Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Žvakių rinkinys ne tik puiki dovanos idėja

2021 11 09

Žvakių rinkinys ne tik puiki dovanos idėja

 

Nors didžiųjų metų švenčių dar kiek reikia luktelti, tai nereiškia, kad savo namuose negalima uždegti patinkančios žvakės. Sukuriama jauki žvakių šviesos harmonija sukuria jaukią aplinką ir ją sušildo. Be kita ko, tokia kompozicija nuteikia itin pozityviai ir sukuria romantiškos erdvės pojūtį. Nuo neatmenamų laikų tikėta, kad žvakės liepsna turi magiškų savybių: ji valo ne tik patalpas, tačiau ir mintis. Deganti žvakė simbolizuoja šviesą, tikėjimą, gėrį ir lydi mus nuo pirmos gimimo dienos iki mirties: ji dega per krikštynas, vestuves, gimtadienius, laidotuves. Ne tik bažnyčioje, bet ir kiekvieno namuose liepsnelės plevena per Šv. Kalėdas ir Šv. Velykas – jos rodo tikėjimą Kristaus gimimo ir prisikėlimo stebuklu. Be esamos sakralinės reikšmės, žvakės naudojamos atliekant magiškus ritualus (dažniausiai nelaimėms nuvyti ir sėkmei prišaukti). Smagu tikėti, kad žvakės namuose sudegina blogąją energiją ir paverčia juos jaukia užuovėja nuo juodžiausių negandų. Gera svajoti, kad užpūtus gimtadienio torto žvakutę, tavo noras išsipildys, o degančia žvake nubrėžus kryžiaus ženklą tamsiausiuose namų kampeliuose, ten esančios blogosios jėgos iš karto dings. Tikima, kad persikrausčius į naujus namus, reikia uždegti žvakę – esą tada juose apsigyvens laimė ir sėkmė. Įvairių formų dailiai supakuotos žvakės – puiki dovana. Jos ne pakliūva į ne reikalingiausių daiktų dešimtuką, nes visuomet yra sunaudojamos.

 

 

SAVASHOME prekių asortimente galima rasti unikalių rankų darbo žvakių “Yale”, “Lava”, “Frost”, “Emerald”: https://www.savashome.lt/zvakes

Pastarųjų žvakių dėka suteiksite namų aplinkai naujų spalvų, praturtinsite juos lengvai ir greitai. Ne tik Jums, tačiau ir Jūsų svečiams jos sukels ne tik šypseną veide, bet ir pagerins nuotaiką bei leis pamiršti visus rūpesčius ir nemalonus. Žvakių magija padės bent trumpam atitrūkti nuo aplinkinio pasaulio spartaus gyvenimo ritmo, sustoti, pabūti su savimi ir susimastyti. Visos SAVASHOME rankų darbo žvakės yra pagamintos iš natūralaus palmių vaško. Su meile, kruopščiai pagaminta žvakė, gali būti puiki dovana ne tik artimiesiems, tačiau ir pačiam sau. Tolygiai tirpstantis palmių vaško mišinys, palaipsniui skleidžia itin malonų kvapą. Namai švies ne tik romantiška blankia šviesa, tačiau prisipildys ir nuostabaus aromato. Pastarųjų degimo laikas siekia apie 140 valandų, o kokybė išlieka nuo pačios pradžios iki pabaigos. Labai svarbu, kad jose nėra parabenų, parafino ar eterinių aliejų. Tad jos tikrai nesudirgins Jūsų kvėpavimo takų ar odos. SAVASHOME žvakės - Jūsų namų lobis.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.