Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Perkelio patalynė

Švelni, šiek tiek šiugždanti, bet itin minkšta ir maloni odai medvilnės perkelio patalynė tinka tiems, kurie linkę gausiai prakaituoti miego metu. Perkelis sukuria vėsesnę aplinką ir užtikrina visos nakties komfortą.

2 prekės
-30%
Išparduota

Perkelio patalynės komplektas „Deep sea“

40,59€ 57,99€

-30%
Išparduota

Perkelio patalynės komplektas „Shale grey“

43,39€ 61,99€

Perkelio patalynės komplektai

Perkelio patalynės komplektai skirti tiems, kas mėgsta traškančią švarą! Perkelis yra drobės pynimo medvilnės audinys. Tai labai tvirta medžiaga, tačiau gaivi, kvėpuojanti ir lengva - puikiai tinka vasarai, nes leidžia odai kvėpuoti. Ši patalynė yra iš natūralaus medvilnės pluošto, o natūralūs pluoštai, lyginant su sintetiniais, visada yra geriausias pasirinkimas saldžiam miegui. Žiemą natūralus audinys švelniai šildys, leis odai kvėpuoti, bet neleis sušalti. Vasarą perkelio patalynė neleidžia odai prakaituoti. Rekomenduojame šio tipo patalynes naudoti karštomis vasaros naktimis, nes jos yra itin lengvos, bet tuo pačiu ir tobulai laidžios orui. Bet kokiu atveju, ši medžiaga pasižymi universalumu bei sezoniškumu, kadangi su ja tikrai nebus šaltą ir žiemos naktį

Dažniausiai užduodami klausimai

Perkelio patalynės priežiūra

Perkelio patalynės priežiūra nėra sudėtinga. Įsigijus perkelio patalynės komplektą pirmiausia jį reikėtų išskalbti 30-40 laipsnių temperatūroje, skalbimo mašinoje nustačius 800 - 1000 apsukas. Rekomenduojame skalbti patalynės komplektą prieš pirmą naudojimą dėl to, nes tam, kad jis pasiektų Jūsų namus, turėjo pereiti daug rankų ir procesų. Medžiaga gali būti įsigėrusi svetimų gamyklinių patalpų kvapo, paviršiuje turėti dulkelių. Pirmasis skalbimas tinkamai išplaus patalynę ir paruoš naudojimui - namų skalbikliu kvepiančioje patalynėje iš karto bus kur kas mieliau miegoti. Perkelio patalynės komplektą rekomenduojama skalbti kas dvi savaites, bet esant poreikiui visada galima ir dažniau. Pagalvės užvalkalus, idealiu atveju reikėtų skalbti kas 3 dienas. Turint problemų su veido oda, rekomenduojama skalbti kas dieną. Kartais sunku pagalvoti, bet odos problemas gali sukelti būtent nešvarus pagalvės užvalkalas. Natūrali perkelio medžiaga nėra lepi, bet vis tiek reikėtų saugoti ją nuo maisto dėmių. Pavyzdžiui, nuo sulčių - rūgščios sultys gali „išgraužti“ patalynės spalvą, o riebalai - sunkiau išsiplauti. Taip pat tamsią perkelio patalynę (pavyzdžiui „Deep Sea“ modelį), reikėtų skalbti ne aukštoje temperatūroje. Aukšta temperatūra tamsios patalynės spalvą gali išblukinti anksčiau laiko, taip pat skalbiant karštame vandenyje patalynė greičiau dyla. Šių patarimų reikėtų laikytis, tačiau įsigijus produktą, pirma visada atidžiai perskaitykite ir išanalizuokite jo priežiūros etiketę. Įsigijus kokybišką patalynės komplektą, rekomenduojama jį saugoti nuo dulkių ir saulės šviesos su lovatiese. Tuomet patalyne džiaugtis galėsite ilgai ir laimingai.

Perkelio patalynė ir satino patalynė

Perkelio patalynės komplektas ir satino patalynės komplektas yra išties skirtingi, bet pradedame nuo jų panašumų. Pirmiausia, abu audiniai yra iš tos pačios medvilnės medžiagos. Abu audiniai suverpti iš medvilnės verpalų, tik skiriasi jų pynimo būdas. Satinas suverptas tankiau iš perkelį. Abi patalynės pasižymi medvilnės savybėmis - medžiaga yra laidi orui, švelni, ilgaamžiška ir labai tvirta. Abiem patalynėmis džiaugsitės daugybę metų, tinkamai prižiūrimos medžiagos tarnaus ilgą laiką. Satino ir perkelio patalynių skirtumai yra labiau juntami ir matomi, ir ištiesų vien iš vaizdo galim atskirti kur kuri patalynė yra. Satinas šiek tiek primena šilką - yra minkštesnis, švelnesnis, blizgus, atrodo labai prabangiai. O perkelis turi matinio šarmo - jis nėra idealiai lygus, nėra blizgus, atrodo labai natūraliai ir dėl to yra labai mėgstamas klientų.

Medvilnės patalynė ir perkelio patalynė

Medvilnės drobelės ir perkelio patalynė yra praktiškai vienoda. Abu audiniai yra iš tų pačių medvilnės siūlų. Vienas iš skirtumų yra tai, kad medvilnės patalynė yra šiek tiek švelnesnė nei perkelio. Ieškantiems preciziško vaizdo, medvilnės patalynę gali reikėti išsilyginti. Perkelio patalynės lyginti nereikia, ji yra natūralesnės išvaizdos, o nelygus audinys priduoda šarmo ir žavesio. Perkelis, dėl savo natūralios išvaizdos, turi panašumų su linu. Nors tai skirtingos medžiagos pasižyminčios skirtingomis savybėmis, bet vizualiai turi šiek tiek panašumo - lino patalynės komplektas ir perkelio medvilnės patalynės komplektas yra šiek tiek susiglamžęs, atrodantis natūraliai, žemiškai.

Perkelio patalynės komplektai

Medžiaga yra laidi orui, todėl tinka net karščiausiomis vasaros naktimis. Natūralus audinys patalynei yra idealus pasirinkimas kiekvienam sezonui. Taip pat medvilnės perkelio patalynės yra ne tik itin laidžios orui, bet ir puikiai tinka jautrios odos savininkams. Būtent dėl jų natūralumo, glotnumo bei audinio minkštumo Jūsų oda nesialergizuos. Lengvas ir kvėpuojantis audinys užtikrins ramų ir saugų miegą.

Ar perkelio patalynės komplektai yra pagaminti Lietuvoje?

Taip, visi el. parduotuvėje siūlomi medvilnės perkelio patalynės komplektai yra pagaminti Lietuvoje. Būtent todėl galime garantuoti aukščiausią kokybę ir patvarumą, tad mūsų patalynės komplektus galėsite naudoti ištisus metus.

Kodėl verta rinktis perkelio patalynės komplektą?

Matiniai, medvilnės perkelio patalynės komplektai savo minkštumu bei audinio tankumu primena satiną. Tvirtas, tačiau švelnus audinys užtikrina ilgaamžiškumą ir tobulą miego kokybę, tad šiuos patalynės komplektus galėsite naudoti ne vienerius metus. Medvilnės perkelio audinys pasižymi maloniu prisilietimu ir puikiai tinka gausiai prakaituojantiems žmonėms, nes sukuria vėsesnę aplinką, tad karštomis vasaros naktimis šio audinio patalynė - puikus pasirinkimas. Tačiau perkelis pasižymi universalumu, tad ir žiemos metu su šiuo patalynės komplektu tikrai nesušalsite.

Kaip išsirinkti tinkamą patalynės komplekto dydį?

Prieš renkantis perkelio patalynės komplektą reikėtų išsiaiškinti kokio dydžio antklodę turite namuose. Pagalvių užvalkalų dydis kiekviename patalynės komplekte - 50 x 70 cm, tačiau svarbu paminėti, jog renkantis mažiausią (140 x 200 cm) patalynės komplekto dydį, kartu gausite tik vieną pagalvės užvalkalą. Tad išsiaiškinę kokio dydžio antklodę norėsite apvilkti naujuoju patalynės komplektu, galite rinktis ir tinkamą patalynės dydį. Mūsų el. parduotuvėje galite rinktis iš 3 antklodžių užvalkalų dydžių: ● 140 x 200 cm; ● 200 x 200 cm; ● 200 x 220 cm.

Kaip išsirinkti tinkamo atspalvio patalynės komplektą?

Renkantis tiek satininį, tiek drobinį, tiek medvilnės perkelio patalynės komplektą, reikėtų atkreipti dėmesį į Jūsų namų interjerą. Tiesa, jog šis pasirinkimas priklauso nuo Jūsų mėgiamų spalvų ir savito skonio, tad rinktis reikia tai kas patinka būtent Jums. Tiek tamsiame, tiek šviesesniame miegamojo interjere nuostabiai tiks daugelis mūsų siūlomų patalynės komplektų. Mūsų siūlomas „Deep sea“ medvilnės perkelio patalynės komplektas puikiai tiks trokštantiems į savo miegamąjį įnešti subtilių atspalvių. Tamsiai melsvas atspalvis šiuo metu yra ypatingai populiarus bei nuostabiai atrodys tiek šviesių, tiek tamsių spalvų interjere. O jei trokštate elegantiško ir universalaus patalynės komplekto - tam puikiai tiks švelnaus, pilko atspalvio „Shale grey“ komplektas, kurį nesunkiai priderinsite prie bendro miegamojo įvaizdžio.

Patalynės spalvos

Vienspalviai patalynės komplektai šiuo metu labai populiarūs ir dažnai randami kiekvienuose namuose. Turbūt tai diktuoja ir mados - vis daugiau žmonių renkasi minimalizmą, vengia spalvų „triukšmo“, ypatingai - miegamajame. Anksčiau didelio populiarumo sulauksiantys 3D patalynės komplektai, šiandieną jo sulaukia žymiai mažiau. Kita vertus, kiekvienas patalynę renkasi pagal savo norus, namų interjerą ir patį lovos šeimininką. Vaikiški patalynės komplektai retai pasirenkami vienspalviai. Vaikams norisi raštų, personažų ir kuo daugiau spalvų. Suaugusiems - atvirkščiai. Iš klientų vis sulaukiame svarstymų, ar vienspalvė patalynė neatrodys nuobodžiai. Galime patvirtinti - tikrai ne. Vienspalvė patalynė yra labai stilingas miegamojo akcentas, kuris tinka bet kokiam interjerui. Moderniame interjere vienspalvė patalynė (o ypatingai tamsi) įsilies į stilistiką ir atrodys idealiai. Žaismingame rustic arba boho stiliaus interjere vienspalvė patalyne taps neperkrauta ramybės vieta.

SAVAS home produkcija internete

SAVAS home yra lietuviška įmonė, o visi asortimente esantys produktai yra pagaminti Lietuvoje. Jeigu negalite išsirinkti patalynės, turite klausimų ar negalite suprasti kokia patalynė tinkama jums - rašykite, visą reikiamą pagalbą gausite lietuvių kalbą. Fizinės parduotuvės deja neturime, būtent dėl to daug dėmesio skiriame pagalbai internetu. Netikus patalynės komplektui, jį nenaudotą galite grąžinti mums. Tai savaime suprantama - kartais patalynės spalva internete ir realybėje gali skirtis, tai natūralu. Tai lemia skirtingi apšvietimai, fotoaparatas ir kiti faktoriai. Dėl to visada esame linkę supratingai priimti visus nutikimus, neatitikimus ir grąžinimus. Mes nesame linkę nenatūraliai skatinti pardavimus su didelemis akcijomis, bet siekiame atrasti aukso vidurį - kad ir klientams, ir mums būtų gerai. Stengiamės pasiūlyti Jums patalynės įvairiomis kainomis, kad kiekvienas galėtų atrasti sau tinkamiausią pasiūlymą. Ieškantiems pačių geriausių pasiūlymų, kviečiame užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Geros kainos patalynės komplektai patys įkris į pašto dėžutę! Taip pat, užsiprenumeravę, pirmieji sužinosite apie naujienas, tendencijas ir patarimus.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.