Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Švaros prekės

Švaros prekės kurios suteiks jūsų namams, biurui ar kitoms patalpoms nepriekaištingą švarą ir švytėjimą. Išbandykite mūsų aukštos kokybės produktus, kad pasiektumėte tobulo valymo rezultatą be pastangų. Su mumis švara tampa malonumu!

18 prekės

Skalbinių minkštiklis „Ayurveda“

5,99€

Skalbinių minkštiklis „Japanese“

5,99€

Skalbinių minkštiklis „Byzantium“

5,99€

Skalbinių minkštiklis „Persian“

5,99€

Dėmių valiklis „The Pink Stuff powder“

8,99€

Valymo pasta „The Pink Stuff paste“

5,99€

Universalus valiklis „Universal spray“

4,99€

Langų valiklis „Window spray“

4,99€

Vonios valiklis „Bathroom spray“

4,99€

Kilimų valiklis „Carpet spray“

5,99€

-20%

Veido ir kūno muilas su levandomis „Lavande“

4,39€ 5,49€

-20%

Veido ir kūno muilas su alyvmedžio lapais „Olive“

4,39€ 5,49€

-25%

Veido ir kūno muilas su baziliku „Basilic“

4,12€ 5,49€

-30%

Veido ir kūno muilas su asilės pienu „Lait D'anesse“

3,84€ 5,49€

Skalbinių minkštiklis „Muschio“

5,99€

Skalbinių minkštiklis „Hammam“

5,99€

Skalbinių minkštiklis „Thalaso“

5,99€

-15%

Veido ir kūno muilas su levandomis + Aromatinis maišelis su levandomis „Provence“

7,64€ 8,99€

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie valymo produktai turėtų būti naudojami namuose?

Namuose galima naudoti įvairias valymo priemones, kurios padės palaikyti švarą ir tvarką. Štai keletas populiarių ir naudingų valymo priemonių:

  • Universalus valymo purškiklis: Tinka daugumai paviršių, tokių kaip stalai, spintelės ir grindys.
  • Vonios valymo priemonė: Skirta vonioms, dušui ir plytelėms valyti, kad būtų pašalintos drėgmės, pelėsiai ir kiti nešvarumai.
  • Virtuvės valymo priemonė: Specifinės valymo priemonės, skirtos kaitlentėms, kriauklių valymui, riebalų ir maisto likučių pašalinimui.
  • Langų valymo priemonė: Purškiklis arba valymo priemonė, kuri padeda švarinti langus, veidrodžius ir stiklinius paviršius be brizgančių dėmių.
  • Grindų valymo priemonė: Grindų valiklis arba purškiamas valymo produktas, skirtas švarinti grindis, atkreipiant ypatingą dėmesį į nešvarumų pašalinimą ir šviesumą.
  • Ploviklis indams: Skystas ar miltelių ploviklis, skirtas indų, stalo įrankių ir virtuvės prietaisų valymui ir dezinfekcijai.
  • Specializuotos valymo priemonės: Tokios kaip kalkių ar rūdžių valymo priemonės, skirtos pašalinti sunkias dėmes ar nešvarumus iš vandens čiaupų, vonios ar virtuvės paviršių.
  • Valymo kempinės ar šluostės: Naudojamos kartu su valymo priemonėmis paviršiams trinti ir nuvalyti.

Visada būtina atsižvelgti į paviršiaus tipą ir gamintojo nurodymus, kai pasirenkama valymo priemonė. Taip pat svarbu laikytis saugos taisyklių, naudoti tinkamas priemones ir vėdinti erdvę, ypač naudojant stiprias valymo chemikalų koncentracijas.

Koks yra skirtumas tarp įvairių valymo produktų tipų?

Valymo produktai skiriasi pagal jų paskirtį ir sudėtį. Pavyzdžiui, yra paviršiams skirti valymo gėliai, kurie tinkami daugumai paviršių, ir specialūs produktai, skirti riebalams, kalkėms arba kitoms sunkioms dėmėms pašalinti. Taip pat yra dezinfekuojančių produktų, kurių paskirtis - naikinti bakterijas ir virusus.

Ar valymo produktų derinimas gali būti pavojingas?

Taip, kai kurie valymo produktai gali turėti pavojingų cheminių junginių, kurie gali sukelti pavojingas cheminės reakcijas, jei sumaišomi su kitais produktais. Todėl svarbu skaityti etiketes ir laikytis gamintojo rekomendacijų.

Kaip saugiai naudoti valymo produktus?

Saugus valymo produktų naudojimas apima tinkamą ventiliaciją, naudojant pirštines (jei reikia) ir laikantis gamintojo nurodymų dėl naudojimo ir saugos. Taip pat svarbu laikyti valymo priemones toli nuo vaikų ir gyvūnų.

Ar egzistuoja ekologiški valymo produktai?

Taip, daugybė gamintojų siūlo ekologiškus valymo produktus, kurie yra biologiškai skaidrūs ir saugūs aplinkai. Tai gali būti ekologiški valymo geliai, skalbimo skysčiai ir kt.

Ar yra natūralių namų valymo produktų alternatyvų?

Taip, yra daug natūralių namų valymo produktų alternatyvų, tokių kaip actas, natrio bikarbonatas, citrinų sultys ir kt. Šie produktai gali būti naudingi ne tik valant, bet ir dezinfekuojant ir kvėpavimo šviežinimui.

Kaip pasirinkti tinkamą valymo produktą?

Pasirinkdami tinkamą valymo produktą, svarbu atsižvelgti į paviršiaus tipą, kurį reikia valyti, ir konkrečią valymo užduotį. Taip pat svarbu atidžiai perskaityti produkto etiketę, kad būtų užtikrinta, jog ji tinkama jūsų poreikiams.

Kur galima įsigyti valymo produktus?

Valymo produktus galima įsigyti daugelyje parduotuvių tiek fizinėse parduotuvėse tiek internetinėse parduotuvėse kaip Savashome. Taip pat juos galima rasti specializuotose valymo priemonių parduotuvėse arba tiesiogiai iš gamintojų.

Kas yra Pink Stuff valymo pasta?

Pink Stuff valymo pasta yra efektyvi valymo priemonė, kuri gali būti naudojama įvairių paviršių valymui. Tai yra specialiai sukurta pasta, kuri gali pašalinti nešvarumus, riebalus ir dėmes nuo įvairių paviršių. Ši pasta dažnai naudojama virtuvėse, voniose, bet taip pat gali būti tinkama ir kitoms erdvėms namuose. Jos rožinė spalva yra išskirtinė, o jos konsistencija leidžia lengvai užtepti ant valomų paviršių. Pink Stuff valymo pasta gali būti naudojama ant stiklo, plieno, keramikos, tekstilės ir daugelio kitų paviršių, dėl to ji tampa neatskiriamu pagalbininku namų valymo procese.

Kaip naudoti Pink Stuff valymo pastą?

Užtepkite nedidelį kiekį Pink Stuff valymo pastą ant drėgnos šluostės ar kempinėlės ir švarinkite paviršius, kurie turi būti valomi. Po naudojimo nuplaukite paviršių šiltu vandeniu.

 

Kokius paviršius galima valyti su Pink Stuff pasta?

Pink Stuff pasta gali būti naudojama įvairiems paviršiams valyti. Čia pateikiama keletas pavyzdžių:
Virtuvės paviršiai: Viršutiniai stalviršiai, kriauklės, kaitlentės, orkaitės durys ir plytelės.
Vonios kambario paviršiai: Vonia, dušo durys ir plytelės.
Namų aparatūra: Kriaukles, orkaites, mikrobangų krosneles ir šaldytuvai (išskyrus tam tikrus jautrius paviršius).
Lauko paviršiai: Lauko baldai, sodo įrankiai ir metaliniai paviršiai.
Stiklas: Langai, veidrodžiai ir stikliniai indai (venkite naudoti ant dažytų ar jautrių stiklo paviršių).
Plastikas: Kėdės, stalai ir kiti plastikiniai paviršiai (venkite naudoti ant dažytų plastikinių paviršių be pradinio bandymo).
Keramika ir porcelianas: Plytelės, puodai, keptuvės ir keraminiai paviršiai.
Metaliniai paviršiai: Stalo įrankiai, kepimo įrankiai ir metaliniai tvirtinimai.

Ar Pink Stuff valymo pasta yra saugi naudoti?

Taip, Pink Stuff valymo pasta yra saugi naudoti. Ji nekenkia odai, tačiau rekomenduojama naudoti pirštines, ypač jei turite jautrią odą. Be to, prieš naudojimą patikrinkite gamintojo nurodymus ir atkreipkite dėmesį į saugos nurodymus.

Ar Pink Stuff valymo pasta tinka naudoti su kitomis valymo priemonėmis?

Rekomenduojama nepjauti Pink Stuff valymo pastos su kitomis valymo priemonėmis, nes tai gali sumažinti jos veiksmingumą arba sukelti nepageidaujamų cheminių reakcijų.

Kiek ilgai galima laikyti Pink Stuff valymo pastą?

Pink Stuff valymo pasta turi ilgą tinkamumo laiką, ypač jei laikoma sandariai uždaroje talpykloje ir nuo tiesioginės saulės šviesos. Rekomenduojama sunaudoti per 12 mėnesių nuo atidarymo.

Ar Pink Stuff valymo pasta yra ekologiška?

Pink Stuff valymo pasta yra pagaminta iš ekologiškų medžiagų, tačiau prieš naudojimą patikrinkite etiketę dėl gamintojo nurodymų.

Kur galima įsigyti Pink Stuff valymo pastą?

Pink Stuff valymo pastą galima įsigyti tiek fizinėse parduotuvėse, tiek internetinėje parduotuvėje Savashome. Taip pat galite ją rasti specializuotose valymo priemonių parduotuvėse.

Kas yra skalbinių minkštiklis?

Skalbinių minkštikliai - tai produktai, skirti suteikti drabužiams ir kitiems skalbiniams minkštumo, sumažinti statinį lipnumą ir suteikti malonų kvapą skalbimo proceso metu.

Kaip veikia skalbinių minkštikliai?

Skalbinių minkštiklių sudėtyje paprastai yra cheminių medžiagų, vadinamų katijoninėmis paviršinio aktyvumo medžiagomis, kurios padengia audinių pluoštus, todėl jie tampa lygesni ir minkštesni. Jos taip pat neutralizuoja elektrostatinį elektros krūvį, o tai padeda sumažinti elektrostatinį lipnumą.

Ar galima naudoti skalbinių minkštiklį su visų tipų audiniais?

Nors dauguma audinių gali būti skalbiami minkštikliais, svarbu patikrinti drabužių etiketę. Kai kurie audiniai, pvz., tam tikri sportinio stiliaus drabužiai ar ugniai atsparūs drabužiai, gali būti nekompatibilūs su minkštikliais.

Ar skalbinių minkštikliai tinka jautriai odai?

Kai kurie žmonės su jautria oda gali pastebėti, kad kai kurie skalbinių minkštikliai sukelia odos sudirgimą. Jei turite jautrią odą, ieškokite produktų, kuriuose nėra dažų ir kvepalų.

Kiek skalbinių minkštiklio turėčiau naudoti?

Skalbinių minkštiklio kiekis priklauso nuo tokių veiksnių kaip skalbinių kiekis, vandens kietumas ir asmeninės nuostatos. Laikykitės gamintojo nurodymų ant produkto etiketės dėl rekomenduojamo kiekio.

Ar galiu naudoti skalbinių minkštiklį kiekvienam plovimui?

Nors skalbinių minkštiklį galima naudoti kiekvienam plovimui, tai nėra būtina. Rankšluosčiams ir lovos tekstilėms dažnas minkštiklių naudojimas gali sumažinti jų sugėrėjimą laike. Tai priklauso nuo asmeninių preferencijų.

Ar skalbinių minkštiklius galima naudoti aukšto efektyvumo (AE) skalbimo mašinose?

Taip, yra skalbinių minkštikliai, specialiai sukuriami naudoti aukšto efektyvumo skalbimo mašinose. Ieškokite produktų, žymėtų kaip AE suderinami, ir laikykitės gamintojo nurodymų dėl jūsų konkretaus prietaiso.

Ar galiu sumaišyti skalbinių minkštiklį su skalbimo milteliais?

Nerekomenduojama tiesiogiai sumaišyti skalbinių minkštiklio su skalbimo milteliais, nes tai gali paveikti abiejų produktų veikimą. Vietoj to, pridėkite minkštiklį skalbimo ciklo metu, kaip nurodyta.

Ar yra ekologiškų skalbinių minkštiklių variantų?

Taip, yra ekologiškų skalbinių minkštiklių variantų, pagamintų iš natūralių arba biodegraduojančių ingredientų ir be agresyvių cheminių medžiagų. Ieškokite produktų, žymėtų kaip aplinkai draugiški ar tvarūs.

Ar skalbinių minkštiklius galima naudoti skalbiant šaltu vandeniu?

Taip, daugelis skalbinių minkštiklių yra sukuriami veiksmingai naudoti skalbiant šaltu vandeniu. Tačiau visada patikrinkite produkto etiketę, kad įsitikintumėte, jog jis tinka skalbimui šaltu vandeniu.

Ar skalbinių minkštiklius galima naudoti rankiniam drabužių plovimui?

Taip, galite naudoti skalbinių minkštiklius rankiniam drabužių plovimui. Laikykitės produkto etiketėje nurodytų instrukcijų dėl teisingo kiekio ir užtikrinkite kruopštų nuplovimą, kad pašalintumėte bet kokius likučius.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.