, mes nuolatos tobulėjame, tik su jūsų pagalba. Po įvykdyto užsakymo jūsų prekes pagaminsime ir išsiųsime per 2 - 8 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo. Norime atkreipti dėmesį, kad šventiniu laikotarpiu retais atvejais pasitaiko pristatymo vėlavimai, todėl prieš pateikiant užsakymą rekomenduojame susisiekti su mūsų administracija, kad galėtume patvirtinti preliminarią pristatymo datą.

*Atkreipkite dėmesį, kad šie terminai taikomi įprastoms pristatymo aplinkybėms. Dėl pandemijos, gali būti vėlavimų, viršijančių standartinį pristatymo laiką. Prieš susisiekdami su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi, prašome jūsų skirti papildomai iki 7 darbo dienų.

Tikimės, kad gavę siuntą jūs būsite patenkinti mūsų aptarnavimo kokybe, tačiau jei pristatymo metu jūsų siunta buvo smarkiai pažeista, prieš išpakuojant siuntinį rekomenduojame jį nufotografuoti ir pranešti mūsų administracijai.

Dėmesio, jei atlikote užsakymą, bet norite pakeisti pristatymo būdą, maloniai jūsų prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@savashome.lt arba tel.: +37066506583. 

- Kurjerių tarnyba. (Kaina - 3.79 eur.)
Pasirinkus šį pristatymo būdą, išsiųsime jūsų užsakymą per 2 - 8 darbo dienas, nuo užsakymo pateikimo, jei užsakymas yra pateikiamas po 12 valandos, prekę gausite vėliau.
Pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja papildomai - 15 eurų.

- Omniva paštomatu. (kaina - 2.19 eur.)
Pasirinkus šį pristatymo būdą prekes išsiųsime per 2 - 8 darbo dienas, jei užsakymą pateiksite iki 12 valandos, prekę gausite greičiau. Prieš patvirtinant užsakymą jūs turėsite pasirinkti vieną iš siūlomų Omniva paštomatų, visus paštomatus galite peržiūrėti šioje nuorodoje

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.