Ieškoti pagal kategoriją
Prekių krepšelis

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje. Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Žvakės

Žvakės

Kad ir koks būtų jūsų namų interjeras, unikalių formų ir spalvų Savashome žvakės suteiks jūsų erdvei šilto akcento. Švelniai degančios Savashome žvakės į jūsų namus įneš jaukumo, šviesos ir romantikos, o neuždegtos Savashome žvakės taps maža kvapnia detale jūsų namams.


Žvakės kvapai suteikia galimybę susigražinti pačias brangiausias akimirkas: iškylą su šeima, mėgstamiausią kelionę į kalnus ar vos pražydusį močiutės sodą vaikystės kaime. Mūsų uoslė – tai vienas stipriausių mūsų turimų ryšių su prisiminimais.

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)

Esu jautrus kvapams, kokias žvakes rinktis?

Žmogui jautriai reaguojančiam į kvapus, nereikėtų rinktis žvakių, kurios pasižymi aitriais ar stipriais aromatais. Apsipirkinėjant internetu, atkreipkite į žvakių sudėties aprašymus. Kokie kvapai Jums malonūs? Kokie kvapai Jūsų neerzina? Vis dėl to, jeigu nenorite rizikuoti, tačiau trokštate patirti žvakių sukuriamą jaukumo jausmą, rekomenduojame rinktis SavasHome rankų darbo žvakes. Šio tipo žvakės yra ne tik 100% natūralaus palmių vaško, bet ir savyje turinčios 0% parafinų, parabenų bei eterinių aliejų/spiritinių kvapiklių, kas paverčia žvakes bekvapėmis, tačiau itin jaukiomis ir elegantiškomis Jūsų namų puošmenomis.

Kodėl turėčiau įsigyti žvakę savo namams?

Niekas taip nepagyvina namų aplinkos, kaip tinkamai ir estetiškai sudėliotas namų interjeras bei malonus kvapas juose. Juk būtent gaivus kvapas suteikia ne tik šypseną mūsų veide, bet ir pagerina nuotaiką bei leidžia pamiršti po dienos suvargusį kūną. Kvapai gali turėti teigiamą poveikį nuotaikai, streso sumažinimui, miego stiprinimui ar net pasitikėjimui savimi ugdymui.
Įkvėpti kvapai patenka į smegenis, kuriose neurologinis poveikis gali pakeisti mūsų nuotaiką ar sugražinti tam tikrus, mums svarbius prisiminimus. Mūsų uoslė – tai vienas stipriausių mūsų turimų ryšių su prisiminimais. Tam tikras žvakės kvapas gali mums sugražinti brangias akimirkas su šeima, mėgstamiausią kelionę į kalnus ar priminti vos pražydusį močiutės sodą vaikystės kaime.

Kodėl rankų darbo žvakės?

SavasHome rankų darbo žvakės yra pagamintos iš 100% natūralaus palmių vaško. Žvakės dvelkia ypatinga elegancija bei kokybe nuo pradžios iki pabaigos. Kiekviena žvakė apipinta ypatingu kruopštumu ir meile, kad užtikrintų jaukumą Jūsų namams. Rankų darbo žvakės savyje neturi parafino, parabenų ar eterinių aliejų/spiritinių kvapiklių, tad puikiai tiks jautrią uoslę turintiems asmenims ar tiesiog ieškantiems elegantiškos namų puošmenos.

Namų aplinką galima pagyvinti ne tik estetiškai sudėliojus namų interjerą, bet ir paskleidus malonų kvapą juose. Gaivus kvapas jums bei jūsų svečiams sukels ne tik šypseną veide, bet ir pagerins nuotaiką bei leis pamiršti po dienos suvargusį kūną. Savashome magiškas žvakių kvapas ir išskirtinis dizainas yra raktas į elegantišką ir jaukią namų atmosferą.
Renkantis žvakes prioritetą reikėtų teikti natūralioms medžiagoms. Ypač jei ketinate jas deginti dažnai. Pagamintos iš sojų vaško be jokių sintetinių priemaišų, Savashome žvakės ne tik kvepes, bet ir yra saugus bei ekologiškas ugnies akcentas jūsų namuose.

Pasirinkus natūralaus palmių vaško ar itališkąsias „My Senso” žvakes investuosite ne tik į save, bet ir į savo artimuosius. Mūsų siūloma produkcija gali tapti puikia dovana sau ar jūsų mylimajam. Svaiginantys žvakės kvapai įneš naujovių į jūsų gyvenimą pagerindami nuotaiką bei apipindami magiškais prisiminimais.

Savashome žvakės

Savashome daugiau nei dešimt metų trunkančios tradicijos tiekti mėgstamiausias namų dovanas - žvakės. Aukščiausios kokybės žvakės visada buvo mūsų kolekcijos pagrindas. Mūsų žvakės, pagamintos kruopščiai ir atidžiai iš natūralių ingredientų, buvo sukurtos tam, kad jomis būtų galima mėgautis, jas dovanoti ir gauti, kad kiekvieną dieną, kiekvieną sezoną ir kiekvieną šventę jos būtų raminančios, stimuliuojančios ar žadinančios nuotaiką.

Ieškokite mėgstamiausių sezoninių žvakių, populiarių, elegantiškų, interjerą puošiančių, amatininkų įkvėptų dizainų. Tie, kurie pažįsta Savashome, žino, kad kiekvienoje žvakėje yra šiek tiek magijos, kuri padeda gerai jaustis, geriau miegoti, pagražinti kambarį ar terasą arba praskaidrinti šventinį susibūrimą.

Kuo ypatingos „My Senso“ žvakės?

Itališkos „My Senso“ žvakės dvelkia ne tik išskirtine elegancija, bet ir itališka kokybe. Investavę į „My Senso“ žvakes užsitikrinate ilgalaikį malonumą, kadangi žvakių degimo laikas siekia iki 40-45 val. Rinkitės iš nuostabių kvapų ir susikurkite magišką namų aplinką, kuri padės pagerinti nuotaiką, sumažins nerimą, nuovargį ar kovą su vienišumu.

Ilgai išliekančios aukščiausios kokybės parafino ir sojų vaško žvakės

Tik geriausi ingredientai naudojami kuriant mūsų išskirtinius tikroviškus kvapus, pagamintus iš aukščiausios kokybės parafino vaško ir natūralių sojų vaško mišinių. Turėdami daugybę stilių, galite pasirinkti pageidaujamą degimo trukmę ir funkcionalumą, atitinkantį jūsų erdvę ir progą. Mūsų originalios didelės žvakės dega iki 45 valandų, o mažesnės žvakės idealiai tinka kūrybingoms centrinėms dekoracijoms ir žvakių peizažams, kad sukurtų tobulą švytėjimą įsimintinam vakarui sustiprinti. Žvakes netgi galite suasmeninti su savo nuotrauka ir žinute, kad sukurtumėte idealią dovaną, sukurtą specialiai gavėjui.