Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kodėl taip svarbu staltiesė ant šventinio stalo?

2021 10 26

Kodėl taip svarbu staltiesė ant šventinio stalo?

 

Turbūt būtų labai sunku įsivaizduoti šventinį stalą, be vieno iš svarbiausių jo dekoro akcentų - staltiesės. Kiekvienuose namuose galima rasti bent vieną staltiesę, kuri yra skirta būtent ypatingai progai. Jos sukuria pagrindinį viso stalo įvaizdį ir jai esant galima formuoti tolimesnius dekoro elementus. Taip yra suformuojama bendra ir darni stalo visuma, kuri pasižymi švara ir elegancija. Stalas be staltiesės atrodo nepilnavertiškai, jam stinga jaukumo. Kad ir kasdienis staltiesės padengimas interjerui gali suteikti visiškai kitokių spalvų nei įprastai. SAVASHOME staltiesių asortimente, sau patinkančias prekes neabejotinai suras kiekvienas. Jos yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medvilnės, lino arba medvilnės ir poliesterio junginio. Verta pastebėti tai, kad mūsų internetinėje svetainėje parduodamos staltiesės yra pagamintos Lietuvoje, tad neabejotina, kad jos atskleidžia ir čia gyvenančios visuomenės poreikius. Lengvai ir greitai galėsite dekoruoti stalus esančius ne tik virtuvėje, tačiau ir lauko terasose, pavėsinėse, svetainėse, holuose, balkonuose ir dar daugelyje kitų erdvių, kur gali stovėti šis baldas. 

 

Šventinę atmosferą sukurti padės pastelinių spalvų staltiesės “Ivory square”, “Linen grey”, “Linen yellow”.

 

 

Formuojantiems išskirtinį, ryškų interjerą, siūloma įsigyti stalo padėkliukus “Linen royal blue”, “Linen black” ar staltiesę “Linen brown”.

 

 

Mėgstantiems ryškius spaudinius, taip pat turime ką pasiūlyti. Tai “Flowers” ir “Hearts” staltiesių variantai.

 

Pagalvojus apie audinio priežiūra yra svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokia yra audinio sudėtis. Tai ir lems esmines jos priežiūros gaires. Tačiau, svarbu paminėti tai, kad kiekvienam audiniui yra priimtina žemesnė, apie +30 laipsnių vandens temperatūra, tad bet kokiu atveju nesuklysite. 


 

Prieš renkantis prekę yra svarbu žinoti stalo matmenis, kad įsigyta staltiesė nebūtų jam nei per maža, nei per didelė. Be kita ko, iš anksto numatykite, kokiai progai bus skirta viena ar kita staltiesė. Natūralu, kad kasdien naudojama staltiesė gali greitai nusidėvėti, prarasti pirminę savo išvaizdą ar būti pažeista ant jos ar šalia vykdomų veiklų. Specialistai rekomenduoja, kad šventiniam stalui, vadovaujantis visai etiketo reikalavimai, paranku rinktis storesnio ir masyvesnio audinio staltiese, kurios apgaubtų savo svoriu visą stalo paviršių. Taip stalas taps itin elegantiškas ir prabangus. 

 

Visos https://www.savashome.lt/staltieses parduodamos staltiesės jūsų namams suteiks išskirtį įvaizdį. Lengvai pasirinksite prekes, kurios puikiai tinka ne tik ypatingomis progomis, tačiau ir kasdienai. Leiskite savo vaizduotei veikti ir suteikite jai visas galimybes būti kūrybingai. Su SAVASHOME tai padaryti kur kas paprasčiau.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.