Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Filtrai
Dydis
Audinys
Kaina

Roletai

Roletai langams yra praktiškas ir stilingas langų uždengimo sprendimas, kuris padeda reguliuoti šviesos patekimą į kambarį bei suteikia privatumo. Gerai pasirinktų audinių dėka galite įleisti būtent tiek šviesos, kiek jums reikia, nepriklausomai nuo paros laiko. Visiškas užtamsinimas, prieblanda ar natūrali šviesa su apsauga nuo pašalinių žvilgsnių? Mūsų asortimente rinkites kiekvieną iš šių kriterijų, tad kviečiame susipažinti su populiariausiais roletų tipais.

8 prekės

Permatomi Roletai „Roll beige“

  • Audinys: Mikropluoštas

24,99€

Permatomi Roletai „Roll dark grey“

  • Audinys: Mikropluoštas

24,99€

Permatomi Roletai „Roll light grey“

  • Audinys: Mikropluoštas

24,99€

Permatomi Roletai „Roll white“

  • Audinys: Mikropluoštas

24,99€

Tamsinantys Roletai „Roll beige blackout“

  • Audinys: Mikropluoštas

28,99€

Tamsinantys Roletai „Roll dark grey blackout“

  • Audinys: Mikropluoštas

28,99€

Tamsinantys Roletai „Roll light grey blackout“

  • Audinys: Mikropluoštas

28,99€

Tamsinantys Roletai „Roll white blackout“

  • Audinys: Mikropluoštas

28,99€

Roletai užtikrina apsaugą nuo saulės, suteikia privatumo ir gali būti puiki interjero detalė, kuri derės prie bet kokio interjero stiliaus. 

Nesvarbu ar norite visiškai uždemdinti patalpą, sukurti jaukų ir švelnų apšvietimą ar apsisaugoti nuo saulės karščio ir ryškių saulės spindulių neprarasdami vaizdo už lango? Roletai patenkins visus šiuos poreikius. 

Norite minimalistinio sprendimo? Tokiu atveju idealus pasirinkimas bus laisvai kabantys klasikiniai roletai, kuriuos sudaro tik audinys, velenas, apatinis profilis ir mechanizmas. Roletas atrodo itin paprastai ir minimalistiškai. Tai universalus langų uždengimas, praktiškai tinkantis bet kokiam interjerui. Mūsų asortimente siūlome klasikinius roletus kurie gali būti montuojami prie lango rėmo, sienos arba lubų. Viskas priklauso nuo jūsų pageidavimų ir lūkesčių!

Roletai nuo saulės ir karščio efektyvi apsauga vasaros metu tiek namuose tiek ofisuose. Audiniai išorinėje pusėje padengti specialiu atspindinčiu paviršiumi kuris neleidžia prikaisti patalpai. Audiniai skiriasi tankumu, šviesos pralaidumu, karščio sulaikymu. Platus audinių nuo saulės pasirinkimas leidžia parinkti idealiai jūsų patalpai tinkantį gaminį.

Blackout audinys skirtas užtamsinti patalpas, labiausiai tinkantis miegamajam kambariui. Šie roletai puikus būdas apsisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir sukurti visiškos tamsos efektą. Tankiai austas, specialaus pynimo, iš lauko pusės padengtas PVC sluoksniu audinys, leidžia visiškai užblokuoti saulės patekimą į patalpas. Šių roletų pagalba galite pilnai užtamsinti kambarį bet kuriuo paros metu. 

Roletai diena naktis. Dėl dvigubo audinio kuris susideda iš dieninių ir naktinių horizontalių juostų galite ypač efektyviai reguliuoti šviesos patenkančios į kambarį srautą bei privatumą. Šiuos roletus valdyti labai patogu, kadangi jie turi tik vieną valdymo grandinėlę kuri leidžia roletus pakelti, nuleisti ir reguliuoti pralaidumą tarp audinio juostų. Audinys gali būti sumontuotas į kasetinio arba klasikinio tipo roletų mechanizmą. 

Nežinote, koks roletas geriausiai tiktų jūsų namams? Susisiekite su mumis.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.