Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Pledas su kutais: išskirtinis dizainas jūsų namams

2022 02 11

Pledas yra daiktas, kuris gali padėti kurti ne tik išskirtinį namų interjerą, tačiau ir jaukumą, apgaubti jūsų kūną šiluma. Be jokios abejonės, pasirinkti jį ne visada gali būti lengva. Tačiau, drąsiai galime teigti, kad jis gali būti tiek išskirtinė namų detalė, tiek ir dizainą papildantis elementas. Be kita ko, verta pastebėti tai, kad pledais yra naudojamasi labai skirtingais metų laikais. Jis gali būti pravartus tiek žiemos, tiek ir vasaros sezono metu. Tada, kai užsinorite jaukumo ir šilumos - pledas yra puikus pasirinkimas. Be jokios abejonės, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai iš ko yra pagamintas pledas. SAVASHOME rūpinasi jūsų kūno pojūčiais, tad medžiagos yra pasirenkamos labai atidžiai. 

Jūsų malonumui pasirinkome kašmyro ir mikropluošto audinius. Jie puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros ir yra malonūs liesti. Be kita ko, jie namų aplinkoje atrodo itin patraukliai. Jaukumas šiuo klausimu yra garantuotas. Mūsų siūlomi pledai yra pagaminti Lietuvoje, iš 100 procentų natūralaus audinio, tad dėl jų kokybės baimintis tikrai neteks. Be kita ko, džiugina tai, kad pledai traukia akį ne tik savo išskirtiniu dizainu, tačiau ir spalva. Ji renkantis pledą yra labai svarbi. Rekomenduojama, kad pastaroji būtų derinama prie kuriamo namų dizaino ir jame dominuojančių tonų. Savashome el. parduotuvėje siūlome įsigyti pledą su kutais.

Pastarasis kašmyrinis pledas yra pagamintas iš merino vilnos, kašmyro, akrilo ir poliesterio. Nors jame yra ir šiek tiek sintetinių medžiagų, tai jo kokybei nei kiek nekenkia. Be kita ko, verta pastebėti tai, kad merino vilna čia yra visa ko svarbiausia sudedamoji dalis, kuri suteikia ne tik švelnumą, tačiau ir minkštumą bei prabangos jausmą. 

Kokia yra pledo su kutais priežiūra?

Nors priežiūros taisyklės ir gali pasirodyti nesudėtingos, tačiau, jomis būtina vadovautis labai atidžiai. Prieš pradedant naudotis pledu, būtina jį išskalbti. Geriausia tai daryti ne aukštesnėje kaip +30 laipsnių temperatūroje, naudojant rankinio skalbimo funkciją. Be kita ko, šiems veiksmams atlikti nerekomenduojama naudoti baliklių ar kitų chemiškai aktyvių medžiagų - jos gali lengvai pažeisti audinį. Be kita ko, nepatariama naudoti ir džiovyklės. Audinys gana greitai išgarina drėgmę, tad tai yra visiškai nereikalinga. Svarbu prisiminti, kad lyginimas čia taip pat nėra puikus pasirinkimas. Audinio savybės užtikrina, kad jis ne susiglamžys ir po plovimo, džiūdamas, vėl taps tokiu, kokiu buvo prieš tai. Vadovaudamiesi šiomis taisyklėmis, galėsite pledu su kutais mėgautis ne vienerius metus.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.