Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kaip išsirinkti kokybiškas kvepiančias žvakes?

2021 11 09

Kaip išsirinkti kokybiškas kvepiančias žvakes?

 

Jau įsibėgėjus rudens sezonui, oras darosi vis niūresnis, žvarbesnis, o auksaspalviais medžių lapais nuklotus takus keičia purvinos balos. Tai yra natūralus gamtos virsmas, pranašaujantis apie artėjančią žiemą. Kiekvienas, daugiau ar mažiau, esame gamtos vaikai, todėl rudeninis virsmas veikia mūsų fizinę bei emocinę būklę. Nenuostabu, kad šiuo laikotarpiu mus aplanko niūrios, liūdnos mintys, vadinamos rudeninė melancholija. Pastaroji yra organizmo prisitaikymas prie šviesos trūkumo. Liūdesys – visiškai natūrali emocija, kurią tam tikrais laiko intervalais gali pajusti kiekvienas žmogus. Svarbiausia suvokti, kad liūdesys yra laikina būsena. Vertėtų atkreipti dėmesį į šiuos simptomus: dingęs susidomėjimas anksčiau džiuginusia veikla, didelis nuovargis, sutrikęs miegas, dėmesio koncentracijos pablogėjimas, savęs nuvertinimas, apatija, nepagrįstas kaltės jausmas. Šie požymiai jau yra rimtas ženklas apie galimą depresiją. Tačiau tikslią diagnozę gali nustatyti tik šios srities specialistas.

Jaukumo kūrimas namuose yra puiki priemonė viso to išvengti. Atidžiai susitvarkykite net atokiausius namų kampelius, atsikratykite nenaudojamų daiktų ar užsilikusių senienų. Taip namams lengvai galėsite įkvėpti naujos gyvybės. Mažyčiai namų interjero akcentai, gali jiems suteikti visiškai naujų spalvų. Nesibaiminkite dekoruoti namus vėl ir vėl. Verta pastebėti, kad kvapai namuose yra neatsiejama bendros visumos dalis. Jie turi didelės įtakos mūsų savijautai ir gali ją nukreipti teigiama arba neigiama linkme. Natūrali kvepianti žvakė yra puiki priemonė, kuri gali sukelti teigiamų emocijų. Bent trumpam pamiršite iškilusius rūpesčius, nesklandumus. Aromatas nuneš jus toliau, nei kada galėjote įsivaizduoti. 

SAVASHOME jums gali pasiūlyti Itališko prekės ženklo “My Senso” kvepiančias žvakes “Green tea”, “Orchidea”, “Musc cassis”: https://www.savashome.lt/zvakes.

Jos praturtins jūsų namų aplinką maloniais aromatais, sukurs jose elegancijos ir švaros pojūtį. Kiekviena iš šių žvakių aplinką pavers jaukia ir išskirtine. Verta pastebėti, kad sukuriamas romantiškos aplinkos pojūtis džiugins ne tik kvapais, bet ir blankia skleidžiama šviesa. Neabejotinai galima teigti, kad žvakės nuo seno yra laikomos ramybės ir jaukumo simboliu, tad jos gali tapti neatsiejamu ir praktišku  interjero akcentu kiekvienuose namuose. Įprastai, šių kvepiančių žvakių degimo trukmė siekia apie 40 - 45 valandas, o sukurtos kvapų natos puikiai tinka tiek miegamojo erdvei, tiek poilsio zonoms ar kitoms pasirinktoms vietoms. SAVASHOME siūlomos įsigyti “My Senso” kolekcijos žvakės neabejotinai bus vienas geriausių Jūsų pasirinkimų. Jaukumas namuose ir romantiškos aplinkos aura garantuota. 

 
Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.