Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Perkelio patalynė

Švelni, šiek tiek šiugždanti, bet itin minkšta ir maloni odai medvilnės perkelio patalynė tinka tiems, kurie linkę gausiai prakaituoti miego metu. Perkelis sukuria vėsesnę aplinką ir užtikrina visos nakties komfortą.

2 prekės
-30%
Išparduota

Perkelio patalynės komplektas „Deep sea“

40,59€ 57,99€

-30%
Išparduota

Perkelio patalynės komplektas „Shale grey“

40,59€ 57,99€

Perkelio patalynės komplektai

Perkelio patalynės komplektai skirti tiems, kas mėgsta traškančią švarą! Perkelis yra drobės pynimo medvilnės audinys. Tai labai tvirta medžiaga, tačiau gaivi, kvėpuojanti ir lengva - puikiai tinka vasarai, nes leidžia odai kvėpuoti. Ši patalynė yra iš natūralaus medvilnės pluošto, o natūralūs pluoštai, lyginant su sintetiniais, visada yra geriausias pasirinkimas saldžiam miegui. Žiemą natūralus audinys švelniai šildys, leis odai kvėpuoti, bet neleis sušalti. Vasarą perkelio patalynė neleidžia odai prakaituoti. Rekomenduojame šio tipo patalynes naudoti karštomis vasaros naktimis, nes jos yra itin lengvos, bet tuo pačiu ir tobulai laidžios orui. Bet kokiu atveju, ši medžiaga pasižymi universalumu bei sezoniškumu, kadangi su ja tikrai nebus šaltą ir žiemos naktį

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl paklodės su guma tokios populiarios?

Paklodės su guma populiarios dėl savo patogumo. Kartą apvilktos jos palaikys idealų tempimą būtent dėl gumos. Taip užtikrinamas estetinis tvarkingos lovos vaizdas bei nuolatinis patogumas. Paklodės perklojimu nebereikia rūpintis kas rytą ją taisant naujai įtempiant ir neapsunkina čiužinio kilnojimu norint užlenkti paklodės kampus, kad šie atrodytų tvarkingai. Šios paklodės su guma yra tikras išsigelbėjimas vaikų lovytėms, kurie miega aktyviai ir nuolat sujaukia patalynę. Klojant dvigulę lovą taip pat laimėsite laiko, nes visos paklodės pakišinėti po čiužiniu nereikės – pakaks užmauti keturis kampus ir paklodė įsitemps savaime.

Ar paklodės yra pagamintos Lietuvoje?

Taip, visos šiame tinklapyje esančios paklodės yra pagamintos Lietuvoje. Galime užtikrinti, kad patalynės komplektais nusivilti neteks, nes jie pasižymi ilgaamžiškumu bei puikia išvaizda.

Kaip išsirinkti paklodės spalvą?

Paklodė yra mažiausiai matoma patalynės komplekto dalis. Tačiau ant jos mes miegame ir ją labiausiai naudojame. Svarbu turėti omenyje, kad ji bus greičiausiai paveikta dėvėjimosi proceso. Tam, kad jį šiek tiek pristabdyti, rinkitės pastelines, baltas spalvas, kurios net po keliasdešimties plovimų atrodo it naujos. Ryškios paklodės gali pradėti blukti, jei bus netinkamai prižiūrimos. Svarbu tamsių bei ryškių paklodžių nepalikti tiesioginiuose saulės spinduliuose, kai džiūna, vengti aukštos džiovyklės bei skalbimo temperatūrų.

Trikotažinės ar frotinės paklodės?

Trikotažinis audinys, pagamintas iš medvilnės, pasižymi savo elastingumu bei purumu. O frotinis audinys, minkštas ir švelnus audinys, kuris leis Jūsų odai kvėpuoti ir užtikrins komfortišką bei saldų miegą. Natūralus pluoštas nedirgins odos, sugers drėgmę, tinkamas alergiškiems žmonėms ir vaikams.

Šilko spalvos

Šilkas gali būti įvairiausių spalvų - nuo ryškių, iki švarių, šviesių, natūralių atspalvių. Populiariausi SAVAS home šilko pagalvių užvalkalai yra “Cream” spalvos ir “Hickory”. Kartais sulaukiame iš klientų klausimų kaip suderinti šilkinį pagalvės užvalkalą su likusiu patalynės komplektu. Įprastai visi užvalkalai dera prie bet kokios spalvos patalynės - arba susilieja su ja, arba tampa akcentu. Bet labiausiai derančios ir pasiteisinusios spalvų kombinacijos yra šilkinė alyvine “Perfume” + geltona “Linen Yellow”, šilko pagalvės užvalkalai “Onyx” + satininis komplektas “Yam”, šilko užvalkalas “Cream” + satininis komplektas “Mauve”. Tai tik keletas kombinacijų Tavo miegamajam. Miegamojo lova yra šeimininkų kūrybinė erdvė, kurioje spalvos gali žaisti bet kokiom kombinacijomis.

Perkelio patalynės priežiūra

Perkelio patalynės priežiūra nėra sudėtinga. Įsigijus perkelio patalynės komplektą pirmiausia jį reikėtų išskalbti 30-40 laipsnių temperatūroje, skalbimo mašinoje nustačius 800 - 1000 apsukas. Rekomenduojame skalbti patalynės komplektą prieš pirmą naudojimą dėl to, nes tam, kad jis pasiektų Jūsų namus, turėjo pereiti daug rankų ir procesų. Medžiaga gali būti įsigėrusi svetimų gamyklinių patalpų kvapo, paviršiuje turėti dulkelių. Pirmasis skalbimas tinkamai išplaus patalynę ir paruoš naudojimui - namų skalbikliu kvepiančioje patalynėje iš karto bus kur kas mieliau miegoti. Perkelio patalynės komplektą rekomenduojama skalbti kas dvi savaites, bet esant poreikiui visada galima ir dažniau. Pagalvės užvalkalus, idealiu atveju reikėtų skalbti kas 3 dienas. Turint problemų su veido oda, rekomenduojama skalbti kas dieną. Kartais sunku pagalvoti, bet odos problemas gali sukelti būtent nešvarus pagalvės užvalkalas. Natūrali perkelio medžiaga nėra lepi, bet vis tiek reikėtų saugoti ją nuo maisto dėmių. Pavyzdžiui, nuo sulčių - rūgščios sultys gali „išgraužti“ patalynės spalvą, o riebalai - sunkiau išsiplauti. Taip pat tamsią perkelio patalynę (pavyzdžiui „Deep Sea“ modelį), reikėtų skalbti ne aukštoje temperatūroje. Aukšta temperatūra tamsios patalynės spalvą gali išblukinti anksčiau laiko, taip pat skalbiant karštame vandenyje patalynė greičiau dyla. Šių patarimų reikėtų laikytis, tačiau įsigijus produktą, pirma visada atidžiai perskaitykite ir išanalizuokite jo priežiūros etiketę. Įsigijus kokybišką patalynės komplektą, rekomenduojama jį saugoti nuo dulkių ir saulės šviesos su lovatiese. Tuomet patalyne džiaugtis galėsite ilgai ir laimingai.

Perkelio patalynės komplektai

Medžiaga yra laidi orui, todėl tinka net karščiausiomis vasaros naktimis. Natūralus audinys patalynei yra idealus pasirinkimas kiekvienam sezonui. Taip pat medvilnės perkelio patalynės yra ne tik itin laidžios orui, bet ir puikiai tinka jautrios odos savininkams. Būtent dėl jų natūralumo, glotnumo bei audinio minkštumo Jūsų oda nesialergizuos. Lengvas ir kvėpuojantis audinys užtikrins ramų ir saugų miegą.

Ar perkelio patalynės komplektai yra pagaminti Lietuvoje?

Taip, visi el. parduotuvėje siūlomi medvilnės perkelio patalynės komplektai yra pagaminti Lietuvoje. Būtent todėl galime garantuoti aukščiausią kokybę ir patvarumą, tad mūsų patalynės komplektus galėsite naudoti ištisus metus.

Kodėl verta rinktis perkelio patalynės komplektą?

Matiniai, medvilnės perkelio patalynės komplektai savo minkštumu bei audinio tankumu primena satiną. Tvirtas, tačiau švelnus audinys užtikrina ilgaamžiškumą ir tobulą miego kokybę, tad šiuos patalynės komplektus galėsite naudoti ne vienerius metus. Medvilnės perkelio audinys pasižymi maloniu prisilietimu ir puikiai tinka gausiai prakaituojantiems žmonėms, nes sukuria vėsesnę aplinką, tad karštomis vasaros naktimis šio audinio patalynė - puikus pasirinkimas. Tačiau perkelis pasižymi universalumu, tad ir žiemos metu su šiuo patalynės komplektu tikrai nesušalsite.

Kaip išsirinkti tinkamą patalynės komplekto dydį?

Prieš renkantis perkelio patalynės komplektą reikėtų išsiaiškinti kokio dydžio antklodę turite namuose. Pagalvių užvalkalų dydis kiekviename patalynės komplekte - 50 x 70 cm, tačiau svarbu paminėti, jog renkantis mažiausią (140 x 200 cm) patalynės komplekto dydį, kartu gausite tik vieną pagalvės užvalkalą. Tad išsiaiškinę kokio dydžio antklodę norėsite apvilkti naujuoju patalynės komplektu, galite rinktis ir tinkamą patalynės dydį. Mūsų el. parduotuvėje galite rinktis iš 3 antklodžių užvalkalų dydžių: ● 140 x 200 cm; ● 200 x 200 cm; ● 200 x 220 cm.

Perkelio patalynė ir satino patalynė

Perkelio patalynės komplektas ir satino patalynės komplektas yra išties skirtingi, bet pradedame nuo jų panašumų. Pirmiausia, abu audiniai yra iš tos pačios medvilnės medžiagos. Abu audiniai suverpti iš medvilnės verpalų, tik skiriasi jų pynimo būdas. Satinas suverptas tankiau iš perkelį. Abi patalynės pasižymi medvilnės savybėmis - medžiaga yra laidi orui, švelni, ilgaamžiška ir labai tvirta. Abiem patalynėmis džiaugsitės daugybę metų, tinkamai prižiūrimos medžiagos tarnaus ilgą laiką. Satino ir perkelio patalynių skirtumai yra labiau juntami ir matomi, ir ištiesų vien iš vaizdo galim atskirti kur kuri patalynė yra. Satinas šiek tiek primena šilką - yra minkštesnis, švelnesnis, blizgus, atrodo labai prabangiai. O perkelis turi matinio šarmo - jis nėra idealiai lygus, nėra blizgus, atrodo labai natūraliai ir dėl to yra labai mėgstamas klientų.

Drobės pynimas

Perkelio drobės pynimo medvilnė yra stambaus ir tankaus pynimo. Tai reiškia, kad perkelio patalynė yra matinė, atrodo natūraliai ir idealiai tinka tiem skandinaviškame, tiek moderniame interjere. Perkelio medvilnės patalynės nesumaišysite su jokia kita patalynę - ši medžiaga turi malonų traškesį. Šiugždanti patalynė sukuria švaros ir gaivos pojūtį, todėl puikiai tinka karštoms vasaros naktims. Perkelio patalynės audinys yra siuvamas iš vienodo ilgio medvilnės siūlų, o pynimo būdas primena groteles - siūlai eina vertikaliai ir horizontaliai. Drobės pynimo perkelio patalynė yra labai ilgaamžiška, net po daugelio skalbimų yra labai maloni liesti ir patvari naudoti ilgus metus.

Medvilnės patalynė ir perkelio patalynė

Medvilnės drobelės ir perkelio patalynė yra praktiškai vienoda. Abu audiniai yra iš tų pačių medvilnės siūlų. Vienas iš skirtumų yra tai, kad medvilnės patalynė yra šiek tiek švelnesnė nei perkelio. Ieškantiems preciziško vaizdo, medvilnės patalynę gali reikėti išsilyginti. Perkelio patalynės lyginti nereikia, ji yra natūralesnės išvaizdos, o nelygus audinys priduoda šarmo ir žavesio. Perkelis, dėl savo natūralios išvaizdos, turi panašumų su linu. Nors tai skirtingos medžiagos pasižyminčios skirtingomis savybėmis, bet vizualiai turi šiek tiek panašumo - lino patalynės komplektas ir perkelio medvilnės patalynės komplektas yra šiek tiek susiglamžęs, atrodantis natūraliai, žemiškai.

Kaip išsirinkti tinkamo atspalvio patalynės komplektą?

Renkantis tiek satininį, tiek drobinį, tiek medvilnės perkelio patalynės komplektą, reikėtų atkreipti dėmesį į Jūsų namų interjerą. Tiesa, jog šis pasirinkimas priklauso nuo Jūsų mėgiamų spalvų ir savito skonio, tad rinktis reikia tai kas patinka būtent Jums. Tiek tamsiame, tiek šviesesniame miegamojo interjere nuostabiai tiks daugelis mūsų siūlomų patalynės komplektų. Mūsų siūlomas „Deep stea“ medvilnės perkelio patalynės komplektas puikiai tiks trokštantiems į savo miegamąjį įnešti subtilių atspalvių. Tamsiai melsvas atspalvis šiuo metu yra ypatingai populiarus bei nuostabiai atrodys tiek šviesių, tiek tamsių spalvų interjere. O jei trokštate elegantiško ir universalaus patalynės komplekto - tam puikiai tiks švelnaus, pilko atspalvio „Shale grey“ komplektas, kurį nesunkiai priderinsite prie bendro miegamojo įvaizdžio.

Patalynės spalvos

Vienspalviai patalynės komplektai šiuo metu labai populiarūs ir dažnai randami kiekvienuose namuose. Turbūt tai diktuoja ir mados - vis daugiau žmonių renkasi minimalizmą, vengia spalvų „triukšmo“, ypatingai - miegamajame. Anksčiau didelio populiarumo sulauksiantys 3D patalynės komplektai, šiandieną jo sulaukia žymiai mažiau. Kita vertus, kiekvienas patalynę renkasi pagal savo norus, namų interjerą ir patį lovos šeimininką. Vaikiški patalynės komplektai retai pasirenkami vienspalviai. Vaikams norisi raštų, personažų ir kuo daugiau spalvų. Suaugusiems - atvirkščiai. Iš klientų vis sulaukiame svarstymų, ar vienspalvė patalynė neatrodys nuobodžiai. Galime patvirtinti - tikrai ne. Vienspalvė patalynė yra labai stilingas miegamojo akcentas, kuris tinka bet kokiam interjerui. Moderniame interjere vienspalvė patalynė (o ypatingai tamsi) įsilies į stilistiką ir atrodys idealiai. Žaismingame rustic arba boho stiliaus interjere vienspalvė patalyne taps neperkrauta ramybės vieta.

Kvapai miegamajame

Ar žinojote, kad mūsų smegenys kvapus gali susieti su tam tikromis emocijomis ir pojūčiais? Levandų kvapas ramina, todėl yra idealiai tinkamas uostyti prieš miegą. Pamėginkite vieną mažą lašelį levandų eterinio aliejaus užlašinti ant pagalvės užvalkalo, ir tai kartoti kurį laiką prieš einant miegoti. Laikui bėgant pajusite, kad užuodus levandų kvapą, smegenys priima šį kvapą kaip signalą nusiraminti ir atsipalaiduoti - bus lengviau užmigti. Dar vienas būdas kaip džiaugtis kvapniais patalais - ant vatos diskelio užlašinti porą lašelių levandų eterinio aliejaus ir vatą įdėti į medžiaginį maišelį. Skalbiant patalynę, kvapnų maišelį įdėkite į skalbimo bugną. Po skalbimo visi patalai kvepės tarsi levandų provanso laukai. Nustatykite ne pačią aukščiausią temperatūrą, nes kuo aukštesnė temperatūra, tuo daugiau aliejaus aromaterapinių savybių skalbimo metu žus. Tiesa, taip skalbiant geriau nenaudoti skalbiklių su cheminiais kvapais, geriau rinkitės neutralaus kvapo skalbiklius. Po kvapnaus skalbimo, nedėkite patalynės į elektrinę džiovyklę, nes visos levandų eterinio aliejaus aromaterapinė sąvybės žus aukštoje temperatūroje. Leiskite patalynei išdžiūti natūraliai. Miegodami praleidžiame apie trečdalį savo gyvenimo. Nuo kokybiško poilsio priklauso nemažai dalykų - nuotaika, darbingumas, nervingumas. Geram poilsiui reikia gero ir patogaus čiužinio, pagalvės, švaraus ir gryno oro miegamajame ir žinoma - kokybiškos, laidžios orui medvilnės patalynės.

SAVAS home produkcija internete

SAVAS home yra lietuviška įmonė, o visi asortimente esantys produktai yra pagaminti Lietuvoje. Jeigu negalite išsirinkti patalynės, turite klausimų ar negalite suprasti kokia patalynė tinkama jums - rašykite, visą reikiamą pagalbą gausite lietuvių kalbą. Fizinės parduotuvės deja neturime, būtent dėl to daug dėmesio skiriame pagalbai internetu. Netikus patalynės komplektui, jį nenaudotą galite grąžinti mums. Tai savaime suprantama - kartais patalynės spalva internete ir realybėje gali skirtis, tai natūralu. Tai lemia skirtingi apšvietimai, fotoaparatas ir kiti faktoriai. Dėl to visada esame linkę supratingai priimti visus nutikimus, neatitikimus ir grąžinimus. Mes nesame linkę nenatūraliai skatinti pardavimus su didelemis akcijomis, bet siekiame atrasti aukso vidurį - kad ir klientams, ir mums būtų gerai. Stengiamės pasiūlyti Jums patalynės įvairiomis kainomis, kad kiekvienas galėtų atrasti sau tinkamiausią pasiūlymą. Ieškantiems pačių geriausių pasiūlymų, kviečiame užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Geros kainos patalynės komplektai patys įkris į pašto dėžutę! Taip pat, užsiprenumeravę, pirmieji sužinosite apie naujienas, tendencijas ir patarimus.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.