Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Antistresinė antklodė : kodėl verta pagalvoti apie ją?

2021 11 09

Antistresinė antklodė: kodėl verta pagalvoti apie ją?

 

Tenka pripažinti, kad aktyvus šiandienos gyvenimo tempas yra labai varginantis. Kalbama ne tik apie tuos, kurie užsiima aktyvia fizine veikla, tačiau ir tuos kurie dirba aktyvų protinį darbą. Jiems poilsis taip pat yra labai svarbus. Kad būtų galima visą tai tinkamai padaryti, būtina pasirūpinti patogia miego aplinka. Žinoma, vienas svarbiausių aspektų šiuo klausimu yra lova ir joje esantys elementai, tokie kaip pagalvė ir antklodė, pastarųjų užvalkalai, paklodė, čiužinio apsauga. Plačiau aptarsime antklodės elementą. Ji yra ne tik puiki priemonė, kuri padeda užtikrinti tinkamą kūno temperatūrą, tačiau ir viso miegamojo neatsiejama interjero dalis. Be jokios abejonės, verta pastebėti tai, kad jos pasirinkimas turėtų būti labai atidus. Tai lems Jūsų savijautą ir komfortą miego ar poilsio metu. 

 

SAVASHOME nori jums pasiūlyti unikalios sudėties antistresinę antklodę “Carbon”. Jos puikiai tinka žmonėms, kurie užsiima aktyvia protine ar fizine veikla, bei tiems, kurie nuolat patiria įtampą ir stresą. Būtent ši antklodė pasižymi puikiu laidumu orui ir antistresinėmis savybėmis. Be kita ko, ji padeda gerinti kraujo cirkuliaciją organizme, sugeria drėgmę (tačiau ją tuo pat metu ir filtruoja į aplinką, ne kaupdama jos savyje), šalina nuovargį. Verta pastebėti tai, kad antklodės užpildas yra lengvas ir minkštas, tad tai nesukels Jums jokio diskomforto ilsintis. Be kita ko, tuo pačiu metu yra palaikoma optimali kūno temperatūra, tad šia antklodę galima naudoti tiek šiltuoju, tiek ir šaltuoju metų laiku. Liaudies išmintis teigia “Kaip pasiklosi - taip ir išsimiegosi”. Ši antklodė Jūsų lovoje garantuos, kad poilsis bus malonus ir produktyvus.

 

Šią antistresinę antklodę galite rasti: https://www.savashome.lt/antistresine-antklode-carbon. Ji Jus sušildys, tačiau neleis prakaituoti. Be kita ko, labai svarbu, kad ji apsaugo nuo galimų kvėpavimo sistemos sutrikimų, bei nepageidaujamų odos reakcijų, tokių kaip alergijos, bėrimai, patinimai, paraudimai, niežėjimo jausmas ir kiti. 

Verta pastebėti tai, kad ji yra pagaminta iš šių elementų:

 

Audinys: 99,4% mikropluoštas, 0.6% anglies pluoštas.

Užpildas: 100% antialerginis poliesterio pluoštas.

Antklodės užpildo gramatūra: 350 g / m2.

Antklodės dydžiai: 140x200 cm; 200x200 cm.

 

Be kita ko, šios antklodės švaros priežiūra ir higiena nėra sudėtinga. Ją galima skalbti skalbimo mašinoje, +60 laipsnių vandens temperatūroje tam, kad būtų tinkamai sunaikintos visos joje susikaupusios bakterijos ir kiti nešvarumai, dėmės. Su SAVASHOME visuomet jausitės lyg ant debesų. 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.