Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Interjero detalė gali tapti dekoratyvinė pagalvėlė?

2021 11 09

Interjero detalė gali tapti dekoratyvinė pagalvėlė?

 

Kurdami savo namų interjerą, visuomet tikimės tik pačio geriausio rezultato. To, kad jie bus ne tik jaukūs, tačiau ir atrodys nuostabiai, savo išvaizda džiugins ne tik mus, tačiau ir visus čia užsukančius žmones: artimuosius ar draugus. Namų interjero kūrimui yra svarbus kiekvienas, net pats mažiausias elementas. Tik jų tarpusavio harmonija gali sudaryti vieną bendrą, nedalomą visumą. Drąsiai galima teigti, kad vienas iš išskirtinį interjerą ir jaukumą namuose sukuriančių elementų yra dekoratyvinės pagalvėlės. 

 

 

 

Neabejotinai galima teigti, kad šiuo metu jų pasirinkimo asortimentas yra labai platus. Verta pastebėti, kad jos gali būti naudojamos ne tik kaip stiliaus aksesuaras, tačiau ir turėti praktinę savo panaudojimo prasmę. Būtina pripažinti tai, kad komfortabilią ir patrauklią aplinką sukuria ne tik pati pagalvėlė, tačiau čia didžiausia reikšmė atitenka būtent jos užvalkalams. SAVASHOME, šiuo klausimu, turi Jums ką pasiūlyti. Tiems, kurie mėgsta švelnumą ir jaukumą, patariame rinktis dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalus “Grey fluffy”.

 

Nors jie yra pagaminti iš sintetinio audinio - poliesterio, kokybė čia ne ką mažiau prastesnė. Puikiomis savybėmis pasižymintis 100 procentų poliesterio pagalvėlės užvalkalas yra itin laidus orui ir be galo malonus prisiliesti. Jis yra atsparus dėvėjimuisi, labai lengvas, o jo priežiūra itin paprasta. Visi SAVASHOME dekoratyvinių pagalvių užvalkalai yra pagaminti Lietuvoje, tad galima garantuoti tik pačią aukščiausią jų kokybę. Jaukus ir minkštutėlis lyg pūkas “Grey fluffy” pagalvėlės užvalkalas suteiks jums tik malonius potyrius. Šį, pilko atspalvio užvalkaliuką, lengvą priderinti prie įvairių interjero dizaino stilių. Tai galite padaryti ir vaikų kambaryje, ir svetainėje, ir poilsio zonoje. Jis atrodys itin patraukliai visur ir visada.

 

Tiems, kurie savo namų interjere siekia sukurti kiek išskirtines erdves pojūtį SAVASHOME taip pat turi ką pasiūlyti. Tai dekoratyvinių pagalvių užvalkalai “Zebra”:


 


Tvirtas, kokybiškas, pralaidus orui, filtruojantis drėgmę, natūralus - toks yra šis užvalkalo pluoštas. Jis yra pagamintas Lietuvoje, naudojant aukščiausios kokybės, 100 natūralų medvilnės audinį.Verta pastebėti, kad juodos ir baltos spalvos deriniai sukuria raštus, kurie primena zebrą arba gali būti suvokiami ir labai abstrakčiai. Įprastai, dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalai yra 50x50 cm išmatavimų. Tai yra standartinis jų dydis. Be kita ko, Jūsų patogumui tiek dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas “Grey fluffy”, tiek ir “Zebra” yra užsegami užtrauktuku. Tad interjero kūrimui naudokite tik SAVASHOME produktus. 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.