Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Šilkinė patalynė

Atraskite pasaulį, kuriame švelnumas ir elegancija susilieja, suteikdami jums ypatingą miego patirtį. Mes su didžiausiu dėmesiu parenkame aukštos kokybės šilko audinius, kurie ne tik puoš jūsų lovą, bet ir palieka jaukų prisilietimą prie odos.

12 prekės
-30%
Pop

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Cream“

52,49€ 74,99€

-40%

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Hickory“

44,99€ 74,99€

-40%

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Onyx“

44,99€ 74,99€

-30%
Nauja
Pop

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Perfume“

52,49€ 74,99€

Tencelio patalynės komplektas „Blushella“

199,99€

Tencelio patalynės komplektas „Creamsicle“

199,99€

Tencelio patalynės komplektas „Dijonelle“

199,99€

-20%

Tencelio patalynės komplektas „Mintscape“

159,99€ 199,99€

-20%

Tencelio patalynės komplektas „Violette“

159,99€ 199,99€

Išparduota

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Sandstone“

81,99€

Išparduota

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Snow“

62,99€

Išparduota

Tencelio patalynės komplektas „Greyluxe“

199,99€

Šilkinės patalynės komplektai

Atraskite aukščiausios kokybės šilko patalynę, suteikiančią prabangą, miegui ir komfortui. Mūsų parduotuvėje rasite platų pasirinkimą išskirtinių šilko patalynės komplektų ar pagalvių užvalkalų, kurie suteiks jums nepakartojamą miego patirtį. Pabuskite atsinaujinę ir energingi su mūsų prabangia šilkine patalyne.

Šilko patalynė

Leiskite sau pasinerti į prabangos ir švelnumo pasaulį su mūsų išskirtiniais šilko miegamosios tekstilės rinkiniais. Ši unikali kategorija kviečia atrasti eleganciją ir komfortą, kurie susipina šilko pluoštuose, suteikdami jūsų miegamojo aplinkai ypatingumo akcentą. Mes su didžiausiu dėmesiu parenkame aukštos kokybės šilko audinius, kurie ne tik puoš jūsų lovą, bet ir palieka jaukų prisilietimą prie odos. Įsijaučiant į švelnumą ir prabangą, šis šilko miegamosios tekstilės pasaulis prisidės prie jūsų miego ir poilsio kokybės. Raskite tobulą harmoniją tarp stiliaus ir komforto su mūsų šilko miegamosios tekstilės rinkiniais.

Mūsų kolekcijoje rasite platų šilko patalynės komplektų pasirinkimą, pritaikytą skirtingiems stiliams ir skoniams. Kiekvienas mūsų komplektas yra kruopščiai sukurtas su dėmesiu detalėms, kad užtikrintų jūsų patogumą ir gerą miegą. Tai ne tik patogu, bet ir atrodo nuostabiai, suteikiant jūsų miegamajam išskirtinį dizaino akcentą.

SAVAS Home šilko patalynės komplektai padės mėgautis ilgai laukta prabanga ir subtilia elegancija, kuri leis jums patirti didžiausius miego malonumus. 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.