Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kvapnios žvakės - subtilumas ir jaukumas Jūsų namuose!

2021 09 13

Namai yra vieta, kurioje norime jausti jaukumą, ramybę ir komfortą. O kvepiančios žvakės yra puikus būdas sukurti šią atmosferą. Jos ne tik prideda elegancijos interjerui, bet taip pat teikia malonų aromatą, kuris pripildo erdvę švelniomis kvapų niuansais.

Kvepiančios žvakės turi ypatingą galimybę pakeisti jūsų namų atmosferą ir sukurti tam tikrą nuotaiką. Jų skonį galima pritaikyti prie skirtingų metų laikų, išskirtinio įvykio ar tiesiog tam, kad pripildytumėte savo kasdienybę subtiliu malonumu. Galite pasirinkti gaivinančius vaisių arba gėlių aromatus vasarai, šiltus cinamono arba kvapiųjų prieskonių aromatus žiemai, arba ramybę skleidžiančius medžio arba levandų aromatus visus metus.

Kvepiančios žvakės taip pat turi terapinį poveikį. Kai kvapas plinta po namus, jis gali teigiamai veikti jūsų nuotaiką ir emocinę gerovę. Kai kurie kvapai gali padėti sumažinti stresą ir nerimą, pagerinti miego kokybę arba sukurti romantišką ir jaukią atmosferą.

Rinkdamiesi kvepiančias žvakes, svarbu atkreipti dėmesį į jų kokybę ir gamybos procesą. Geriausios žvakės yra pagamintos iš natūralių ingredientų, tokiais kaip natūralus vaškas arba sojos vaškas, ir naudojant aukštos kokybės kvapus. Tai užtikrins, kad jūsų namai būtų pripildyti ne tik malonaus aromato, bet ir saugumo.

Kvepiančios žvakės gali būti puiki dovana, tiek pačiam sau, tiek artimiesiems. Jos yra ne tik funkcionalus ir estetiškas interjero elementas, bet ir simbolizuoja rūpesčius ir meilę, kurias dedame siekdami sukurti jaukumą ir komfortą savo namuose.

Žvakės nuo senų laikų yra laikomos jaukumo ir ramybės simboliu, yra naudojamos religiniams ritualams, meditacijai, aromaterapijai, meditacijai, taip pat šventėmis. Norint sukurti neįprastą atmosferą, į pagalbą galime pasitelkti kvapnias žvakes, kurios ne tik nuramins, bet ir bus ir puiki interjero detalė jūsų namuose, o tas kvapas... Sukurs tikrai magišką atmosferą. Dabar jų galima įsigyti įvairiausių dydžių, spalvų, kvapų, pagamintų iš sojų, bičių vaško, parafino, kvapniųjų aliejų. Namus užliejanti jauki švieselė ir malonūs kvapai padeda atsipalaiduoti, nusiraminti ir net įveikti stresą. Mūsų siūlomos, itališko prekės ženklo ,,My Senso’’ kvapnios žvakės - pasižymi išskirtine elegancija ir kokybe, kvapų kompozicijos leidžią mėgautis romantiškais aromatais. O įvairiausių aromatų prisotintos žvakės ne tik skleidžia jaukią šviesą, bet ir užpildo aplinką nuostabiausiais kvapais.


Net jei per daug apie tai ir nesusimąstome, skirtingi aromatai daro įtaką mūsų būviui ir nuotaikoms — juk uoslė yra seniausias ir vienas iš penkių pagrindinių žmogaus pojūčių. Vieni aromatai gali padėti atsipalaiduoti po sunkios dienos, sukurti ramybe pulsuojančią atmosferą, kiti, priešingai — tonizuoti ar įkvėpti kūrybinei veiklai. Be to, tyrimais įrodyta, kad atsiminimai ir kvapai taip pat glaudžiai susiję, o tai reiškia, kad tam tikri kvapai gali sužadinti akimirkas net iš tolimiausios praeities. Vienas iš būdų pajusti užburiančių aromatų galią yra kvapnios žvakės, todėl žemiau dalinamės išsamesniais patarimais, kodėl gi verta leistis į šią užburiančią kvapų kelionę.

Kiekvieni namai turi savita kvapą. Baldai, skalbiniai, maisto ruošimo kvapas, drėgmė, augintiniai, ar naudojamos kosmetinės priemonės - ilgainiui visi namų kampeliai įsigeria įvairiausiais kvapais. Šitaip susiformuoja tas išskirtinis kvapų junginys, neatsiejama namų dalis, prie kurios taip priprantame, kad ilgainiui patys nė nejaučiame. Siekiant, kad užburiantis kvapas būtų Jūsų namų vizitinė kortelė, prieš apsilankant svečiams uždekite aromatinę žvakę. Nieko nėra maloniau, kaip išgirsti pagyras apie gerą namų kvapą iš atėjusių svečių. Ji puikiai neutralizuos nemalonius patalpų kvapus, tad vos atvėrus namų duris, svečius pasitiks šventiška atmosfera ir švelnus aromatinių žvakių skleidžiamas dvelksmas.

Aromatinės žvakės — tai išties nepamainoma priemonė, norint bent vienam vakarui erdvę užpildyti subtiliais aromatais, paįvairinti kasdienybę. ,,My senso’’ žvakės tai taip pat puiki interjero detalė. Stilingos kvapiosios žvakės, net ir neuždengtos atrodo gerai Jūsų namų erdvėse. Subtilus ir neapsunkinantis namų interjero aksesuaras, suteikiantis erdvei ypatingo jaukumo pojūtį ir pagyvinantis net nuobodžiausias namų kerteles. Laikykite žvakes ant stalo, lentynų ar spintelių. Kalbant apie stilingas interjero detales, vonios kambariui neretai skiriama mažiau dėmesio nei kitoms patalpoms. Vonios kambario lentynose ar ant spintelės raskite vietos aromatinei žvakei padėti. Ji dailiai papuoš šią privačią erdvę, o uždegus kvapnią žvakę nosį kutens malonūs aromatai. Uždegus kvepiančią žvakę, visi namai tarsi nušvinta naujomis spalvomis, o Jus apgaubia maloniu aromatu, kuris leidžia atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ir namuose sukuria romantine atmosfera.

Kas gali būti geriau už jaukų vakarą žvakės šviesoje, kai už lango vis labiau artėja rudenėlis?

Todėl nebijokite leisti kvepiančioms žvakėms įsikurti savo namuose. Jų subtilus aromatas ir žvakių liepsnos šviesa sukurs jaukią ir ramybę skleidžiančią atmosferą, kurioje galėsite mėgautis savo namų oaze ir puikiu poilsio momentu.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.