Ieškoti pagal kategoriją
Prekių krepšelis

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje. Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Lininės staltiesės

Lininės staltiesės

Stalas yra vieta, kur mes susirenkame su šeima ir draugais ne tik pasidalyti valgiais, bet ir patirtimi. Nuo auginimo proceso iki valgomojo stalo - linas yra vienas ekologiškiausių audinių planetoje. Mūsų aukštos kokybės 100% gryno lino staltiesės yra tvarus pasirinkimas, nes kiekviena iš jų yra unikali ir rankų darbo su rūpesčiu ir dėmesiu. Gryno lino staltiesės, lininės servetėlės ir lininiai padėkliukai tinka šventiniam kasdieniam laisvalaikiui ar susirenkantiems šeimos vakarienei ir  net vestuvių stalui.


Mūsų natūralaus lino staltiesės yra įvairių spalvų ir dizaino, todėl galite pasirinkti tinkamą savo namams. Nesvarbu, ar ieškote grakščios apdailos, spalvų dvelksmo ar švelniai dekadentiško fono, mūsų staltiesių asortimentas yra būtent tai, ko jums reikia.

30x45 cm Stalo padėkliukai „Linen trombone“ 4vnt. - stilingi stalo padėkliukai 30x45 cm Stalo padėkliukai „Linen trombone“ 4vnt. - stilingi stalo padėkliukai
-30 %

Dydis: 30x45 cm

Audinys: Linas

9.09€ 12.99€
Be PVM:7.51€
140x140, 140x200, 140x300 Staltiesė „Linen brown“ - tamsi, lininė staltiesė 140x140, 140x200, 140x300 Staltiesė „Linen brown“ - tamsi, lininė staltiesė
-30 %

Dydis: 140x300

Audinys: 100% Linas

25.89€ 36.99€
Be PVM:21.40€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Dažniausiai užduodami klausimai apie linines staltieses

Lininiai Stalo Gaminiai:

Lininė staltiesė. Tradicinė visiems žinoma stalo staltiesė. Linine staltiese uždenkite stalo paviršių ir apsaugokite jį nuo įbrėžimų ir dėmių.

Lininės servetėlės. Nedidelis lininio audinio gabalėlis. Lininių servetėlių paskirtis savaime suprantama - nušluostyti burną, uždengti kelius ir apsaugoti drabužius. Lininės servetėlės būna įvairių stilių, spalvų ir dydžių.

Lininiai padėkliukai. Šie staltiesiniai audiniai naudojami atskiroms stalo vietoms. Lininiai padėkliukai paprastai būna didesnės nei servetėlės. Panaudojimas yra toks pat kaip staltiesės, ant jų dedami indai ir stiklinės.

Lininis stalo takeliai. Lininis stalo takelis gali pabrėžti pagrindinį stalo elementą. Lininis stalo takelis gali būti derinamas su lininiai stalo padėkliukais.

Kokiomis savybėmis pasižymi lininės staltiesės ir kodėl jos tokios populiarios?

Gerai žinoma, kad linas yra viena seniausių pasaulio tekstilės medžiagų. Linas mėgstamas jau dešimtmečius ir jis yra vienas geriausių audinių pasaulyje. Didžiausias klausimas, kurį dažnai užduoda visi: Kodėl lininės staltiesės yra unikalios ir populiarios? Ne tik dėl savo grožio, bet ir dėl šių priežasčių.

Lino ilgaamžiškumas. Linas laikomas vienu tvirčiausių natūralių pluoštų pasaulyje. Palyginti su medvilne, kitu populiariu natūraliu pluoštu, linas yra 30 % tvirtesnis ir ilgaamžiškesnis. Lininės staltiesės greitai nesuplyšta ir nenusidėvi, todėl jas gali būti sunku išmesti. Todėl ši medžiaga perduodama iš kartos į kartą.

Skalbinių sveikumas. Linai pasižymi natūraliomis antimikrobinėmis ir barjerinėmis savybėmis. Perdirbant linų augalų pluoštus į audinius, šis elementas neprarandamas, o auginimo procese nereikia naudoti cheminių medžiagų ar pesticidų, todėl šiuo audiniu saugu puošti stalą.

Linas yra ekologiškas. Nuo auginimo proceso iki valgomojo stalo - linas yra vienas ekologiškiausių audinių planetoje. Jei norite pakeisti linines staltieses, jos yra biologiškai suyrančios ir perdirbamos. Žinoma, Savashome nori suteikti jums šią prabangą.

Ar lininės staltiesės pagamintos Lietuvoje?

Taip! Visa SAVASHOME produkcija, įskaitant ir linines staltieses yra su meile pagaminta Lietuvoje.
Mes garantuojame - aukščiausios kokybės gaminį, kuris džiugins Jus ne vienerius metus.

Ar linas vis dar madingas?

Linas visais laikais buvo ir yra madingas. Iš lino pagaminti produktai visame pasaulyje yra laikomi vieni kokybiškiausių. Tai nesenstantis, visada stilingas ir praktiškas pasirinkimas. Lino medžiaga vertinama ir mylima dizainerių ne tik Lietuvoje. Nors linas yra savotiškas ir pretenzingas, tačiau savo žavesiu papuoš bet kurias patalpas.

Kaip teisingai prižiūrėti linines staltieses?

Kaip žinome, lino audiniai daugiau glamžosi, juos yra sunkiau išlyginti, o po netinkamo skalbimo šie audiniai gali deformuotis. Prieš naudojimą rekomenduojama išskalbti. Skalbimo metu nenaudokite baliklių ir minkštiklių, nes tai gali pažeisti lino audinį. Taip pat, nerekomenduojame naudoti džiovyklėse.

Kaip išsirinkti tinkamą lino staltiesę?

Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į staltiesės spalvą, bet ir į dydį. SAVASHOME el. parduotuvėje galite rasti trijų rūšių linines staltieses – „Linen grey“, „Linen yellow“ ir „Linen brown“. Visos mūsų siūlomos staltiesės yra standartinių: 140x140; 140x200; 140x300 matmenų.

Kodėl vertėtų pasirinkti lininę staltiesę?

Linas yra natūralus pluoštas, pripažintas kaip aukščiausios kokybės medžiaga. Kuo ilgiau lininius
gaminius naudojame ir skalbiame, tuo minkštesnis tampa lino audinys. Tinkamai prižiūrint jis yra ilgaamžis ir gali tarnauti ne vieną dešimtmetį. Nors tekstilės pramonėje linas užima vos 1% visos produkcijos - tai yra reta, brangi, bet itin kokybiška žaliava audiniams. Staltiesės iš lino yra labai patvarios, gerai sugeria drėgmę, ekologiškos.

Kaip papuošti stalą linine staltiese?

Svarbiausias Savashome tikslas - skleisti meilę jums per mūsų lininius kūrinius. Vienas geriausių būdų - papuošti stalą įvairiomis progomis. Stalo serviravimas arba neįpareigojančios vakarienės ruošimas su mylimu žmogumi yra vienas geriausių būdų parodyti, kad jums rūpi. Pabandykite tai padaryti ir papuoškite stalą nuostabiais lino audiniais.

Norėdami paskatinti jūsų kūrybiškumą, pateikėme keletą būdų, kaip galite panaudoti papildomas dalis ir spalvas, kad sukurtumėte kitokią atmosferą.


Klasikinis baltas stalas
Negalite suklysti pasirinkę klasiką. Balti stalo papuošimai suteikia rafinuotą ir elegantišką išvaizdą bei prabangos pojūtį.

Tokiam fonui sukurti galite naudoti balto lino stalo detalę. Ant stalo padėkite baltą lininę staltiesę. Rafinuota ir žaisminga detalė, kurioje dėmesys skiriamas detalėms. Ant staltiesės galite uždėti lininį stalo takelį. Kad stalas dar labiau išsiskirtų, galite pasirinkti natūralaus lino spalvos stalo jo takelį. Tai padarius kontrastas taps prabangesnis.

Šis atrodo labiau klasikinis, todėl būtinai turėkite pasiruošę servetėlę, kai sudėsite indus. Tokioje aplinkoje rekomenduojama naudoti balto lino servetėles. Jei norite patobulinti servetėlių lankstymą, peržiūrėkite mūsų puslapyje.

Stalą galite papuošti taip:

Naudokite raštuotus lininius stalo takelius, natūralaus lino padėkliukus ir natūralaus lino servetėles. Lininis stalo takelis yra puikus centrinis elementas. Be to, galite pridėti kitų dekoracijų, kad išbaigtumėte vaizdą. Norėdami apsaugoti stalą nuo indų įbrėžimų, galite naudoti natūralaus lino staltieses. Pridėkite natūralaus lino servetėlių, kad užbaigtumėte nestandartinį apipavidalinimą.

Naudokite juodo lino staltieses ir linines servetėles. Šis būdas yra minimalistinis. Kitaip tariant, jis atrodo ir jaučiasi lengvai. Šis juodų lininių staltiesių ir margintų lininių servetėlių rinkinys taip pat puikiai tinka romantiškai vakarienei.

Kaip prižiūrėti staltiesę, kad ji ilgiau tarnautų?

Didžiausias mitas apie lininius audinius yra tas, kad juos sunku prižiūrėti. Žinoma, reikia laikytis tam tikrų nurodymų, tačiau šie veiksmai yra labai paprasti.

Tinkamai prižiūrėdami ir rūpindamiesi savo linine staltiese, galėsite ilgai džiaugtis šiais gaminiais. Yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti.
iš anksto apdorokite nešvarumus
Kai kalbama apie stalo skalbinius, visada pasitaiko tik dėmių. Taigi, prieš dėdami juos į skalbyklę pagrindiniam skalbimui, turite pašalinti dėmes. Indų plovikliu, baltuoju actu ir vandeniu daugiausia galima apdoroti įvairias dėmes. Žinoma, dėmių šalinimo būdas priklauso nuo dėmės atsiradimo priežasties.


Skalbimas
Lininių staltiesių skalbimo procesas yra paprastas - kaip ir bet kurio kito jūsų turimo lininio gaminio. Svarbiausi dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti:

Skalbimo priemonė - lininėms staltiesėms galite naudoti skalbimo priemonę, tačiau nenaudokite jos dažnai. Švelniems audiniams geriausia naudoti minkštą, natūralų skystą ploviklį. Tai nepažeis lino pluošto.
Baliklis - baliklį naudokite tik baltai staltiesei. Nebalinkite spalvotų staltiesių. rekomenduojame naudoti deguonies baliklį.
Skalbimo nustatymas - linas nemėgsta karšto vandens, todėl geriausia nustatyti drungno vandens nustatymą. Daugeliu atvejų tai reiškia 40 °C temperatūrą. Linines staltieses rekomenduojame skalbti atskirai nuo kitų audinių.


Džiovinimas ir lyginimas
Džiovinti staltieses galima dviem būdais: džiovinti mašinoje arba rankomis. Džiovinimas mašina ilgainiui gali pažeisti audinį. Jei neturite galimybės džiovinti rankomis, nustatykite žemesnę džiovyklės temperatūrą ir ištraukite ją, kai patalynė bus 95 % sausa.

Lininis audinys natūraliai raukšlėjasi, tačiau kabindami staltiesę galite išvengti nepageidaujamų raukšlių. Jei turite baltą lininę staltiesę, pakabinkite ją saulėje, kad ji natūraliai išbaltų.

Lygindami naudokite garus aukščiausioje lygintuvo temperatūroje, kad išlygintumėte raukšles.