Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

-20%
Vonios rankšluostis „Violet olympian“. Rankšluosčiai, 50x100 cm, 70x140 cm. Tamsiai violetinis rankšluostis su graikiškais ornamentais ir aukso akcentais.
Vonios rankšluostis „Violet olympian“. Rankšluosčiai, 50x100 cm, 70x140 cm. Elegantiškas rankšluostis, sukuriantis jaukią ir stilingą vonios atmosferą
Vonios rankšluostis „Violet olympian“. Rankšluosčiai, 50x100 cm, 70x140 cm. Prabangus rankšluostis, pasižymintis aukštos kokybės medžiaga ir unikaliu dizainu.

Vonios rankšluostis „Violet olympian“

Prekės kodas: Violet olympian

5,59€6,99€

Pristatymo sąlygos

Pristatymas į paštomatą OMNIVA - 2,19€ Pristatymas į paštomatą OMNIVA2,19€
Pristatymas į paštomatą DPD - 2,29€ Pristatymas į paštomatą DPD2,29€
Pristatymas pirkėjo nurodytu adresu - DPD - 3,79€ Pristatymas pirkėjo nurodytu adresu - DPD3,79€
Aprašymas
Puikiai sugeriantys drėgmę, natūralūs, minkšti bei purūs - būtent taip būtų galima apibūdinti šiuos 100% medvilnės rankšluosčius. Taip pat medvilnės rankšluosčiai yra tobulas pasirinkimas alergiškiems ar jautrią odą turintiems žmonėms.
 
PAGRINDINĖ INFORMACIJA
Išmatavimai: 50x100 cm; 70x140 cm.
Sudėtis: 100% medvilnė.
 
APRAŠYMAS

Šis prabangus rankšluostis pasižymi švelnia tamsiai violetine spalva, kuri įneša ramybės ir elegancijos į bet kurią vonios erdvę. Jo puikus raštas su graikiško stiliaus ornamentais ir subtiliais aukso spalvos akcentais suteikia išskirtinumo, pridedant subtilaus rafinuotumo. Šis rankšluostis ne tik išsiskiria savo dizainu, bet ir puikiai sugeria drėgmę, padedant jums jaustis patogiai ir gaiviai po kiekvieno naudojimo. Idealus pasirinkimas norint sukurti stilingą ir elegantišką vonios atmosferą.

 
PRIEŽIŪRA
Prieš naudojimą rekomenduojame išskalbti.
Pagaminta iš natūralių medžiagų, todėl tinka ir alergizuojančiai odai, taip jos papildomai nedirginant.
Skalbimo metu nenaudokite baliklių ir minkštiklių, nes tai gali pažeisti audinį.
Nerekomenduojame naudoti džiovyklės.
Kokybės garantija

Esame dėkingi kiekvienam savo klientui, tik taip mes galime tobulėti ir kiekvienam naujam klientui pažadame aukščiausios kokybės tekstilės produkciją. Visi mūsų gaminiai yra pagaminti Lietuvoje, taip užtikriname, kad pagamintas produktas būtų aukščiausios kokybės. Ypatingai džiaugiamės galėdami pasiūlyti SAVAS Home namų tekstilės produkciją, kurios ypatinga tekstūra suteikia labai malonų pojūtį.

Produkto spalva gali šiek tiek skirtis dėl monitoriaus raiškos, nustatymų ar fotografinio apšvietimo.

Patalynės dydžio paklaida galima iki 5 cm.

Jei likote nusivylę mūsų produkcija, labai prašome kuo greičiau kreiptis į mus šiais kontaktais ir mes pasistengsime kuo greičiau jums padėti:

El. paštu: info@savashome.lt

Telefonu: +37066506583

Dažniausiai perkama kartu
-55%

Vonios rankšluostis „Dark blue“

  • Audinys: 100% medvilnė

6,75€ 14,99€

-20%

Vonios rankšluostis „Black“

  • Audinys: 100% medvilnė

11,99€ 14,99€

-30%

Vonios rankšluostis „Bamboo Blue“

  • Audinys: 70% bambukas, 30% medvilnė

12,59€ 17,99€

-30%

Vonios rankšluostis „Bamboo Brown“

  • Audinys: 70% bambukas, 30% medvilnė

12,59€ 17,99€

-20%

Vonios rankšluostis „Grey Streaks“

  • Audinys: Mikropluoštas

11,19€ 13,99€

-30%

Vonios rankšluostis „Pond Streaks“

  • Audinys: Mikropluoštas

9,79€ 13,99€

Atsiliepimai

0

Ši prekė neturi atsiliepimų.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.