Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Medvilninių staltiesių gama - kiekvienas išsirinks pagal save

2021 10 27

Medvilninių staltiesių gama - kiekvienas išsirinks pagal save

 

Staltiesės yra vienas iš pagrindinių stalo dekoro elementų. Jos gali sukurti išskirtinį įvaizdį arba pabrėžti ant jo arba šalia jo esančius daiktus. Neabejotina, kad kiekviena paklota staltiesė turi savo funkciją, ji gali būti naudojama kasdienai, gamtoje arba papuošti šventinį stalą. Ji suteiks ne tik švaros pojūtį, tačiau ir pasitarnaus kaip puikus interjero elementas. Namuose paklota staltiesė suteikia jaukumo ir pilnavertiškumo jausmą. Įsivaizduokite, ant stalo sudedate indus, padedate nuostabią gėlių puokštę, pastatote žvakes, tačiau pastebima, kad visą tai nesukuria norimo efekto. Žinoma, taip yra todėl, kad ant stalo trūksta bendrą, darnią visumą suformuojančios staltiesės. Be jokios abejonės, kiekvienas interjero stilius turi savitas susiformavusias gaires. Tarkime, klasika yra neišvengiama be staltiesės, tačiau moderniame stiliuje ji yra naudojama ne visuomet. Tačiau, klaidinga manyti, kad tai yra jau nebemadingas akcentas. Jos yra populiarios visais laikais ir visomis progomis. Tikrai nesuklysite nuspendę pasirinkti stalą apgaupti nuostabaus grožio staltiese. 

 

Kodėl verta pasirinkti medvilnines staltieses?

Medvilninės staltiesės yra puikus universalus pasirinkimas. SAVASHOME jums siūlo tik Lietuvoje pagamintas prekes, o tai, neabejotinai, jai sukuria pridėtinės vertės. Jos žavi įvairaus amžiaus asmenis, tad ir jauni ir pagyvenę galės mėgautis staltiesės teikiamais privalumais. Be kita ko, verta pastebėti tai, kad medvilnės audinio staltiesės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie įsigyti jas planuoja internetu. Medvilnės pluoštas mums jau nėra jokia naujiena ir puikiai žinome, ko galima tikėtis. Švelnumas ir lengvumas yra neabejotinos šio audinio teigiamos savybės. 

 

SAVASHOME internetinė interjero prekių parduotuvė siūlo jums pasirinkti iš vienos spalvos audinio pagamintas staltiesės, tokias kaip “Ivory square”. Jos yra lengvai derinamos prie įvairaus stiliaus interjero ir jame esančių detalių. Tai universalus pasirinkimas, kurį galima naudoti ir kasdien ir šventės metu. 

 

 

Kita vertus, raštuotos medžiagos staltiesės pasižymi visiškai priešingomis savybėmis. Jos namų interjerui suteikia išskirtinio žavesio ir tampa vienu ryškiausių akcentų. Skirtingos staltiesės kambario aplinkai suteiks unikalumo ir taps viena svarbiausių interjero detalių jame.  Turime jums pasiūlyti tokias medvilnines, spalvingas staltiese, kaip “Flowers”, “Hearts”.

 

 

Pasirinkę SAVASHOME https://www.savashome.lt/staltieses/medvilnines-staltieses tikrai nenusivilsite. Mes jums siūlome aukščiausios kokybės gaminius už prieinamą kainą. Tad kiekvienas iš jūsų savo namų atmosferai galės sukurti individualų interjerą. Nereikia daug skirtingų elementų, svarbu tik žinoti, kad ir maži dalykai, tokie kaip ant stalo paklota staltiesė gali būti puiki priemonė atnaujinti jau pabodusią aplinką arba suformuoti ją nuo pačių pradžių lengvai ir greitai. 

 
 
Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.