Ieškoti pagal kategoriją
Prekių krepšelis

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje. Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Lininė patalynė

Lininė patalynė

Patalynės komplektai iš lino - tai puikus pasirinkimas vasaros metu. Lino audinys suteikia gaivumo jausmą, ilgai išlaiko atspalvį. Lino gaminiai yra tarsi Lietuvos atributas, kuris yra natūralus, ekologiškas ir ilgaamžis. Labai greitai išdžiūstantis lino audinio patalynės komplektas - puikus pasirinkimas skubantiems namų ruošoje.

Linas – nuo senų laikų mėgstamas ir vertinamas audinys, kuris išsiskiria natūralumu. Šiam audiniui būdingas vėsinimo jausmas, todėl nėra geresnio pasirinkimo už lininę patalynę karštomis dienomis. Su lino audiniu nebūna karšta, ne taip prakaituojama. Be to, jis gana tvirtas, todėl bus naudojamas ne vienerius metus. Lininės patalynės spalvų gama parinkta specialiai taip, kad atspindėtų jo natūralumą. 

Šioje kategorijoje prekių nėra.

Kuo linas skiriasi nuo medvilnės?

Dauguma mano, kad lino audinys yra tik pranašesnis medvilnės tipas, tačiau tai netiesa. Medvilnė ir linas, nors abu yra natūralūs audiniai, yra išgaunami iš skirtingų augalų. Linai gaunami iš linų augalo, o medvilnė – iš medvilnės augalo.

Lino audinys – tai gražus, rafinuotas ir vienas stipriausių bei patvariausių natūralių pluoštų. Audinys yra itin lygus ir turi natūralų blizgesį, kuris suteikia elegancijos visam kambario interjerui. Ir nors natūrali lino spalva yra švelni kreminė, jį galima lengvai nudažyti įvairiausiomis spalvomis, kurios išlaikys savo sodrumą ir po daugkartinių skalbimų.

Medvilnės audinys – tai natūralumu dvelkiantis pluoštas, kuris yra pamėgtas visų pasaulio kraštų. Medvilnės pluoštas tinka visų tipų odai, yra itin švelnus ir maloniai priglundantis. Medvilnė nėra tokia plona kaip linas, tačiau yra lengviau prižiūrima, ne taip linkusi glamžytis.

Ar patalynės komplektai yra pagaminti Lietuvoje?

Taip! Visa SavasHome produkcija, įskaitant ir lininės patalynės komplektus yra su meile pagaminta Lietuvoje. Visi mūsų gaminiai apipinti neeiliniu kruopštumu ir dėmesiu, tad užtikriname, kad pirkdami pas mus, įsigyjate aukščiausios kokybės gaminį, kuris džiugins tikrai ne vienerius metus.

Kaip prižiūrėti lininės patalynės komplektus?

Linas – tai audinys prašantis ypatingos priežiūros. Norėdami išskalbti lininį patalynės komplektą bei siekdami išvengti glamžymosi, negręžkite jo prieš džiovinimą. Jei audinį nusprendėte džiovinti džiovykle, nepamirškite, jog linas itin greitai džiūsta, tad rinkitės šiek tiek žemesnę džiovinimo temperatūrą nei įprastiems audiniams. Taip pat, rekomenduojame nepalikinėti lino audinių tiesioginiuose saulės spinduliuose, kurie gali paspartinti audinio spalvos blukimą! Kiti naudingi patarimai rūpinantis lino audiniu:
• Prieš pradedant naudoti patalynės komplektą, jį išverskite į vidinę pusę bei išskalbkite 40 laipsnių temperatūroje;
• Siekdami išsaugoti audinio ilgaamžiškumą nenaudokite baliklių, nevalykite patalynės chemiškai;
• Norėdami išsaugoti ryškias audinių spalvas, patalynei naudokite spalvotiems audiniams skirtą skalbiklį;
• Įsigytą patalynės komplektą skalbkite kas dvi savaites, rekomenduojamoje 40 laipsnių temperatūroje, jog visos bakterijos žūtų, o Jūs ir toliau mėgautumėtės švara.

Lino audinys – kuo jis ypatingas?

Lino audinys – tai gražus, rafinuotas ir vienas stipriausių bei patvariausių natūralių pluoštų. Audinys yra itin lygus ir turi natūralų blizgesį, kuris suteikia elegancijos visam kambario interjerui. Ir nors natūrali lino spalva yra švelni kreminė, jį galima lengvai nudažyti įvairiausiomis spalvomis, kurios išlaikys savo sodrumą ir po daugkartinių skalbimų. Taip pat, lino audiniai turi natūralių vėsinimo savybių, puikiai kvėpuoja ir yra antimikrobinis pluoštas. Lino patalynė veikia kaip natūralus temperatūros reguliatorius ir izoliatorius, kas reiškia, kad miegodami lino pataluose vasarą Jūs vėsinatės, o žiemą – šildotės. Linai idealiai tinka, jeigu miegate su partneriu, kadangi prisitaiko prie Jūsų skirtingų kūno temperatūrų palaikant tobulą balansą. Taip pat, tai vienas stipriausių gamtos pluoštų, kuris puikiai atlaiko skalbimus bei laikui bėgant tampa tik švelnesnis.