Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Grindų ploviklis „Floor cleaner“. Valikliai. Grindų valiklis „the pink stuff“, skirtas spindinčiai švarioms grindims.

Grindų ploviklis „Floor cleaner“

Prekės kodas: Floor cleaner

Tūris: 1 l

4,99€

Pristatymo sąlygos

Pristatymas į paštomatą OMNIVA - 2,19€ Pristatymas į paštomatą OMNIVA2,19€
Pristatymas į paštomatą DPD - 2,29€ Pristatymas į paštomatą DPD2,29€
Pristatymas pirkėjo nurodytu adresu - DPD - 3,79€ Pristatymas pirkėjo nurodytu adresu - DPD3,79€
Aprašymas
SAVAS Home Pristatome grindų valiklį - tai sprendimas, kaip minimaliomis pastangomis pasiekti nepriekaištingas grindis. Sukurtas siekiant supaprastinti jūsų valymo rutiną, šis puikus valiklis be vargo pašalina purvą, nešvarumus ir išsiliejusius skysčius, todėl jūsų grindys tampa spindinčiai švarios ir gaivios.

 

PAGRINDINĖ INFORMACIJA
Tūris: 1 l.
 
 
PRIEŽIŪRA

● Saugojimas: Laikykite "The Pink Stuff" valymo priemones vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir šilumos šaltinių, kad jos išliktų veiksmingos.
● Taškinis testavimas: Prieš naudodami "The Pink Stuff" ant naujo paviršiaus, visada atlikite bandymą vietoje, kad įsitikintumėte suderinamumu ir išvengtumėte galimos žalos.
● Naudojimas: Laikykitės ant konkretaus valymo produkto pakuotės pateiktų rekomenduojamų naudojimo instrukcijų. Naudokite tinkamą aplikatorių arba šluostę valikliui užtepti ant norimo paviršiaus.
● Švelnus valymas: Švelniai nuvalykite paviršių "The Pink Stuff" valikliu, jei reikia, sukamaisiais judesiais, kad pašalintumėte dėmes ir nešvarumus.
● Nuplaukite arba nušluostykite: Po valymo kruopščiai nuplaukite paviršių vandeniu arba nušluostykite švaria, drėgna šluoste, kad pašalintumėte likučius.
● Vengti patekimo į akis: "The Pink Stuff" valymo priemones laikykite vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje ir venkite jų patekimo į akis. Jei patenka į akis, kruopščiai nuplaukite vandeniu.
● Laikykitės gamintojo nurodymų: Visada laikykitės gamintojo pateiktų konkrečių nurodymų, kaip valyti tam tikrus paviršius ar medžiagas.

Kokybės garantija

Esame dėkingi kiekvienam savo klientui, tik taip mes galime tobulėti ir kiekvienam naujam klientui pažadame aukščiausios kokybės tekstilės produkciją. Visi mūsų gaminiai yra pagaminti Lietuvoje, taip užtikriname, kad pagamintas produktas būtų aukščiausios kokybės. Ypatingai džiaugiamės galėdami pasiūlyti SAVAS Home namų tekstilės produkciją, kurios ypatinga tekstūra suteikia labai malonų pojūtį.

Produkto spalva gali šiek tiek skirtis dėl monitoriaus raiškos, nustatymų ar fotografinio apšvietimo.

Patalynės dydžio paklaida galima iki 5 cm.

Jei likote nusivylę mūsų produkcija, labai prašome kuo greičiau kreiptis į mus šiais kontaktais ir mes pasistengsime kuo greičiau jums padėti:

El. paštu: info@savashome.lt

Telefonu: +37066506583

Dažniausiai perkama kartu
Pop

Lininė patalynė „Linen pearl“

  • Audinys: 100% linas

133,09€

Valymo pasta „The Pink Stuff paste“

5,99€

Dėmių valiklis „The Pink Stuff powder colours“

8,99€

Vonios valiklis „Bathroom spray“

4,99€

Langų valiklis „Window spray“

4,99€

Kilimų valiklis „Carpet spray“

5,99€

Dėmių valiklis baltiems skalbiniams „The Pink Stuff powder whites“

8,99€

Tualeto valymo milteliai „WC powder“

6,99€

Atsiliepimai

0

Ši prekė neturi atsiliepimų.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.