Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kaip plauti mikropluošto patalynės komplektą: naudingi patarimai

2024 06 26

Mikropluošto patalynė yra puikus pasirinkimas dėl savo minkštumo, patvarumo ir lengvos priežiūros. Tačiau norint išlaikyti šias savybes, svarbu tinkamai plauti ir prižiūrėti šią medžiagą. Štai keletas patarimų, kaip teisingai plauti mikropluošto patalynės komplektą.

1. Naudokite Švelnius Ploviklius
Rinkitės švelnius ploviklius, kuriuose nėra baliklių ir stiprių cheminių medžiagų. Mikropluoštas yra jautrus agresyviems plovikliams, todėl geriau naudoti skalbiklius, skirtus subtiliems audiniams.

2. Skalbimo Temperatūra
Įsitikinkite, kad vandens temperatūra neviršija 40°C. Mikropluošto patalynę rekomenduojama skalbti šaltame arba šiltame vandenyje. Aukšta temperatūra gali pažeisti pluoštus ir sumažinti medžiagos minkštumą. 

3. Skalbimo Mašinos Nustatymai

Pasirinkite švelnų skalbimo režimą arba režimą, skirtą subtiliems audiniams. Venkite per didelio skalbimo mašinos užpildymo, nes tai gali sukelti papildomą trintį ir pažeisti mikropluošto audinį.

4. Venkite Audinių Minkštiklių
Audinių minkštiklių geriau nenaudoti, kad išlaikytumėte patalynės funkcionalumą. 

5. Tinkamas Džiovinimas

Mikropluošto patalynę geriausia džiovinti natūraliai. Jei naudojate džiovyklę, pasirinkite žemą temperatūrą ir švelnų režimą. Per didelis karštis gali sugadinti audinį. Džiovinant natūraliai, venkite tiesioginių saulės spindulių, nes jie gali išblukinti spalvas.

6. Lyginimas
Mikropluošto patalynė paprastai nereikalauja lyginimo, nes ji yra atspari raukšlėms. Jei vis dėlto reikia išlyginti, naudokite žemą temperatūrą ir būtinai lyginkite iš vidaus.

Išvada
Tinkamai prižiūrint mikropluošto patalynę, galite ilgą laiką džiaugtis jos minkštumu ir puikia išvaizda. Vadovaukitės šiais paprastais patarimais, ir jūsų patalynės komplektas visada atrodys tarsi naujas!

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.