Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Suteikite savo aplinkai tam tikro interjero su vonios aksesuarais

2021 10 27

Suteikite savo aplinkai tam tikro interjero su vonios aksesuarais

 

Vonios kambarys yra vieta, kurioje mes pradedame ir pabaigiame savo dieną. Ryte mes atsikeliame ir keliaujame į vonia, kurioje vandens procedūros padeda mums pasijausti žvaliems ir įgauti jėgų tolimesniam dienos ritmui. Na, o vakare viskas atvirkščiai, vonia yra ta vieta, kurioje galime pailsėti po sunkių dienos darbų, aktyvių veiklų. Vandens procedūrų metu kūnas gali atsipalaiduoti ir tinkamai pailsėti. Be jokios abejonės, tai padeda sukurti ir kokybiškesnį miego procesą. Atsipalaidavus pamirštamos visos negandos, kurios sukelia nerimą. Tad neabejotinai vonios kambarys yra labai svarbi vieta kiekvienuose namuose. Kuriant vonios interjerą, svarbu nepamiršti to, kad kaip ir kiekvienoje erdvėje, taip ir čia yra reikalingi tam tikri aksesuarai. Jie sukuria išskirtinį dizainą, pabrėžia aplinkos išskirtinumus ir funkcijas, erdvę. Be jų, vonios kambarys būtų itin blankus ir daiktai negalėtų sukurti bendros darnios visumos. 

 

SAVASHOME siūlomas įsigyti vonios aksesuarų asortimentas yra labai platus https://www.savashome.lt/vonios-aksesuarai. Rankšluosčiai, vonios kilimėliai ir vonios užuolaidos šioms patalpoms gali suteikti išskirtinio žavesio. Visi vonios reikmenys čia vienoje vietoje. Tai galite padaryti ne tik kurdami naujų namų interjerą, tačiau ir siekdami jį atnaujinti. Menkiausia smulkmena jiems gali suteikti išskirtinumo akcentą, o jūs toliau galėsite mėgautis jaukia aplinka. 

 

Kokius rankšluosčius pasirinkti?

 

SAVASHOME rankšluosčiai neabejotinai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medvilnės medžiagos pluoštų. Taip yra garantuojamas patikimas drėgmės sugeriamumas. Be kita ko, jie nereikalauja jokios išskirtinės priežiūros. Pakanka juos skalbti skalbimo mašinoje. Žinoma, ne pasirinkite skalbimo aukštoje vandens temperatūroje, tai gali pakenkti audinio pluoštui. Verta pastebėti tai, kad šioje internetinėje parduotuvėje visi rankšluosčiai yra standartinių 70x140 cm matmenų, tad derinant juos tarpusavyje nereikės nerimauti dėl dydžių skirtumų. Vonios kambariui yra siūlomi tamsesnių spalvų rankšluosčiai “Black”, “Dark grey”, “Dark blue”.

 

 

Be kita ko, galima pasirinkti ir iš ryškesnių spalvų akcentų “Orange” arba “Aqua”.

 

 

Na, o tiems, kurie mėgsta pastelinių spalvų derinius puikiai tiks “White”, “Light grey”.

 

 

Kokie vonios kilimėliai yra geriausi?

 

Vonios kilimėliai patalpai suteikia neabejotiną jaukumo pojūtį. SAVASHOME vonios kilimėlių kolekcija praturtins vonios interjerą išskirtiniais akcentais. Jie yra ne tik žavinga puošmena, tačiau ir padeda palaikyti švarą namų patalpose. Vonios kilimėliai “Brunette”, “Crimson”.

 

 

Vonios užuolaidos, kaip renkantis nesuklysti?

 

Vonios užuolaidos neabejotinai yra tas interjero akcentas, kuris ne tik traukia akį savo išskirtiniais raštais, tačiau tuo pačiu metu ir apsaugo aplinką nuo nepageidaujamo vandens patekimo ant paviršių. SAVASHOME siūlo jums pasižvalgyti savo asortimente. “Autumn”, “Rainforest”, “Drib” yra puikus pasirinkimas siekiantiems vonios kambaryje išskirtinumo. 

 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.