Ieškoti pagal kategoriją
Prekių krepšelis

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje. Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Patalynė viešbučiams

Patalynė viešbučiams

Kokybiška patalynė yra labai svarbi bet kurios viešbučio įstaigos miegamajame, todėl sukūrėme prabangią viešbučio patalynę, kad savo svečiams visada galėtumėte pasiūlyti geriausią patirtį. 


Patalynė viešbučiams atrinkta atsižvelgiant į svarbiausius viešbučių poreikius - dažnas skalbimas, patvarumas. Savashome siūloma balta patalynė viešbučiams nesukelia alerginių reakcijų, ilgai išlaiko savo spalvą, prisideda prie kambario interjero kūrimo, išlaiko savo švelnumą bei minkštumą po daugybės skalbimų bei džiovinimų. Nesvarbu, ar patalynė skirta verslui, ar jūsų namams, mes pasirūpinsime kokybiška patalyne.

140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm, 200x220 cm Patalynės komplektas „Pearl“ - 48% medvilnė, 52% mikropluoštas. Patalynės komplektai balta patalynė 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x200 cm, 200x220 cm Patalynės komplektas „Pearl“ - 48% medvilnė, 52% mikropluoštas. Patalynės komplektai balta patalynė
Populiaru -60 %

Dydis: 140x200 cm

Audinys: 48% medvilnė, 52% mikropluoštas.

18.00€ 44.99€
Be PVM:14.87€
140x200 cm Premium satino patalynės komplektas „Stripe 2 cm“ - 48% medvilnė, 52% mikropluoštas Patalynės komplektai - premium klasės baltas satininis patalynės komplektas 140x200 cm Premium satino patalynės komplektas „Stripe 2 cm“ - 48% medvilnė, 52% mikropluoštas Patalynės komplektai - premium klasės baltas satininis patalynės komplektas
Populiaru -50 %

Dydis: 140x200 cm

Audinys: 48% medvilnė, 52% mikropluoštas

25.49€ 50.99€
Be PVM:21.07€
140x200 cm Premium satinas „Stripe 1 cm“ - 48% medvilnė, 52% mikropluoštas Patalynės komplektai - geros kokybės satininė patalynė, baltos spalvos 140x200 cm Premium satinas „Stripe 1 cm“ - 48% medvilnė, 52% mikropluoštas Patalynės komplektai - geros kokybės satininė patalynė, baltos spalvos
Populiaru -50 %

Dydis: 140x200 cm

Audinys: 48% medvilnė, 52% mikropluoštas

25.49€ 50.99€
Be PVM:21.07€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Kodėl viešbučiams verta rinktis mikropluošto patalynę?

Viešbučio patalynės gamybai gali būti naudojama medvilnė, mikropluoštas arba tekstilės derinys. Minkštumą, švelnumą ir kokybę mėgstantiems žmonėms mikropluošto bei poliesterio medžiagos yra patrauklios. Kadangi mikropluošto, poliesterio patalynę lengviau prižiūrėti, ji rečiau raukšlėjasi, ilgiau tarnauja, išlaiko baltą spalvą, ji patrauklesnė klientams, kurie daugiausia dėmesio skiria praktiniams paslaugos aspektams.

Kodėl rinktis baltą patalynę viešbučiams?

Viešbučiams, kurie miegamajame mėgsta modernų, tvarkingą ir minimalistinį stilių, idealiai tinka viešbučio patalynė. Pirmiausia reikia purių pagalvių, prabangios baltos antklodės ir paklodės, pagamintos iš mikropluošto, poliesterio ar mišraus audinio. Paprasti neutralūs atspalviai yra geras pagrindas pasirinktai paletei, kuri reikalauja rafinuotumo. Miegamojo centrinis taškas turėtų būti lova, o patalynė turėtų spinduliuoti tradicinę didybę ir eleganciją.
Gaminant tekstilės gaminius viešbučiams atsižvelgiama į viešbučių poreikius, ypač į tai, kad juos reikia reguliariai valyti. Audiniai yra ilgaamžiai, higieniški, nealergizuojantys ir tvirti.

Kaip prižiūrėti patalynę viešbučiams?

Prieš pradedant naudoti patalynės komplektą, jį išverskite į vidinę pusę bei išskalbkite 40 laipsnių temperatūroje. Siekiant išsaugoti audinio ilgaamžiškumą nepatartina naudoti baliklių ar chemiškai valyti patalynę. Ryškių spalvų patalynei rekomenduojama naudoti spalvotiems audiniams skirtą skalbiklį.

Gaminant tekstilės gaminius viešbučiams atsižvelgiama į viešbučių poreikius, ypač į tai, kad juos reikia reguliariai valyti. Audiniai yra ilgaamžiai, higieniški, nealergizuojantys ir tvirti.

Jau daugiau nei 30 metų tiekiame prabangią patalynę viešbučių pramonei ir užtikriname, kad tūkstančiai svečių galėtų puikiai išsimiegoti. Visada stengiamės tiekti tik geriausios kokybės viešbučių patalynę ir kartu užtikrinti lengvą priežiūrą, kad ją būtų galima kasdien naudoti ir dažnai skalbti. Nesvarbu, ar esate mažas B2B, ar didelis 5 žvaigždučių viešbutis, čia rasite visko - nuo pagalvių iki antklodžių užvalkalų, nuo patalynės užvalkalų iki antklodžių - ir visa tai sukurta taip, kad užtikrintų geriausią kainos ir kokybės santykį.

Taip pat turime įvairių stilių, įskaitant grynai baltą patalynę ir akį traukiančią satino dryžių patalynę, kurios visos yra iš 100 % medvilnės arba polikvotinės medvilnės.Kad ir kokie būtų jūsų reikalavimai, nesigailėsite, kad pasirinkote mus kaip pagrindinius viešbučio patalynės tiekėjus.

Prekiaujame ne tik įmonėms ir mielai priimame užsakymus iš klientų, kurie tiesiog nori viešbučio kokybės patalynės savo namuose. Jei jums reikia mažesnio kiekio patalynės, visada verta peržiūrėti mūsų puslapyje.