Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

nepakeičiama antklodė karštomis vasaros naktimis

2021 06 26

Dauguma žmonių kas naktį kovoja su varginančia nemiga, tačiau atėjus vasaros sezonui, kuomet ore tvyrančio karšto oro temperatūra siekia + 30 C laipsnių , sunku miegoti visiems. Dėl prasto miego, dažnai jaučiamės ne tik pavargę, bet ir labai suirzę. Tačiau viso to galima išvengti pasirinkus tinkamą, kokybišką bei laidžią orui SavasHome antklodę – „Aloe Vera“.

Antklodė „Aloe Vera“ impregnuota alijošiaus ekstraktu, kas užtikrina, jog ji visada išliks ne tik gaivi, bet ir užkirs kelią nepageidaujamų bakterijų dauginimuisi, dėl natūralaus alijošiaus ekstrakto gausos joje. Būtent išskirtinės alavijo antibakterinės savybės padės pasiekti ramų ir saldų Jūsų poilsį. Ir nors antklodė tinkama visiems, žmonėms turintiems itin jautrią odą ar linkusiems į alergijas – „Aloe Vera“ antklodės yra vienas saugiausių ir labiausiai rekomenduojamų pasirinkimų.

Puri ir minkšta antklodė, taip pat puikiai praleidžia orą bei palaiko odos drėgmės balansą. Dėl šių išskirtinių antklodės savybių susidaro puikios sąlygos antklodę naudoti ištisus metus, net ir itin karštomis vasaros naktimis. Ši antklodė pritaikyta tiems, kam miegoti po įprasta antklode per karšta.

Itin švelnus ir malonus odai Microfiber antklodės audinys nereikalauja sudėtingos priežiūros. Antklodę galima skalbti įprastine skalbimo mašina 60 C laipsnių temperatūroje. Tokios temperatūros pakanka, kad būtų sunaikintos įvairios bakterijos bei dulkių erkutės.

Šalia antklodės puikiai dera ir „Aloe vera“ pagalvė, kuri yra viena mylimiausių SavasHome klientų pagalvių. Joje, kaip ir antklodėje impregnuotas alijošiaus ekstraktas leidžia jai išlikti gaiviai, tuo pačiu ir užkirsdamas kelią bakterijų dauginimuisi. Pagalvės purumas ir minkštumas užtikrina ramų ir kokybišką poilsį. O dėl gero laidomu orui bei švelnaus išorinio pluošto, pagalvė puikiai tinka žmonėms, turintiems jautrią odą ar linkusiems į alergijas.

Visi SAVASHOME rekomenduojami produktai pagaminti Lietuvoje ir yra sertifikuoti pagal Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Nepaprastas SAVASHOME antklodžių minkštumas, švelnumas bei dali išvaizda taps natūraliu ir švelniu prisilietimu gerinančiu Jūsų miego kokybę. Nes visa SavasHome produkcija sukurta vadovaujantis tik aukščiausiais reikalavimais, kurie užtikrina patį kokybiškiausią, ramiausią ir saugiausią mūsų klientų poilsį.


Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.