Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kalėdinė patalynė

Sukurkite nuostabią šventinę atmosferą savo namuose su ypatingai parinkta žiemos šventėms skirta patalyne. Minkšti audiniai ir žavūs kalėdiniai dizainai suteiks jums jaukumo ir šilumos šventinių dienų metu. Išsirinkite iš įvairių raštų ir spalvų, kad sukurtumėte nepakartojamą Šventų Kalėdų nuotaiką jūsų miegamajame.

8 prekės
-50%

Kalėdinė patalynė „Snowy blue“

  • Audinys: Flanelė

27,50€ 54,99€

-40%
Išparduota

Kalėdinė patalynė „Christmas Tree“

26,99€ 44,99€

-50%
Išparduota

Kalėdinė patalynė „Loke“

  • Audinys: Flanelė

22,50€ 44,99€

-60%
Išparduota

Kalėdinė patalynė „Merry Maker“

23,60€ 58,99€

-50%
Išparduota

Kalėdinė patalynė „Noelle“

  • Audinys: Flanelė

27,50€ 54,99€

-40%
Išparduota

Kalėdinė patalynė „Reindeer“

26,99€ 44,99€

Išparduota

Kalėdinė patalynė „Santa Claus“

44,99€

Išparduota

Kalėdinė patalynė „Snowman“

44,99€

Kalėdinis patalynės komplektas

Šventų Kalėdų laikotarpis yra metas, kai mūsų namai tampa taikomosios meno kūriniu, pradedame kurti ypatingą atmosferą, prisotintą džiaugsmu ir šiluma. Vienu iš būdų perteikti šią nuostabią šventinę dvasią yra išrinkti tinkamą Kalėdinę patalynę. Minkšti audiniai ir dizainai, puošti kalėdiniais elementais, tampa svarbia detalė šventinės nuotaikos kūrimui.

Mūsų kolekcijoje rasite platų įvairių Kalėdinės patalynės komplektų pasirinkimą, pritaikytą skirtingoms skonių ir stilių poreikiais. Kiekvienas komplektas yra išskirtinio dizaino, sukurtas su meile ir rūpestimi, kad jūsų namai spindėtų šventine šiluma.

Kiekvieno Kalėdinio patalynės komplekto sudėtyje rasite pagrindinius elementus, suteikiančius miegamajam visavertę šventinę nuotaiką. Tai apima antklodę ar užvalkalą, pagalvėles ir kitas papildomas detalės, kurios puikiai dera tarpusavyje. Dauguma komplektų pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgaamžiškumą ir minkštumą.

Kalėdinės patalynės dizainai yra įvairūs, kad galėtumėte išsirinkti tokią, kuri atspindėtų jūsų asmeninį skonį ir šventinę nuotaiką. Raskite elegantiškus ir subtilius raštus, kurie suteiks kambariui šventinį žavesį, arba rinkitės ryškesnius ir spalvingus variantus, kurie pridės jaukumo ir džiaugsmo jūsų namams.

Mūsų Kalėdinės patalynės komplektai yra ne tik stilingi, bet ir praktiški. Dauguma jų lengvai prižiūrimi, kas yra svarbu, ypač šventinėje atmosferoje, kai laikas dažnai būna ribotas. Jie išsiskiria aukšta kokybe, užtikrinančia patogumą ir malonumą naudotis šia patalynės kolekcija.

Nepamirškite, kad Kalėdinė patalynė yra ne tik puošmena, bet ir būdas išreikšti meilę savo artimiesiems. Galbūt tai būtų nuostabi dovana jūsų šeimai ar draugams, suteikianti jiems galimybę patirti šventinę atmosferą iki galo.

Pasirinkę mūsų Kalėdinės patalynės komplektą, į savo namus atnešite ne tik grožį, bet ir šventinę šilumą, kuri užpildys jūsų šeimą džiaugsmu ir laime šiais ypatingais Kalėdų metais. Leiskite patalynės grožiui ir jaukumui tapti neatsiejama šventinių metų dalimi

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.