Ieškoti pagal kategoriją
Prekių krepšelis

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje. Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Vonios lentynėlės

Vonios lentynėlės

Vonios kambarys yra viena svarbiausių namų erdvių, tačiau jis gali būti ir vienas iš labiausiai užgriozdintų. Jei nuolat kovojate, kad tualeto reikmenys būtų tvarkingai sudėti, susiduriate su ribota laikymo erdve, galbūt laikas pagalvoti apie investicijas į vonios kambario lentynėles. Jos ne tik pagerina jūsų vonios kambario stilių, bet ir suteikia funkcionalumo. Pas mus rasite tai ko jums reikia ir apžvelgsime rinkoje esančių vonios kambario lentynų ir pateiksime patarimų, kaip jas efektyviausiai jas naudoti.

Apsilankymas vonios kambaryje taps malonesnis, nes lentynėlės vonios kambariui suteiks papildomo jaukumo ir kiekvienas daiktas atras savo vietą. Vonios lentynėlės padės Jums, jeigu pritrūksite vietos vonios kambaryje. Ant jų galėsite sudėti ne vieną būtiną produktą, nes jos yra patvarios ir talpios.

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)

Ar vonios kambario lentynose galima laikyti sunkius daiktus?

Priklauso nuo naudojamų medžiagų ir lentynos tipo. Visada patikrinkite lentynos leistiną svorį ir naudokite tinkamus laikiklius sunkesniems daiktams laikyti.

Kaip valyti vonios kambario lentynas?

Nuvalykite lentynas švelniu plovikliu ir drėgna šluoste. Nenaudokite abrazyvinių valiklių ar medžiagų, jos gali pažeisti ar subraižyti paviršių.