Ieškoti pagal kategoriją
Prekių krepšelis

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje. Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Plaukų gumytės

Plaukų gumytės

Savo išvaizdą galima praturtinti išskirtinio stiliaus plaukų gumyte. Ji suteiks ne tik tobulą jūsų plaukų vaizdinį, tačiau nenuvils ir asmeninio komforto klausimu. Iš aukščiausios kokybės šilko “Mulberry”  ir satino pasiūtos plaukų gumytės neabejotinai taps neatsiejamu įvaizdžio elementu. Jos nevaržo ir tausoja plaukus, bei nepalieka jose jokių nepageidaujamų žymių. Kad ir kokia proga nuspręstumėte naudoti šias plaukų gumytes, jos tiks tiek prie klasikinio, tiek prie sportinio ar bet kokio kito stiliaus. Būtent jų dėka galima formuoti įmantrias trumpų ir ilgų plaukų šukuosenas, nes jos laikosi itin stabiliai ir neslysta net aktyvios fizinės veiklos metu.

 

SavasHome plaukų gumyčių asortimentas tikrai sužavės. Natūralių atspaspalvių, šviesesnių ir tamsesnių spalvų gumytės bus nepakeičiamas plaukų aksesuaras. Neabejotinai, ji gali tapti ir puikia dovana ne tik jums patiems, tačiau ir brangiems žmonėms ypatingomis progomis.

Audinys: 100% Mulberry šilkas

9.99€
Be PVM:8.26€

Audinys: 100% Mulberry šilkas

9.99€
Be PVM:8.26€
 Satininės plaukų gumytės „Cacao light“ - Satino plaukų gumytė rudos spalvos.  Satininės plaukų gumytės „Cacao light“ - Satino plaukų gumytė rudos spalvos.
-30 %

Audinys: Premium satinas

4.19€ 5.99€
Be PVM:3.47€
 Satininės plaukų gumytės „Classic coffee“ - Satino plaukų gumytė smėlio spalvos.  Satininės plaukų gumytės „Classic coffee“ - Satino plaukų gumytė smėlio spalvos.
-30 %

Audinys: Premium satinas

4.19€ 5.99€
Be PVM:3.47€

Audinys: 100% Mulberry šilkas

9.99€
Be PVM:8.26€

Audinys: 100% Mulberry šilkas

9.99€
Be PVM:8.26€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)

Kokios yra svarbiausios plaukų gumyčių priežiūros taisyklės?

Kadangi plaukų gumytės dažnai tampa kasdieniu plaukų aksesuaru, labai svarbu tinkama jų priežiūra. Būtina atkreipti dėmesį į tai, iš kokios medžiagos ji yra pasiūta. SavasHome parduodamos plaukų gumytės yra pasiūtos iš satino ir “Mulberry” šilko audinių. Verta pastebėti, kad šios medžiagos yra 100 procentų natūralios ir garantuoja pačią aukščiausią kokybę. Jų priežiūrai daug laiko skirti tikrai nereikia. Pakanka jas skalbti +30 laipsnių temperatūros vandenyje, skalbimo mašinoje. Labai svarbu paminėti tai, kad siekiant išsaugoti audinio patvarumą negalima naudoti baliklių ar kitų aktyvių cheminių priemonių. Kalbant apie džiovinimą, tiek šilko, tiek satino audinys pasižymi laidumu orui, tad jų natūralus džiūvimo procesas tikrai neprailgs. Vadovaujantis šiomis taisyklėmis SavasHome parduodamos plaukų gumytės jus džiugins vėl ir vėl.

Kuo SavasHome parduodamos plaukų gumytės išsiskiria iš kitų?

Tik SavasHome parduoda aukščiausios kokybės “Mulberry” šilko ir satino plaukų gumytes. Verta pastebėti tai, kad “Mulberry” prekės ženklas yra žinomas ir vertinamas visame pasaulyje. Natūralūs šilko ir satino gaminiai niekuomet nenuvils. Į juos ne tik malonu žiūrėti, tačiau neabejotinai džiugina ir prisilietimo metu sukeliami pojūčiai, o dar gražesnės emocijos išgyvenamos jų naudojimo metu.

Kokias plaukų gumytes verta pasirinkti?

Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad plaukų gumytės yra daiktas, kurį naudojame bemaž kasdien. Dėl šios priežasties pasirinkimas turėtų būti labai atidus. Visų pirma rekomenduojama, kad plaukų gumytės audinys būtų kaip galima natūralesnės kilmės. Tai padeda užtikrinti ne tik puikią jos išvaizdą, tačiau ir malonumo suteikiantį naudojimą. Be kita ko, labai svarbus ir tinkamas spalvos pasirinkimas. Jeigu norite itin universalios plaukų gumytės, kuri tiks bet kokiai progai ir derės prie pasirinktos aprangos, šiuo klausimu puikiai tinka natūralios, pastelinės spalvos. Jos pabrėš natūralų jūsų plaukų žavesį ir leis jiems suspindėti.