Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kvapai suteiks namams jaukumo ir taps interjero akcentu.

2021 10 27

Kiekvienų namų kvapas yra unikalus, tai lyg vizitinė jų kortelė. Be jokios abejonės, kiekvienas siekiame, kad mūsų namų kvapas būtų kaip galima patrauklesnis. Įėjus į namus norime užuosti malonų aromatą, kurie žavėtumėmės ne tik patys, tačiau nustebintume ir svečius. O kvapų gyvenamojoje erdvėje gali būti pačių įvairiausių. Jose gaminamo maisto kvapas, tekstilės skalbinių aromatai ir panašiai. Tačiau, kiekvienas iš jų judant oro srautams pakankamai greitai išblėsta. Dėl šios priežasties ir buvo sukurti namų kvapai, kurie skleidžia malonų aromatą ilgą laiką. Jų pasirinkimo asortimentas šiomis dienomis yra labai didelis. Kodėl jie yra tokie populiarūs? Atsakymas labai paprastas. Namų kvapas sukuria itin malonią atmosferą. Skleidžiami aromatai suteikia teigiamus pojūčius. Namuose norisi praleisti kuo daugiau laiko ir užuosti itin malonius kvapus.

Kuo išsiskiria “My senso” kvapai?

Tai yra itališkos kokybės kvapų difuzoriai. Jie pasižymi ilgai išliekančiu aromatu, plačiu išskirtinių kvapų pasirinkimu. Visą tai sužadina maloniausius pasąmonės pojūčius, pozityvias įsimintinas akimirkas. Jis ne tik gali pakelti nuotaiką, tačiau ir nuramins bei padės greičiau atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų ar kitų aktyvių vykdytų veiklų. “My senso” kvapai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie namuose nori sukurti jaukią atmosferą, pagyvinti aplinką, suteikti jai išskirtinumo. Šiuos kvapus rasite Savashome puslapyje.

Kokios namų kvapų “My sense”savybės?

Kaip jau minėjome, šie itališko prekės ženklo aromatai pasižymi išskirtine kokybe. Naudojant vos 100 ml namų kvapą juo mėgautis galėsite 2,5 - 3 mėnesius. Argi nenuostabu? Kvapų natos yra lengvos, švelnios, nukeliančios į tolimiausius gamtos kampelius. Verta pastebėti, kad namų kvapus galite naudoti ne tik svetainėje, tačiau ir virtuvėje, miegamajame, vonios kambaryje ir kitose erdvėse, kurioms norite suteikti išskirtinio žavesio. 

Kaip apibūdintume kiekvieną kvapą?

SAVASHOME siūlo įsigyti namų kvapą “Vanilla”. Jis yra pagamintas iš Madagaskaro vanilės sumaišytos su persikų žiedų aromatu. Šis kvapas skirtas tiems, kurie mėgsta saldžius, subtilius ir užburiančius vanilės aromatus, kurie yra persipyne su gaiviomis vaisių natomis. 

Kita vertus kvapas “Musc Cassis” yra visiškai kitoks. Jis pagamintas iš juodųjų Tasmanijos serbentų, figų ir Egipto jazminų bei pelargonijų aromato, kuris yra sumaišytas su baltojo muskato bei lazdynų kvapų įvairove. Jie sužavės išskirtinių kvapų mėgėjus, kurie mėgsta jų sukeliamą jaudulio jausmą ir priverčia širdį plakti kur kas stipriau. Šis kvapas itin primena vasaros sezoną ir sužadina pojūčius, tartum vaikščiotumėte po sodą ar gėlių sklidiną pievą. Be kita ko unikalumu pasižymi ir kvapas “Acqua”. Jis nukels jus prie viduržemio jūros. Gaivių kvapų mylėtojai turi galimybę pasirinkti būtent jį. Aromatingų jazminų, bergamotės, levandų ir jūrinių dumblių natos sukurs lengvus ir gaivius kvapus. Tai suteiks jūsų namams jaukumo ir šilumos, bei neabejotinai taps išskirtiniu interjero akcentu.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.