Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Rankų darbo žvakės - kodėl rinktis tik jas?

2021 10 27

Rankų darbo žvakės - kodėl rinktis tik jas?

 

Kiekvienas iš mūsų skirtingai kuriame savo namų interjerą. Tačiau siekis vienas - norime jaukumo ne tik sau, tačiau ir atvykstantiems svečiams. Namai yra vieta, kuriuose norisi praleist kaip galima daugiau savo laiko. Tad natūralu, kad malonios aplinkos sukūrimas yra neišvengiamas. Jose norime pailsėti, atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų, aktyvių veiklų. Taip pat čia leidžiame ir laisvalaikį, pramogaujame, minime ypatingas progas. Be jokios abejonės, vieniems tai daryti ne būtų malonu, tad į namus pasikviečiame mylimus draugus, artimuosius. Norisi, kad čia kiekvienas jaustųsi jaukiai, tai praskaidrina bendravimą ir sukuria malonią, teigiamą atmosferą. Jaukiam interjerui sukurti yra labai svarbios detalės. Iš jų ir sudėliojame vieną bendrą, darnią visumą. Tokie akcentai kaip baldai, dekoratyvinės pagalvės, užuolaidos, pledai, patalynės komplektai ir panašiai suformuoja išskirtinį dizainą. Šiuo aspektu negalima pamiršti, kad unikalumą padeda išryškinti būtent rankų darbo gaminiai. SAVASHOME jums gali pasiūlyti nuostabias rankų darbo žvakes, kurios suteiks namams išskirtinumą ir neabejotinai užtikrins jaukumą. Jų dėka namų interjeras taps ne tik elegantiškas, tačiau ir estetiškas. Verta pastebėti tai, kad jos ne tik puikus išvaizdos akcentas, tačiau ir funkcionuoja kaip nepakeičiamas namų kvapas. Išskirtinis dizainas ir žvakių spalvos ras savo vietą bet kokio stiliaus interjere. 

 

SAVASHOME siūlo jums įsigyti griežtų formų žvakių kompozicijas, tokias, kaip “Yale”, “Lava”, “Frost”, “Emerald”.

 

Mėgstantiems kiek švelnesnes formas, galime jums pasiūlyti “Emerald”, “Yale”, “Frost”, “Lava” ovalaus tipo rankų darbo žvakių. 

 

Kaip galima pastebėti, sau tinkamas žvakes ras ir tamsesnių ir pastelinių spalvų mėgėjai. Visą tai ir dar daugiau: https://www.savashome.lt/zvakes.   

 

Kokios rankų darbo žvakių savybės?

 

Žvakės yra puikus kambarį papildantis akcentas. Verta pastebėti, kad jos kokybė nepasikeičia visu jos naudojimo laikotarpiu, tad nuo pačios pradžios iki pabaigos žvakė išlaikys savo pirmines savybes. Be kita ko, tolygiai tirpstantis sojos vaško mišinys nesukels nepageidaujamų rūpesčių. Aplinka greta žvakės bus saugi visą jos degimo laiką. Tik SAVASHOME rankų darbo žvakės yra pagamintos iš 100 procentų ekologiško medvilnės dagčio, o pačiai žvakei pagaminti yra naudojamas tik 100 procentų natūralus palmių vaškas. Labai svarbu paminėti tai, kad jose nėra parafino, parabenų bei eterinių aliejų ar spiritinių kvapiklių. Jų degimo laikas siekia nuo 110 iki 140 valandų.

 

Mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytos rankų žvakės pagamintos su meile, kiekvieniems namams. Pasirinkite, kas jums patinka labiausiai ir mėgaukitės jų kuriamu aplinkos jaukumu.

 
Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.