Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Pagal ką išsirinkti pagalvių užvalkalą?

2021 10 27

Pagal ką išsirinkti pagalvių užvalkalą?

 

Patalynės komplektai yra sudaryti iš paklodės, antklodės užvalkalo ir užvalkalų pagalvėms. Pastarieji dažnai yra parduodami ir kaip atskira detalė. Kodėl taip yra? Priežastis labai paprasta. Pagalvių užvalkalai, kurie yra patalynės komplektuose gali nusidėvėti ankščiau, nei kiti komplekto elementai. Be kita ko, tai suteikia galimybes patalynės komplektus susikurti patiems individualiai. Tarkime, niekur nerandate sau patinkančio patalynės komplekto? Ne problema! Tai galite padaryti labai paprastai. Įsigykite jums patinkančius elementus ir juos derindami susikursite nuostabią miego aplinką. Spalvų ir raštų derinių šiuo klausimu niekuomet nebus per daug. Kiekvienas jūsų pasirinktas akcentas, atspindės jus, jūsų savijautą ir poreikius. 

Pagalvių užvalkalų pasirinkimas SAVASHOME internetinėje parduotuvėje yra išties didelis: https://www.savashome.lt/pagalviu-uzvalkalai752. Siūloma įsigyti pagalvių užvalkalus miegui: “Marocco blue”, “Snakeskin”, “Nautical”.


Jie yra pasiūti iš aukščiausios kokybės, 100 procentų medvilnės. Be kita ko, verta pabrėžti tai, kad jie yra pagaminti būtent Lietuvoje, tad tai prekei suteikia papildomą privalumą. Standartiškai, miego pagalvių matmenys yra 50x70 cm. 

Kokia pagalvių užvalkalų priežiūra?

Ji yra labai ne sudėtinga. Svarbu, prieš naudojant pagalvės užvalkalus juos išskalbti išvertus į vidinę pusę. Be kita ko, rekomenduojama tai daryti ne didesneme nei +40 laipsnių temperatūros vandenyje. Verta pastebėti, kad ryškiai, spalvotai patalynei rekomenduojama naudoti spalvotiems audiniams skirtus skalbiklius. Jokiu būdu negalima naudoti baliklių ir jų valyti cheminiu būdu. 

Dar viena pagalvių užvalkalų kategorija, kuria prekiauja SAVASHOME yra dekoratyvinių pagalvių užvalkalai. Tai gali būti “Grey fluffy” arba “Zebra”.


 

Kokia dekoratyvinių pagalvių užvalkalų priežiūra?

 

Pagalvių užvalkalai gali būti pagaminti iš poliesterio arba medvilnės. Tad jų priežiūra kiek skiriasi. Verta pastebėti tai, nors poliesteris ir yra sintetinis audinys, tačiau jis yra ne ką mažiau puikus savo sudėtimi ir savybėmis. Žinoma, ji turi būti aukščiausios kokybės. Šis audinys yra ne tik malonus prisiliesti, tačiau yra laidus orui. Esminiai privalumai būtų tokie, kaip lengvumas, atsparumas dėvėjimuisi ir vandeniui, lengva priežiūra. Kita vertus, medvilnė yra tvirta, kokybiška, puikiai sugerianti drėgmę bei itin laidi orui. Tad apibendrinus galima teigti, kad ir kokios medžiagos dekoratyvinį pagalvių užvalkalus pasirinktumėte, nusivilti tikrai neteks, jums tai garantuoja SAVASHOME. Be kita ko, standartinių pagalvių matmenys yra 50x50, tokius juos rasite ir čia. Skalbkite pagalvių užvalkalus kas dvi savaites, išvertę į vidinę pusę ir ne aukštesnėje nei +40 laipsnių temperatūroje. Taip nepažeisite audinio ir galėsite jo kokybe mėgautis ne vienerius metus. 


 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.