Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Filtrai
Dydis
Pagalvės dydis
Audinys
Kaina

Pagalvės

Mūsų pagalvės yra pagamintos iš minkštos ir švelnios medžiagos, kuri suteiks jums patogumą ir pagalvės prisitaikymą prie jūsų galvos formos. Alavijų pluoštas yra žinomas dėl savo daugybės naudingų savybių. Jis turi natūralų drėkinimo efektą, todėl pagalvės, pagamintos iš alavijų pluošto, puikiai išlaiko drėgmę ir padeda išlaikyti jūsų odos minkštumą ir švelnumą.

14 prekės
-20%

Pagalvė „Aloe vera“

 • Audinys: Mikropluoštas

15,99€ 19,99€

-10%

Pagalvė „Classic“

 • Audinys: 50% medvilnė, 50% poliesteris

16,19€ 17,99€

-20%

Pagalvė „Relax“

 • Audinys: Mikropluoštas

7,99€ 9,99€

-20%

Pagalvė „Seersucker“

 • Audinys: Mikropluoštas

12,79€ 15,99€

-20%

Pagalvė „Silk“

 • Audinys: Šilkas

39,99€ 49,99€

-20%

Pagalvė „Superwash“

 • Audinys: 100% medvilnė

21,59€ 26,99€

-30%
Išparduota

Antistresinė pagalvė „Carbon“

 • Audinys: 99,4% mikropluoštas, 0.6% anglies pluoštas

18,89€ 26,99€

-30%
Išparduota

Ergonominė pagalvė „Aloe vera“

 • Audinys: Mikropluoštas

25,19€ 35,99€

-10%
Išparduota

Pagalvė „Ančių pūkų ir plunksnų“

 • Audinys: 100% medvilnė

26,09€ 28,99€

-10%
Išparduota

Pagalvė „Eco Duck“

 • Audinys: 100% medvilnė

17,99€ 19,99€

-20%
Išparduota

Pagalvė „Feather“

 • Audinys: 100% medvilnė

24,79€ 30,99€

-20%
Išparduota

Pagalvė „Fluff“

 • Audinys: 100% medvilnė

36,79€ 45,99€

-20%
Išparduota

Pagalvė „Sections“

 • Audinys: 100% medvilnė

53,59€ 66,99€

-20%
Išparduota

Vidinė dekoratyvinė pagalvelė „Decor“

 • Audinys: 99,4% mikropluoštas, 0.6% anglies pluoštas

5,60€ 6,99€

Nepamirškite, kad minkšta pagalvė yra neatsiejama miego komforto dalis. Jų kokybės pasirinkimas padės jums geriau pailsėti ir pamalonėti save po dienos darbų. 

Užsisakykite pagalves iš mūsų kolekcijos ir atraskite kasdienio miego magiją. Mes garantuojame aukštą kokybę ir jūsų pasitenkinimą mūsų produktu. Suteikite sau ir savo artimiesiems komfortą ir jaukumą miegamajame su mūsų minkštomis ir šiltomis pagalvėmis.

Svarbiausi kriterijai renkantis pagalvę

Tinkama pagalvė turėtų užtikrinti, kad miegant galva ir kaklas išliktų viename lygyje su stuburu, užtikrinti efektyvią oro cirkuliaciją ir apsaugoti kūną nuo prakaitavimo. Norint užtikrinti, kad būtų laikomasi šių reikalavimų, reikėtų atsižvelgti į toliau nurodytus kriterijus:

Pagalvės užpildas - gali būti pagamintas iš natūralių arba sintetinių medžiagų. Plunksninės pagalvės, pagalvės iš bambuko pluošto, vilnos, šilko ar lino pasižymi įvairiais privalumais, kuriuos įvertins natūralių medžiagų mėgėjai. Sintetiniai užpildai (poliesterio, mikropluoštai pluoštai, viskoelastinės medžiagos) taip pat tampa vis populiaresni dėl jų higieniškų ir efektyviai vėdinančių savybių, taip pat dėl lengvos priežiūros, pavyzdžiui, pagalves galima skalbti skalbimo mašinoje.

Pagalvės forma: stačiakampė, kvadratinė, apvali ar ortopedinė pagalvė? Šie kriterijai glaudžiai susiję su jūsų miego įpročiais. Pavyzdžiui, specialios formos pagalvės tinka tiems, kurie mieliau miega ant nugaros arba šono, o klasikinės formos pagalvės rekomenduojamos miegantiems pilvu arba tiems, kurie dažnai keičia miego padėtį. 

Pagalvės dydis: rekomenduojamas pagalvės dydis vaikams yra 40x60 cm. Ieškant pagalvių suaugusiesiems (standartiniai dydžiai 60x60, 50x70, 70x70 cm), rekomenduojama rinktis tokį pagalvės dydį, kad naudojant pagalvę galva nenukristų nuo jos. Pagalvės aukštis komerciškai parduodamų pagalvių aukštis yra nuo 3 iki 16 cm. Pagalvės aukštis turėtų būti nuo pečių iki kaklo, kai miegate ant šono. Šis kriterijus tiesiogiai susijęs su turimo čiužinio kietumu.

Miegant ant minkšto čiužinio, reikės įsigyti žemą, minkštą pagalvę, o ant kieto čiužinio aukštą, kietą pagalvę. Savashome taip pat parduoda pagalves su užtrauktukais, kurie atsidaro ir atskleidžia užpildą, todėl galite reguliuoti pagalvės aukštį.

Aloe Vera pagalvės

Aloe vera pagalvės - tai natūralios ir sveikos miego patirties garantas. Mūsų kolekcijoje rasite aukštos kokybės pagalves, pagamintas iš alavijų pluošto, kuris suteiks jums švelnumo, šilumos ir patogumo jausmą miegamajame.

Šie alavijų pagalvių produktai taip pat yra puikūs alergijos linkusiesiems, nes alavijų pluoštas yra natūralus, hipoalerginis ir nekenkia jūsų odai ar kvėpavimo takams.

Mes stengiamės pasiūlyti tik aukštos kokybės ir ekologiškus produktus, todėl visos mūsų alavijų pagalvės yra pagamintos iš švaraus alavijų pluošto be kenksmingų chemikalų ar dirbtinių medžiagų.

Alavijų pluošto pagalvės yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti natūralią ir sveiką miego patirtį. Šios gamtos dovanojamos medžiagos suteiks jums puikią atsipalaidavimo ir atgavimo naktį.

Mūsų kolekcijoje rasite įvairių alavijų pagalvių, pritaikytų jūsų individualiems miego poreikiams. Mes siūlome įvairių dydžių, kietumo laipsnių ir formų, kad galėtumėte lengvai atrasti tobulą pagalvę, atitinkančią jūsų pageidavimus.

Alavijų pluoštas yra garsėjamas savo sveikatai naudingomis savybėmis, todėl mūsų pagalvės ne tik užtikrins jums miego komfortą, bet ir palengvins stresą ir suteiks jums gilesnį ir ramų miegą.

Užsisakykite alavijų pagalves iš mūsų kolekcijos ir patirkite natūralią ir sveiką miego patirtį. Mes garantuojame aukštą kokybę ir jūsų pasitenkinimą mūsų produktu.

Padarykite savo miegamąjį dar sveikesniu ir komfortiškesniu su mūsų alavijų pagalvėmis. Užsisakykite jau šiandien ir mėgaukitės natūralia ir švelnia miego patirtimi kiekvieną naktį!

Pagalvės - raktas į gerą miegą

Raktas į kokybišką ir produktyvų miegą - pagalvė, atitinkanti jūsų individualią anatomiją ir miego įpročius. Užuot pirkę tą pačią pagalvę visai šeimai, prieš pirkdami turėtumėte išanalizuoti kiekvieno individualius poreikius. Kai žinosite konkrečius kriterijus, galėsite rinktis iš plataus Savashome pagalvių vaikams ir suaugusiesiems asortimento, kuriame rasite įvairių užpildų, audinių, raštų ir dydžių pagalvių.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti pagalvę?

Renkantis pagalvę reikia atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių, įskaitant: - kietumą: Pagalvės kietumas yra svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, nes jis gali turėti didelę įtaką pagalvės komfortui ir paramai. Pagalvės būna įvairaus kietumo - nuo minkštos iki kietos, todėl svarbu rasti tokią, kuri atitiktų jūsų pageidaujamą miego padėtį. -Dydis: Pagalvės dydis taip pat svarbus, nes jis gali turėti įtakos jos teikiamam komfortui ir paramai. Svarbu pasirinkti pagalvę, kuri atitiktų jūsų lovą ir miego padėtį, taip pat jūsų kūno dydį ir formą. -Medžiaga: Pagalvės medžiaga taip pat gali turėti įtakos jos patogumui ir atramai. Populiariausi variantai: atminties putos, lateksas, plunksnos ir pūkai bei sintetinis pluoštas. -Alergijos: Jei kenčiate nuo alergijos, svarbu rinktis pagalvę, kuri yra hipoalerginė ir atspari dulkių erkutėms, pelėsiui ir kitiems alergenams.

Kokia yra geriausia pagalvės medžiaga?

Geriausia pagalvės medžiaga priklauso nuo jūsų individualių pageidavimų ir poreikių. Atminties putos ir lateksas yra populiarūs pasirinkimai tiems, kurie nori kietesnės pagalvės, o plunksnos ir pūkai - tiems, kurie nori minkštesnės pagalvės. Jei esate alergiškas, geriausias pasirinkimas gali būti hipoalerginė sintetinio pluošto pagalvė.

Kaip išsirinkti tinkamą pagalvę?

Tiek pagalvė, tiek antklodė turi didelę įtaką kiekvieno iš mūsų miego kokybei, todėl svarbu atkreipti dėmesį ne tik į dydi bet ir audinį. Savashome el. parduotuvėje galite rasti trijų rūšių pagalves – „Ančių pūkų ir plunksnų“, antistresinę „Carbon“ ir „Aloe vera“ pagalves. Daugiau informacijos apie kiekvieną iš jų rasite čia. Visos mūsų siūlomos pagalvės yra standartinių 50 x 70 cm matmenų, tačiau norime priminti, jog dėl pagalvės deformacijų, ją rekomenduojame keisti kas 1-2 metus.

Kodėl rinktis pagalvėlę 50x70 cm?

 1. Universalus Dydis: Pagalvės dydis 50x70 cm yra pats populiariausias Lietuvoje. 

 2. Komfortas: Didelis pagalvės plotis (50 cm) suteikia pakankamai vietos jūsų galvai ir kaklui, užtikrinant patogų miegą ir palaikant sveiką miego poziciją. Tuo pat metu, 70 cm ilgis užtikrina kad galva išliks ant pagalvės net ir smarkiau besivartant lovoje.

 3. Sveikata: Teisingas pagalvės pasirinkimas gali padėti išvengti kaklo ir galvos skausmų bei pagerinti miego kokybę. Pagalvės dydis 50x70 cm gali būti optimalus tiek žmonėms, turintiems įvairių miegojimo poreikių, tiek tiems, kurie ieško paprasto, bet patogaus varianto.

 4. Priežiūra: Pagalvės 50x70 cm priežiūra yra paprasta, nes dauguma standartinių pagalvių užvalkalų šio dydžio yra lengvai skalbiami. Tai leidžia išlaikyti pagalvės švarą ir higieną su minimaliu pastangų kiekiu.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.