Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Žvakės

Žvakės kvapai suteikia galimybę susigražinti pačias brangiausias akimirkas: iškylą su šeima, mėgstamiausią kelionę į kalnus ar vos pražydusį močiutės sodą vaikystės kaime. Mūsų uoslė – tai vienas stipriausių mūsų turimų ryšių su prisiminimais. Kad ir koks būtų jūsų namų interjeras, unikalių formų ir spalvų Savashome žvakės suteiks jūsų erdvei šilto akcento. Švelniai degančios Savashome žvakės į jūsų namus įneš jaukumo, šviesos ir romantikos, o neuždegtos Savashome žvakės taps maža kvapnia detale jūsų namams.

 

17 prekės

Kvepianti žvakė „Ambar“

12,99€

Kvepianti žvakė „Cerezo“

12,99€

Kvepianti žvakė „Chai“

12,99€

Rankų darbo apvali žvakė „Emerald“ 1 vnt.

27,99€

Rankų darbo apvali žvakė „Onyx“ 1 vnt.

27,99€

Rankų darbo kvadratinė žvakė „Lava“ 1 vnt.

27,99€

Rankų darbo kvadratinė žvakė „Onyx“ 1 vnt.

27,99€

Rankų darbo kvadratinė žvakė „Yale“ 1 vnt.

27,99€

Rankų darbo žvakė „Frost“ 1 vnt.

27,99€

Rankų darbo žvakė „Lava“ 1 vnt.

27,99€

Rankų darbo žvakė „Yale“ 1 vnt.

27,99€

Išparduota

Kvepianti žvakė „Green tea“

13,30€

Išparduota

Kvepianti žvakė „Musc cassis“

13,30€

Išparduota

Kvepianti žvakė „Orchidea“

13,30€

Išparduota

Kvepianti žvakė „Vanilla“

13,30€

Išparduota

Rankų darbo kvadratinė žvakė „Frost“ 1 vnt.

27,99€

Išparduota

Rankų darbo žvakė „Emerald“ 1 vnt.

27,99€

Pasinerti į žvakės žavesį ir suteikti savo namams šilumos bei šviesos prabangos! Mūsų išskirtinė žvakių kolekcija atskleidžia žvakių pasaulio įvairovę - nuo elegantiškų ir subtilių kvapų iki spalvų žaismingumo ir prabangos. Skleiskite nuotaiką ir kuriokite ypatingus akimirkas su mūsų žvakių asortimentu.

Mūsų kruopščiai atrinktos žvakės yra daugiau nei tik šviesos šaltinis. Jos yra maži meno kūriniai, puošiantys jūsų interjerą ir sukuriantys unikalų atmosferą. Skirtingi dydžiai, spalvos ir formos leidžia išreikšti jūsų asmeninį stilių bei skonį. Nuo neutralių ir subtilių tonų, kurie suteikia ramią jaukumo atmosferą, iki drąsių ir ryškių spalvų, kurios priduoda energijos gyvumo jūsų namams.

Kvapiančios žvakės yra tarsi aromatų magija, kuri puošia ne tik interjerą, bet ir jūsų pojūčius. Kiekviena žvakė nešioja su savimi paslaptingą kvapų pasaulį, kuris puikiai atskleidžiamas deginant. Prabangus žvakės skleidžiamas aromatas sužadins jūsų prisiminimus ir emocijas bei suteiks jūsų namams ypatingą charakterį.

Mūsų rankų darbo žvakės yra sukurtos iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgą degimo laiką ir stabilų liepsnos šokimą. Tai reiškia, kad jūs galėsite mėgautis jų žavesiu ir kvapais dar ilgai po to, kai žvakė bus uždegta. Mūsų tikslas yra suteikti jums ne tik vizualinį malonumą, bet ir ilgalaikį naudingumą. Mūsų puslapyje rasite: stalo žvakės, cilindrinės žvakės, natūralios žvakės, kvepiančios žvakės ir sojų žvakės (sojų vaško žvakes).

Mūsų kolekcija apima įvairias žvakių formos stilius ir dydžius - nuo mažų ir žaismingų votyvinių žvakių, idealiai tinkančių sukurpti nuotaikingą vakaro šviesą, iki elegantiškų ir išskirtinių stiklinių žvakių, kurios tampa tikru dekoro akcentu. Pasirinkdami mūsų žvakes, pasirenkate ne tik kokybę, bet ir meninę vertybę, kuri suteikia ypatingumo kiekvienam jūsų namų kambariui.

Nepriklausomai nuo to, ar norite romantikos, šilumos, ar paslaptingumo, mūsų žvakių asortimente rasite tai, ko jums reikia. Jos yra neatsiejamai susijusios su puošnumu, atmosfera ir prisiminimais. Pasinerti į žvakės šviesos apsuptyje - tai kaip patirti magišką kelionę, kurioje visos jūsų jausenos tampa svarbia dalimi.

Leiskite mūsų žvakėms išskleisti savo žavesį jūsų namuose. Kurkite ypatingas akimirkas, mėgaukitės romantika, kuriant jaukią atmosferą ar tiesiog suteikite sau galimybę pasidžiaugti švelniais kvapais ir šviesa. Išleiskite žvakių spalvas ir aromatus savo namų erdvėje ir leiskite jiems išsakyti jūsų individualumą bei gyvenimo būdą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ilgai išliekančios parafino ir sojų vaško žvakės

Tik geriausi ingredientai naudojami kuriant mūsų išskirtinius tikroviškus kvapus, pagamintus iš aukščiausios kokybės parafino vaško ir natūralių sojų vaško mišinių. Turėdami daugybę stilių, galite pasirinkti pageidaujamą degimo trukmę ir funkcionalumą, atitinkantį jūsų erdvę ir progą. Mūsų originalios didelės žvakės dega iki 45 valandų, o mažesnės žvakės idealiai tinka kūrybingoms centrinėms dekoracijoms ir žvakių peizažams, kad sukurtų tobulą švytėjimą įsimintinam vakarui sustiprinti. Žvakes netgi galite suasmeninti su savo nuotrauka ir žinute, kad sukurtumėte idealią dovaną, sukurtą specialiai gavėjui.

Savashome žvakės

Savashome daugiau nei dešimt metų trunkančios tradicijos tiekti mėgstamiausias namų dovanas - žvakės. Aukščiausios kokybės žvakės visada buvo mūsų kolekcijos pagrindas. Mūsų žvakės, pagamintos kruopščiai ir atidžiai iš natūralių ingredientų, buvo sukurtos tam, kad jomis būtų galima mėgautis, jas dovanoti ir gauti, kad kiekvieną dieną, kiekvieną sezoną ir kiekvieną šventę jos būtų raminančios, stimuliuojančios ar žadinančios nuotaiką. Ieškokite mėgstamiausių sezoninių žvakių, populiarių, elegantiškų, interjerą puošiančių, amatininkų įkvėptų dizainų. Tie, kurie pažįsta Savashome, žino, kad kiekvienoje žvakėje yra šiek tiek magijos, kuri padeda gerai jaustis, geriau miegoti, pagražinti kambarį ar terasą arba praskaidrinti šventinį susibūrimą.

Namų aplinka

Namų aplinką galima pagyvinti ne tik estetiškai sudėliojus namų interjerą, bet ir paskleidus malonų kvapą juose. Gaivus kvapas jums bei jūsų svečiams sukels ne tik šypseną veide, bet ir pagerins nuotaiką bei leis pamiršti po dienos suvargusį kūną. Savashome magiškas žvakių kvapas ir išskirtinis dizainas yra raktas į elegantišką ir jaukią namų atmosferą. Renkantis žvakes prioritetą reikėtų teikti natūralioms medžiagoms. Ypač jei ketinate jas deginti dažnai. Pagamintos iš sojų vaško be jokių sintetinių priemaišų, Savashome žvakės ne tik kvepes, bet ir yra saugus bei ekologiškas ugnies akcentas jūsų namuose. Pasirinkus natūralaus palmių vaško ar itališkąsias „My Senso” žvakes investuosite ne tik į save, bet ir į savo artimuosius. Mūsų siūloma produkcija gali tapti puikia dovana sau ar jūsų mylimajam. Svaiginantys žvakės kvapai įneš naujovių į jūsų gyvenimą pagerindami nuotaiką bei apipindami magiškais prisiminimais.

Kodėl turėčiau įsigyti žvakę savo namams?

Niekas taip nepagyvina namų aplinkos, kaip tinkamai ir estetiškai sudėliotas namų interjeras bei malonus kvapas juose. Juk būtent gaivus kvapas suteikia ne tik šypseną mūsų veide, bet ir pagerina nuotaiką bei leidžia pamiršti po dienos suvargusį kūną. Kvapai gali turėti teigiamą poveikį nuotaikai, streso sumažinimui, miego stiprinimui ar net pasitikėjimui savimi ugdymui. Įkvėpti kvapai patenka į smegenis, kuriose neurologinis poveikis gali pakeisti mūsų nuotaiką ar sugražinti tam tikrus, mums svarbius prisiminimus. Mūsų uoslė – tai vienas stipriausių mūsų turimų ryšių su prisiminimais. Tam tikras žvakės kvapas gali mums sugražinti brangias akimirkas su šeima, mėgstamiausią kelionę į kalnus ar priminti vos pražydusį močiutės sodą vaikystės kaime.

Kodėl rankų darbo žvakės?

SavasHome rankų darbo žvakės yra pagamintos iš 100% natūralaus palmių vaško. Žvakės dvelkia ypatinga elegancija bei kokybe nuo pradžios iki pabaigos. Kiekviena žvakė apipinta ypatingu kruopštumu ir meile, kad užtikrintų jaukumą Jūsų namams. Rankų darbo žvakės savyje neturi parafino, parabenų ar eterinių aliejų/spiritinių kvapiklių, tad puikiai tiks jautrią uoslę turintiems asmenims ar tiesiog ieškantiems elegantiškos namų puošmenos.

Esu jautrus kvapams, kokias žvakes rinktis?

Žmogui jautriai reaguojančiam į kvapus, nereikėtų rinktis žvakių, kurios pasižymi aitriais ar stipriais aromatais. Apsipirkinėjant internetu, atkreipkite į žvakių sudėties aprašymus. Kokie kvapai Jums malonūs? Kokie kvapai Jūsų neerzina? Vis dėl to, jeigu nenorite rizikuoti, tačiau trokštate patirti žvakių sukuriamą jaukumo jausmą, rekomenduojame rinktis SavasHome rankų darbo žvakes. Šio tipo žvakės yra ne tik 100% natūralaus palmių vaško, bet ir savyje turinčios 0% parafinų, parabenų bei eterinių aliejų/spiritinių kvapiklių, kas paverčia žvakes bekvapėmis, tačiau itin jaukiomis ir elegantiškomis Jūsų namų puošmenomis.

Kuo ypatingos „My Senso“ žvakės?

Itališkos „My Senso“ žvakės dvelkia ne tik išskirtine elegancija, bet ir itališka kokybe. Investavę į „My Senso“ žvakes užsitikrinate ilgalaikį malonumą, kadangi žvakių degimo laikas siekia iki 40-45 val. Rinkitės iš nuostabių kvapų ir susikurkite magišką namų aplinką, kuri padės pagerinti nuotaiką, sumažins nerimą, nuovargį ar kovą su vienišumu.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.