Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Lininės staltiesės - niekada nesenstanti klasika

2021 10 27

Lininės staltiesės - niekada nesenstanti klasika

 

Namai yra vieta, kuriuose praleidžiame nemažai savo laiko. Tad natūralu, kad tikimės, jog jose jausimės jaukiai ir saugiai. Interjero formavimo procesas yra viena pagrindinių užduočių, norint pasiekti šiuos rezultatus. Kiekviena namų detalė ir rūpestis jomis svečiam parodo, kokie esame žmonės. Tai netiesioginis mūsų atspindys. Be jokios abejonės yra neverta vaikytis nusistovėjusių stereotipų ir į namų dekoravimą reikėtų pažvelgti kiek kitu kampu. Būkite kūrybiški ir pasirinkite tai, kas patinka būtent jums. Sakoma, kad ir kaip stengsitės - visiems neįtiksite. Tikra tiesa.  To daryti tikrai nereikia. Tad natūralu, kad ir kalbant apie staltieses galioja tos pačios taisyklės. 

 

Kokiomis savybėmis pasižymi lino staltiesės?

 

Visų pirma, verta paminėti tai, kad visos SAVASHOME parduodamos lininės staltiesės yra pagamintos Lietuvoje. Tad galite būti ramūs dėl jų kokybės. Jos yra viena iš mėgiamiausių prekių tiems žmonėms, kurių savo namų interjere nori natūralumo. Iš aukščiausios kokybės, 100 procentų natūralaus lino pagamintos staltiesės yra puikus visa to akcentas. Be kita ko, jos gali būti ne tik neutralių, blankių spalvų, tačiau vis dažniau yra pastebima, kad žmonės pageidauja ryškių spalvų lino gaminių. Verta atkreipti dėmesį, kad lino medžiagos šiurkštumas suteikia stalui išskirtinį įvaizdį. Tai ne tik vienas iš galimų klasikinio interjero kūrimo aspektų, tačiau jį lengvai galėsite derinti ir ryškių stilių kompozicijose. Lino audinio staltiesės neliks nepastebėtos. Jų išskirtinumas yra akivaizdus. Lino medžiaga kambario visumai suteikia natūralumo, jaukumo ir neabejotinai - prabangos pojūtį. Niekuomet nesuklysite pasirinkę būtent šios rūšies gaminius. Jie yra stilingas ir praktiškas pasirinkimas bet kuriuo metu. Prie linine staltiese padengto stalo bus malonu sėdėti kasdien ir ypatingomis progomis.

 

Mūsų parduotuvėje SAVASHOME rasite tokias linines staltiese, kaip “Linen yellow”, “Linen grey”, “Linen brown”.

 

Be kita ko, stalo dekoravimui galima pasitelkti ir lino pluošto stalo padėkliukus, tokius kaip “Linen royal blue”, “Linen black”. Viską ir dar daugiau rasite https://www.savashome.lt/staltieses/linines-staltieses.

 

 

Kaip prižiūrėti lino medžiagos gaminius?

 

Neabejotinai galime teigti, kad lino gaminiai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie negali skirti itin daug laiko namų ruošos darbams. Būtina pabrėžti, kad skalbimo metu yra nerekomenduojama naudoti baliklius ir kitokius cheminės sudėties skalbiklius. Tai gali pažeisti audinio pluoštą.  Taip pat pasistenkite, kad šiems darbams atlikti nebūtų naudojama džiovyklė. Padžiovus lino staltiese lauke ar kambaryje ji išdžiūsta labai greitai, kadangi pluoštas yra itin laidus orui, o plona sudėtis leidžia greitai išgarinti vandenį. 

 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.