Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Vonios kilimėlis - interjero detalė?

2021 10 27

Vonios kilimėlis - interjero detalė?

 

Galima teigti, kad daugelis iš mūsų netinkamai suvokia aksesuaro sąvoka. Tai yra ne tik daiktas, kuris traukia išskirtine savo išvaizda, tačiau gali būti naudojamas ir praktiškai. Būtent vienas iš tokių ir yra vonios kilimėlis. Dažnas net ne susimąstytų, kad tokia vonios detalė yra puiki priemonė, kuri šioje aplinkoje padeda sukurti vieną bendrą, darnią visumą. Vonios kilimėliai sukuria jaukumą ir švelnumo pojūtį aplinkoje. Tai itin aktualu, kalbant apie kojų savijautą, vaikštant ant vonios grindų paviršiaus. Neabejotina, kad kur kas maloniau yra jausti po jomis esantį minkštą, švelnų, sausą ir šiltą audinį, nei šaltas ir drėgnas grindis. Tai sukuria išskirtinį komforto jausmą. Be kita ko, SAVASHOME kilimėlių asortimentas garantuoja, kad pasirinkta prekė bus ne tik maloni kūnui, tačiau ir padės užtikrinti švarą ne tik vonios kambaryje, tačiau ir neleis nešvarumams pasklisti po visus namus. 

 

Iš ko yra pagaminti vonios kilimėliai?

 

Pastarieji vonios kilimėliai įprastai yra gaminami iš mikropluošto audinio. Itin aukštos kokybės medžiagos garantuoja tai, kad odai nebus sukeliami jokie nemalonūs pojūčiai: alerginės reakcijos, išbėrimai, paraudimai, niežulys ir panašiai. Be kita ko, bus užtikrintas drėgmės sugėrimas iš vonios aplinkos ir grindų paviršiaus. Kokybiški audiniai pasižymi ilgaamžiškumu. Jie skalbimo metu ne išsitampo, ne išsipešioja, išlaiko sodrias ir ryškias spalvas. Tinkamas mikropluošto audinys gali garantuoti aukščiausios kokybės komfortą. Visiškai nesvarbu ar vonios kilimėlis bus padėtas greta unitazo, kriauklės ar vonios, dušo, tai neabejotinai suteiks jūsų interjerui pozityvų akcentą. Verta pastebėti tai, kad SAVASHOME vonios kilimėlių apatinė dalis yra padengta neslystančia medžiaga, o tai garantuoja saugumą jums ir jūsų artimiesiems. Kai grindys būna šlapios ir slidžios, jomis vaikščioti tampa iš tiesų sudėtinga ir labai pavojinga. Mūsų siūlomi kilimėliai padės išvengti dėl šios priežasties susiklostančių nelaimingų atsitikimų. 

 

Koks vonios kilimėlių vaidmuo interjere?

 

Vonios kilimėliai, kaip ir visos kitos tekstilės prekės papildo interjerą. Jis gali ne tik pabrėžti šalia esančių daiktų išskirtinumą, tačiau ir būti individualiu ryškiu akcentu. SAVASHOME siūlo jums pasižvalgyti po siūlomų įsigyti vonios kilimėlių asortimentą, kur kiekvienas ras sau palankiausią variantą spalvų ir dizaino atžvilgiu. Pateikiami variantai: “Brunette”, “Crimson.”.

 

 

SAVASHOME vonios kilimėliai yra ne tik stilingi, tačiau ir naudojami praktiškai. Užtikriname, kad mūsų prekės yra aukščiausios kokybės ir jomis neteks nusivilti. Daugiau informacijos ir vonios kilimėlių asortimentą galite rasti:

https://www.savashome.lt/Vonios%20ir%20tualeto%20kambario%20kilim%C4%97liai.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.