Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Pūkinės pagalvės: skirtos jūsų ramiam poilsiui

2023 10 27

Vienas iš svarbiausių, tačiau dažnai nepastebimų ramų miegą užtikrinančių elementų yra pagalvė. Pagalvė padeda išlaikyti tinkamą stuburo padėtį ir palaiko viršutinę kūno dalį. Todėl gerai parinkta pagalvė gali būti raktas į gilų ir ramų miegą.  Iš daugybės galimų pagalvių pasirinkimo variantų pūkinės pagalvės išsiskiria prabangiu pojūčiu ir puikia atrama. Šiame straipsnyje gilinamės į tai, kuo mūsų pūkinės pagalvės yra išties dangiškos, kodėl reikia įvairaus minkštumo ir kodėl investicija į kokybišką pūkinę pagalvę padės jums geriau išsimiegoti.

Miegojimo su pūkine pagalve privalumai

Miegojimas su pūkine pagalve suteikia daugybę privalumų. Pūkinės pagalvės minkštumas ir švelnus glostymas suteikia neprilygstamą komfortą, skatina gilesnį ir ramesnį miegą. Be to, natūralus pūkų pralaidumas orui užtikrina geresnį oro srautą, todėl pagalvė visą naktį išlieka vėsi ir gaivi. Dėl pūkams būdingo elastingumo pagalvė laikui bėgant išlaiko savo formą ir suteikia ilgalaikę atramą galvai ir kaklui.

Pūkinių pagalvių žavesys

Pūkinė pagalvė - tai ne tik miego reikmuo, bet ir malonumo debesis, kuris galvą ir kaklą apgaubia nežemiško minkštumo kokonu. Skirtingai nuo įprastų pagalvių, kurios gali būti pripildytos sintetinėmis medžiagomis, pūkinėse pagalvėse yra natūralus užpildas, gaunamas iš plonų, purių plunksnų, esančių po išorinėmis žąsų ir ančių plunksnomis. Ypač Savashome pūkinės pagalvės gaminamos iš europietiškų baltųjų pūkų, garsėjančių neprilygstama kokybe.

Pūkinės pagalvės išsiskiria iš kitų savo prabangia, palaikančia ir tuo pačiu metu orą pučiančia kokybe. Pūkų sankaupos pasižymi nepaprastu palėpiškumu, todėl suteikia išskirtinę atramą, tačiau išlieka lengvos ir erdvios. Kiekviena pagalvė - kruopštaus meistriškumo įrodymas, užtikrinantis, kad kiekviena miego akimirka primins plaukiojimą švelniame, nesvariame vėjyje.

Užpildymo galia: purumo paslaptis

"Savas Home" siūlome įvairių pagalvės aukščio variantų, kad būtų patenkinti skirtingi miego poreikiai. Nesvarbu, ar pageidaujate palaidos ir kietos pagalvės, ar minkštesnės ir plastiškesnės, mes jums padėsime.

Užpildymo galia yra dar vienas esminis veiksnys, turintis įtakos pūkinės pagalvės purumui ir izoliacinėms savybėms. Ji parodo, kiek vietos užima viena uncija pūkų kubiniais coliais. Didesnė užpildymo galia reiškia didesnius ir elastingesnius pūkų gniužulus, kurie užtikrina didesnį pūkų pūką ir komfortą. Mūsų pūkinės pagalvės pasižymi aukščiausios kokybės užpildu, kad būtų užtikrintas ilgalaikis purumas ir atrama visą pagalvės naudojimo laiką. 

Tobulo pliušinio pasirinkimas

Pripažįstame, kad kiekvienas žmogus turi unikalių miego pageidavimų, todėl turime viską, kad patenkintume skirtingus poreikius - mūsų pūkinės pagalvės yra trijų tankių: minkštos, vidutinio tankio ir kietos. Nesvarbu, ar trokštate nugrimzti į švelnų, pūkuotą glėbį, ar ieškote tvirtesnės, plūduriuojančios atramos, yra galimybė, pritaikyta būtent jūsų miego stiliui.

Minkštas: minkšto tankio pagalvė puikiai tinka tiems, kurie mėgsta švelnesnes pagalves ir nori, kad jų lova būtų tokia, lyg miegotų ant purių plunksnų. Šis minkštumas švelniai paguldo galvą, todėl idealiai tinka miegantiems pilvu ar ieškantiems švelnaus palėpės sluoksnio.

Vidutinio dydžio: Vidutinio tankio pagalvė užtikrina harmoningą pusiausvyrą tarp minkštumo ir atramos, todėl yra universalus pasirinkimas įvairiems miegaliams. Jis suteikia pliušinį, bet stabilų pagrindą, švelniai priglunda prie galvos ir kaklo, kad galėtumėte ramiai miegoti.

Tvirtas: Tvirtas tankis - tai atradimas tiems, kurie ieško tvirtos atramos. Ši pagalvė, tarsi tvirtas kalnas, siūlo aukštą pakilimą, suteikdama papildomą atramą, kad kaklas per naktį išliktų vienoje linijoje. Ji skirta nugaros ar šoninio miego mėgėjams, kuriems reikia tvirtesnio pagrindo.

Pagalvės keitimo svarba

Nors pūkinė pagalvė iš "Savas Home" pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu, norint išlaikyti optimalias jos savybes, būtina periodiškai keisti pagalvę. Laikui bėgant pagalvėse kaupiasi dulkės, negyvos odos ląstelės ir alergenai, kurie gali turėti įtakos jūsų miego kokybei ir prisidėti prie galimų sveikatos problemų. Bendroji gairė - keisti pagalvę kas 2-3 metus, kad užtikrintumėte higienišką ir jauninantį miegą.

Pūkinė šoninio miego pagalvė: Aukščiausia atrama ir komfortas

Savas Home pristato pagalvę, skirtą šoninio miego mėgėjams, trokštantiems neprilygstamos atramos ir minkštumo. Kruopščiai suprojektuota pagalvė su 9 cm tarpu, ši pagalvė palengvina kaklo ir pečių įtampą, kai ilsitės. Šoninė pagalvė, pripildyta prabangių europietiškų baltųjų pūkų, žada prabangų miegą, todėl nereikės nuolat vartyti ir pūsti įprastos pagalvės.

Mūsų pūkų pakaitalas: Puikus pasirinkimas esant alergijai ar asmeniniams pageidavimams

Tiems, kurie pageidauja pūkinių pagalvių alternatyvų arba yra alergiški, mūsų pūkinės pagalvės yra puikus pasirinkimas. Ši pūkams alternatyvi pagalvė pagaminta kruopščiai ir kruopščiai, ji pagaminta iš itin plono, 100 % hipoalerginio mikropluošto užpildo, kuris imituoja natūralių pūkų šilumą ir purumą. Mikropluošto gniužulų pliušiškumas ir švelnus minkštumas suteikia neprilygstamą komfortą, skatina gilesnį ir ramesnį miegą. Kad miegas būtų malonesnis, pagalvės apvalkale yra minkštas ir orui pralaidus 100 % medvilninis satino audinys.

Tikimės, kad su mūsų pūkinėmis pagalvėmis jūsų miegas taps svajingu pabėgimu. Šios pagalvės pagamintos kruopščiai, naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir pasižyminčios trimis skirtingais tankio laipsniais, todėl jos tinka kiekvienam miego stiliui ir pageidavimams. Atskleiskite dangiško miego paslaptis su šiomis išskirtinėmis pūkinėmis pagalvėmis. Ištirkite asortimentą dabar ir mėgaukitės komfortu, kurio nusipelnėte!

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.