Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kodėl taip svarbu staltiesė ant šventinio stalo?

2021 10 26

Turbūt būtų labai sunku įsivaizduoti šventinį stalą, be vieno iš svarbiausių jo dekoro akcentų - staltiesės. Kiekvienuose namuose galima rasti bent vieną staltiesę, kuri yra skirta būtent ypatingai progai. Jos sukuria pagrindinį viso stalo įvaizdį ir jai esant galima formuoti tolimesnius dekoro elementus. Taip yra suformuojama bendra ir darni stalo visuma, kuri pasižymi švara ir elegancija. Stalas be staltiesės atrodo nepilnavertiškai, jam stinga jaukumo. Kad ir kasdienis staltiesės padengimas interjerui gali suteikti visiškai kitokių spalvų nei įprastai. SAVASHOME staltiesių asortimente, sau patinkančias prekes neabejotinai suras kiekvienas. Jos yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medvilnės, lino arba medvilnės ir poliesterio junginio. Verta pastebėti tai, kad mūsų internetinėje svetainėje parduodamos staltiesės yra pagamintos Lietuvoje, tad neabejotina, kad jos atskleidžia ir čia gyvenančios visuomenės poreikius. Lengvai ir greitai galėsite dekoruoti stalus esančius ne tik virtuvėje, tačiau ir lauko terasose, pavėsinėse, svetainėse, holuose, balkonuose ir dar daugelyje kitų erdvių, kur gali stovėti šis baldas.

Kai atėjo metas švęsti ypatingą progą, tokią kaip šventė, šeimos susitikimas ar gimtadienis, daugelis žmonių linkę ruoštis ypatingai.  Skanus maistas, gėrimai ir, žinoma, gražiai dekoruotas stalas su puikiai apkloda staltiese - visa tai sukurią ypatingą atmosferą ir pasitikėjimą šventės metu. Galbūt kai kurie žmonės mano, kad tai tik smulkmena, bet šventiško stalo staltiesė turi didelę svarbą ir atlieka keletą svarbių funkcijų.

  • Pirma, staltiesė padeda sukurti išskirtinę atmosferą. Ji suteikia stalui švytėjimo ir elegancijos, sukuria pagarbos ir ypatingumo jausmą. Gera staltiesė gali pakeisti paprastą stalą į ypatingą vietą, kurioje norisi dalytis šventės džiaugsmu ir prisiminti šią dieną ilgai. Ji padeda sukurti harmoniją ir sutraukia dėmesį į svarbiausius dalykus - bendravimą su artimaisiais, bendrą patyrimą ir šventės džiaugsmą.
  • Antra, staltiesė taip pat atlieka praktinę funkciją. Ji apsaugo stalą nuo įbrėžimų, patiekalų dėmių ir purvo. Dažnai valgant šventiniu stalą, yra daug maisto, gėrimų ir gali būti smulkūs nešvarumai, kurie gali sugadinti stalą. Tinkama staltiesė padeda išsaugoti stalą ilgiau ir palengvina valymą po šventės. Be to, ji gali suteikti patogumo, jei norite, kad stalas būtų lygesnis.
  • Trečia, staltiesė yra svarbus dizaino elementas. Ji gali atspindėti jūsų asmenybę, stiliaus ir šventės temą. Galite pasirinkti aptvaro drobę, kuri atitiks šventės spalvas arba bus dekoruota įvairiais raštais. Ši detalė gali pabrėžti jūsų šventės dekoracijas, žadinti malonius prisiminimus ar tiesiog suteikti jums džiaugsmą žiūrint į stalą. Aptvaro drobė suteikia galimybę išreikšti save ir sukurti ypatingą ir asmenišką šventės atmosferą.
  • Galų gale, staltiesė yra kaip rėmelis paveikslui - ji pabrėžia pagrindinį dalyką ir suteikia vienybę. Ji jungia visus šventės dalyvius ir sukuria jausmą, kad esate viena šeima, draugai ar kolektyvas, švęstantys kartu ypatingą progą. Nepaisant to, kad tai gali būti tik nedidelė detalė, staltiesė turi didelę įtaką visai šventei, padedant sukurti džiugesį, šiltumą ir bendrumą.

Taigi, ant šventinio stalo staltiesė nėra tik smulkmena, bet ji suteikia jums galimybę pasiruošti ir išreikšti šventės dvasią. Ji sukuria ypatingą atmosferą, apsaugo stalą ir yra svarbi dizaino detalė. Negalima pamiršti staltiesės, kai ruošiatės švęsti ypatingą progą, nes ji prisideda prie jūsų šventės sėkmės ir sukuria nuostabią šventinę patirtį.

 

Priežiūra

Pagalvojus apie audinio priežiūra yra svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokia yra audinio sudėtis. Tai ir lems esmines jos priežiūros gaires. Tačiau, svarbu paminėti tai, kad kiekvienam audiniui yra priimtina žemesnė, apie +30 laipsnių vandens temperatūra, tad bet kokiu atveju nesuklysite.

 

Prieš renkantis prekę yra svarbu žinoti stalo matmenis, kad įsigyta staltiesė nebūtų jam nei per maža, nei per didelė. Be kita ko, iš anksto numatykite, kokiai progai bus skirta viena ar kita staltiesė. Natūralu, kad kasdien naudojama staltiesė gali greitai nusidėvėti, prarasti pirminę savo išvaizdą ar būti pažeista ant jos ar šalia vykdomų veiklų. Specialistai rekomenduoja, kad šventiniam stalui, vadovaujantis visai etiketo reikalavimai, paranku rinktis storesnio ir masyvesnio audinio staltiese, kurios apgaubtų savo svoriu visą stalo paviršių. Taip stalas taps itin elegantiškas ir prabangus.

 

Visos SAVASHOME parduodamos staltiesės jūsų namams suteiks išskirtį įvaizdį. Lengvai pasirinksite prekes, kurios puikiai tinka ne tik ypatingomis progomis, tačiau ir kasdienai. Leiskite savo vaizduotei veikti ir suteikite jai visas galimybes būti kūrybingai. Su SAVASHOME tai padaryti kur kas paprasčiau.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.