Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Šilkiniai pagalvių užvalkalai

Šilko medžiaga yra natūraliai drėkinanti, todėl ji padės išlaikyti jūsų odą hidratuotą ir švelnią net per ilgą miego naktį. Natūralaus šilko pagalvėlės užvalkalas taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išvengti plaukų pažeidimų ir lūžimų. Šilko medžiaga švelniai apgaubia jūsų plaukus, neprispaudžia ir nežaloja jų, taip padedama išlaikyti jų sveikatą ir grožį.

13 prekės
-55%
Pop

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Antico“

 • Audinys: Šilkas

35,54€ 78,99€

-50%
Pop

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Sandstone“

 • Audinys: Šilkas

39,49€ 78,99€

-50%
Pop

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Hickory“

 • Audinys: Šilkas

39,50€ 78,99€

-50%
Nauja
Pop

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Turquoise“

 • Audinys: Šilkas

39,50€ 78,99€

-50%
Pop

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Onyx“

 • Audinys: Šilkas

39,49€ 78,99€

Pop

Tencelio pagalvės užvalkalas „Green“

 • Audinys: Tencel

18,99€

-10%
Pop

Tencelio pagalvės užvalkalas „Blue“

 • Audinys: Tencel

17,09€ 18,99€

-10%
Pop

Tencelio pagalvės užvalkalas „White“

 • Audinys: Tencel

17,09€ 18,99€

-55%
Pop
Išparduota

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Platinum“

 • Audinys: Šilkas

35,54€ 78,99€

-55%
Pop
Išparduota

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Luxe Pink“

 • Audinys: Šilkas

35,54€ 78,99€

-55%
Pop
Išparduota

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Cream“

 • Audinys: Šilkas

35,54€ 78,99€

-55%
Išparduota

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Snow“

 • Audinys: Šilkas

35,54€ 78,99€

-55%
Pop
Išparduota

Šilkinis pagalvės užvalkalas „Perfume“

 • Audinys: Šilkas

35,54€ 78,99€

Šilkinis pagalvės užvalkalas

Mūsų mulberry šilkiniai pagalvės užvalkalai - tai prabangus ir sveikas pasirinkimas jūsų miego komfortui. Šilko užvalkalas turi daugybę privalumų, kurie padarys jūsų miegą dar malonesniu. Šis aukštos kokybės šilkinis užvalkalas suteiks jūsų miegui ypatingą švelnumą ir šilumą, kad galėtumėte mėgautis ramiu ir giliu miegu kiekvieną naktį.

Šilko užvalkalai nesugeria drėgmės. Tai reiškia, kad miegant ant šilkinės pagalvės visi naktiniai kremai ir prabangūs serumai lieka ant veido odos, o ne ant pagalvės, o dėl slidžios medžiagos - ant veido nesusidaro raukšlės, nelieka miego žymių. Natūrali šilko medžiaga yra ypatingai vertinama dėl savo grožį saugančių savybių - žvilgantis karališkas audinys beveik nesiglamžo, dėl jo tobulo slydimo medžiagos trintis yra beveik neįmanoma. Šilkiniai pagalvių užvalkalai skirti visiems puoselėjantiems savo grožį. “Grožio miegas” tikrąja šio žodžio prasme. Dėl šių priežasčių šilkiniai pagalvių užvalkaliukai yra laikomi daugelio moterų grožio paslaptimi.

 

Šilko pagalvių užvalkalai


Mūsų šilkinės pagalvės užvalkalas taip pat turi unikalias šilumos reguliavimo savybes, kurios suteiks jums šilumos tąsą šaltuoju metų laiku ir vėsinančią šviesą karštomis vasaros dienomis. Jis puikiai prisitaikys prie jūsų kūno temperatūros, užtikrindamas patogų ir komfortišką miegą visais metų laikais.

Šilko prabanga ir elegancija suteiks jūsų miegamajam ypatingą žavesį. Mūsų šilkinė pagalvėlė yra rankų darbo ir unikalaus dizaino, atspindintys mūsų meilę ir atsidavimą šiai išskirtinei medžiagai.

Mes stengiamės pasiūlyti tik geriausią ir aukščiausios kokybės šilką, kad jūs galėtumėte jaustis ypatingai ir mėgautis prabangos pojūčiu kiekvieną naktį. 

Leiskite šilkui pridėti žavesio ir elegancijos jūsų miegamajam! Daugiau apie šilko naudą plaukams ir veido odai skaitykite čia.

Užsisakykite šilko pagalvėlės užvalkalą iš mūsų kolekcijos ir patirkite išskirtinį miego komfortą ir grožį. Mes garantuojame aukštą kokybę ir jūsų pasitenkinimą mūsų produktu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Šilko spalvos

Šilkas gali būti įvairiausių spalvų - nuo ryškių, iki švarių, šviesių, natūralių atspalvių. Populiariausi SAVAS home šilko pagalvių užvalkalai yra “Cream” spalvos ir “Hickory”. Kartais sulaukiame iš klientų klausimų kaip suderinti šilkinį pagalvės užvalkalą su likusiu patalynės komplektu. Įprastai visi užvalkalai dera prie bet kokios spalvos patalynės - arba susilieja su ja, arba tampa akcentu. Bet labiausiai derančios ir pasiteisinusios spalvų kombinacijos yra šilkinė alyvine “Perfume” + geltona “Linen Yellow”, šilko pagalvės užvalkalai “Onyx” + satininis komplektas “Yam”, šilko užvalkalas “Cream” + satininis komplektas “Mauve”. Tai tik keletas kombinacijų Tavo miegamajam. Miegamojo lova yra šeimininkų kūrybinė erdvė, kurioje spalvos gali žaisti bet kokiom kombinacijomis.

Mulberry šilko pagalvės užvalkalas

Svarbu paminėti, kad Mulberry šilkas yra aukščiausios kokybės pasirinkimas. Mulberry šilkas išskirtinis tuo, kad verpdami jį šilkverpiai maitinasi tik šilkmedžio lapais. Skirtingai nei verpdami Tussah rūšies šilką, šilkverpiai maitinasi įvairiais lapais. Tai esminis skirtumas tarp šių rūšių ir priežastis, kodėl Mulberry šilko gaminiai yra brangesni ir kokybiškesni. Miegas ant šilkinių pagalvių užvalkalų iš esmės nėra naujiena - ant tokių užvalkalų miegodavo dar karalienės, saugodamos savo odą. Ant pagalvės per parą praleidžiame nemažai valandų, užvalkalo medžiaga visada liečiasi su veido oda, plaukais, tad miegui svarbu parinkti pačią geriausią medžiagą ir šilko užpildo pagalvę. Derinant šilkinę pagalvę kartu su šilkinėmis antklodėmis - miego kokybės rezultatai būna tik dar geresni. Paruošėme esmines priežastis, kodėl šilkas jau dabar turėtų atsidurti tavo pirkinių krepšelyje. • Šilkas nesugeria veido drėgmės. Jeigu Tavo veido oda dehidratuota, sausa - tai gali būti dėl medvilnės užvalkalo. Medvilnė, tiek satino, tiek drobės pynimo yra linkusi sugerti drėgmę ir skysčius. Šilkas - visiškai priešingai, jo skysčių sugeriamumas yra labai žemas. Dėl to jis nesugers į save ant veido užteptų naktinių kremų, prabangių serumų ir kitų priemonių, kurias kas vakarą tepamės siekiant pagerinti odos būklę. Su šilko užvalkalu suderinus pagalvę su šilko užpildu - rezultatas bus dar geresnis. • Šilkas turi hipoalerginių savybių. Natūralus mulberry šilko pagalvės užvalkalas yra atsparus pelėsiui, erkutėms, grybeliui. Jeigu šilkinis pagalvės užvalkalas tam atsparus - natūraliai šie išvardinti nešvarumai neatsiras ir ant veido odos. O tai reiškia, kad veido odas liks švari, dėl to išvengsite spuogų, inkštirų. Tai ideali priemonė veido odos būklei palaikyti. • Šilkinį pagalvės užvalkalą užvilkus ant pagalvės su šilko užpildu, miegant yra stipriai lėtinamas raukšlių susidarymo procesas. Šilkas yra ypatingai slidi ir žvilganti medžiaga, dėl jos šių savybių - trintis yra beveik neįmanoma. Kuomet nėra trinties - nesusidaro medžiagos raukšlės, o nesusidarant medžiagos raukšlėms po nakties ant veido nelieka miego žymių, veidas vizualiai atrodo ne toks patines, o ilgametėje perspektyvoje ant veido susidaro mažiau raukšlių.

Natūralus šilkas - ypatinga medžiaga

Šilkas yra absoliučiai unikalus audinys, o jo panaudojimas drabužių ir namų tekstilės produktuose - tik maža dalis rinkos. Šilkas yra plačiai naudojamas parašiutų gamybos pramonėje, medicinos (pavyzdžiui - medicininių siūlų gamyboje), taip pat šilkas populiarus audžiant prabangius kilimus namams. • Iš visų natūralių pluoštų - šilkas yra pats stipriausias. Yra sakančių, kad lyginant to paties storio šilko siūlą su plieno gija - šilkas yra stipresnis. Tai įrodo, kad šilkinės patalynės komplektai yra ypatingai ilgaamžiški ir patvarūs. • Šilko audinys praleidžia saulės UV spindulius. Tai reiškia, kad vasarą praleidžiant su natūralaus šilko suknele įdegsite per audinį. • Šilko audinys yra gerokai plonesnis ir lengvesnis už vilną. Sunku patikėti, bet lyginant vilną ir šilką, audinių šiltumas yra beveik vienodas. Lyginant šilką su drobės arba satino pynimo medvilne - šilkas yra net 5 kartus šiltesnis už medvilne. Sunku patikėti, kad toks plonas ir gležnas audinys gali būti toks šiltas ir patvarus. Dėl to šilkas yra ypatingai vertinamas. Nors šilkas yra šiltesnis už medvilnę ir beveik toks pats šiltas, kaip ir vilna, žvilgantis audinys turi termoreguliacinių savybių. Tai reiškia, kad miegant su natūraliu šilku patalynei jausitės gerai visada. Vasarą šilkas vėsins kūną ir leis odai kvėpuoti. Žiemą šilkas švelniai šildys ir sukurt pačius jaukiausius ir maloniausius prisilietimus. Įdomus faktas ir tai, kad šilkas, skirtingai nei kiti pluoštai - pvz. medvilnė ir vilna, yra gyvūninės kilmės. Medvilnė ir linas yra augalinės kilmės medžiagos, gaunamos iš vilnamedžio ir lino augalo. Šilkas - iš šilkverpio, kuris minta šilkmedžio lapais. • Šiandieną nemažai žmonių susiduria su įvairiomis alergijomis. Šilkas yra idealus pasirinkimas su odos ligomis susiduriantiems žmonėms - sergantiems egzema, atopiniu dermatitu. Šis audinys yra atsparus įvairiems mikroorganizmams, todėl yra itin higieniškas pasirinkimas. Taip pat natūralus šilkas turi sericino medžiagos, dar kitaip vadinamos šilko klijais. Ši medžiaga pasižymi gydomuoju poveikiu, idealiai tinka alergiškai, jautriai ir sudirgusiai odai.

Šilko produktai

Visoms save mylinčioms moterims yra sukurtas visas elegantiškų ir prabangių šilko prekių asortimentas - moteriški šilkiniai chalatai, šilkiniai miego akiniai, šilko gumytės, tapytos šilkinės skaros. Tobulam vakar, nakties ir ryto ritualui reikėtų rinktis aukščiausios kokybės, mulberry rūšies, bent 25 momų šilko produktus. Kviečiami derinti produktus iš mūsų asortimento - “Cream” spalvos užvalkalas, miego akiniai ir gumytė, visiškai priešingos spalvos variantas su papildomu šarmu - “Onyx” užvalkalas, miego akiniai ir gumytė, švelnumo megėjams - spalvos “Perfume” užvalkalas, miego akiniai ir gumytė, išskirtiniams norams - spalva “Hickory”, ir šios spalvos užvalkalas, miego akiniai ir gumytė. Nebijokite derinti ir maišyti spalvus tarpusavyje, taip susikursite savo individualų ir vienintelį tokį komplektą.

Šilko pluošto gamyba

Kokybiškas natūralaus šilko pagalvės užvalkalas yra itin vertinamas ne tik dėl savo savybių. Šilko pagalvės kainą nurodo ir gamybos sudėtingumas. Tiesa, ne tik šilkinės pagalvės užvalkalai reikalauja sunkių ir kruopščių gamybos procesų. Šilko medžiagos kaina yra nemaža, todėl trumpai pasistengsime aprašyti jo gamybą, kad lengviau būtų suprasti kiek visko į tą kainą įeina. Pirma reikėtų paminėti, kad šilkverpiai įprastai negyvena natūraliose sąlygose. Šilkverpius galima rasti ten, kur auga daug šilkmedžių, nes jie minta būtent šių medžių lapais. Šilkverpis tai yra vikšras, kuris maitinamas šilkmedžių lapais, po maždaug 4-6 savaičių maitinimo pradeda verpti šilko kokoną. Būtent šiame žingsnyje, kuomet šilkverpiai verpia kokoną iš baltyminių siūlų, jis išskiria sericiną, kitaip žinomą kaip šilko klijai. Ši medžiaga suklijuoja kokoną. Tam, kad išgauti šilko siūlus, kokonai yra apdorojami karštu vandeniu arba garais, kad šilko klijai “atsipalaiduotų” ir leistų sukti šilko siūlus. Taip galima išgauti ilgus, plonus siūlus, o vieną kokoną vidutiniškai sudaro 3000 metrų ilgio siūlas! Nors procesas atrodo elementarus, tol, kol šilko siūlas virsta audiniu - ištisa istorija. Procesas reikalauja daug kantrybės ir žinių. Neveltui kuomet šilkas buvo išrastas Kinijoje, jo verpimas buvo laikytas paslaptyje.

Natūralus šilkas

Šilkas neveltui yra toks vertinamas. Jis visais laikas buvo tarsi prabangos, švelnumo simbolis, karališko komforto ženklas. - Šilko audinio patalynės komplektai ir kiti produktai yra labai rekomenduojami alergiškiems žmonėms. Šilko patalynės komplektai yra atsparūs dulkių erkutėms, grybeliui, pelėsiui. Žmonėms, kurie turi problemų su oda, pavyzdžiui atopinį dermatitą, egzemą, šilkiniai patalynės užvalkalai yra idealus pasirinkimas. - Šilkas saugoja odos ir plaukų drėgmę. Lyginant su medvilne, šilkas sugeria kur kas mažiau natūralios drėgmės. Medvilnė sugeria ne tik kremus ir užteptus naktinius serumus, tačiau ir pačios odos ir plaukų drėgmę. Turint sausą, dehidratuotą veido ir kūno odą, reikėtų rinktis šilkinius patalus. Šis karališkas audinys į save nesugeria drėgmės, tad visa ji lieka odoje. Pabudus ryte veido oda bus sudrėkinta ir žvali. Sakoma, kad ilgą laiką miegant šilko pataluose, veido oda ir plaukai įgauna natūralų žvilgesį. - Miegant ant šilko, yra stabdomas raukšlių susidarymo procesas. Šilkas yra neįtikėtinai slidi, blizgi ir lygi medžiaga. Dėl šių priežasčių, šilkas beveik nesiglamžo, o to pasekoje po nakties miego ant odos nelieka įspaudų ar medvilnės užvalkalo sukeltų miego raukšlių žymių. Šilkas glamžosi, bet lyginant su medvilne arba poliesteriu - ypatingai mažai. Jis toks slidus, kad medžiagos trintis yra sunkiai įmanoma. Dėl naudos veido odai ypatingai vertinamas mulberry šilko pagalvės užvalkalas. - Natūralus šilkas sudėtyje turi ne tik aminorūgščių, bet ir antibakterinių savybių. Unikali šilko sudėtis nekaupia bakterijų, audinys yra laidus orui. Dėl to yra palaikoma ideali temperatūrų pusiausvyra, oda mažiau prakaituoja, audinys vėsina kūną. Sergant odos ligomis, turint problemų su spuogais ant odos, natūralios šilko savybės gali stipriai prisidėti prie šių problemų sprendimo. Miegant šilkiniuose pataluose, ilgalaikėje perspektyvoje oda Jums padėkos. - Šilko audinys atpalaiduoja raumenis. Atsipalaidavimui įtakos turi tik neįtikėtinas jo švelnumas, audinio prisilietimai iš karto atpalaiduoja raumenis, ramina širdies ritmą. Atsigulus į tokį audinį apie nieką kitą negali galvoti, tik apie tai kaip patogu ir gera. - Sericinas - natūraliai šilko audinyje randama medžiaga. Sericinas yra kitaip žinomas kaip „šilko klijai“. Dėl šios medžiagos šilkas idealiai tinka vaikams ir jų jautriai odai nuraminti, nes sericinas pasižymi antibakterinėmis savybėmis. - Atlasinis šilkas yra geriausias sprendimas lūžinėjantiems ir žvilgesį praradusiems plaukams. Miegant ant šilko, plaukai mažiau elektrinasi ir mažiau veliasi, yra pastebėjimų, kad plaukai net mažiau slenka. Kuomet medvilnė laužo plauką, šilkas apgaubia jį švelnumu ir saugo.

Ar pagalvių užvalkalai turi būti skalbiami reguliariai?

Taip, ypač rekomenduojama reguliariai skalbti pagalvės užvalkaliukus, kad būtų išlaikyta higiena ir švara miego metu. Skalbimas padeda pašalinti nešvarumus, dulkes ir alergenus, taip užtikrinant sveiką miegą ir gerą savijautą. Idealių rezultatų pasiekimui geriau vadovautis gamintojo nurodymais dėl priežiūros.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.