Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Vonios užuolaidos neturi būti nuobodžios!

2021 10 27

Stilingas vonios kambarys neabejotinai yra kiekvieno patalpų šeimininko prioritetas. Tai svarbu kalbant ne tik apie naujų namų įrengimą, tačiau ir siekiant juos atnaujinti. Be jokios abejonės, kuriama patraukli aplinkos išvaizda subalansuoja pozityvias emocijas joje esantiems žmonėms. Kiekvienas, kad ir nedidelis akcentas neišvengiamai prisideda prie teigiamo galutinio rezultato sukūrimo. Vonios kambaryje turime iš tiesų nemažai įvairių daiktų, kuriuos tinkamai sukomponavus, galima mėgautis patrauklia aplinka. Vienas iš jų neabejotinai yra vonios ar dušo užuolaidos. 

 

Kokia vonios užuolaidų paskirtis?

Vonios užuolaidos yra ne tik interjero detalė, tačiau jos yra ir praktiška priemonė, kuri apsaugo nuo vandens patekimo iš dušo ar vonios ant grindų paviršiaus. Tad šio aksesuaro funkcijos yra kur kas platesnės, nei galėjote pagalvoti. Be jokios abejonės, svarbu pastebėti tai, kad šis nedidelis akcentas patalpoje sukuria ne tik savitą stilių, tačiau ir palaiko esminius švaros principus. Be kita ko, vonios užuolaidos yra labai praktiškos. Jos tartum atskiria vonios arba dušo erdvę nuo likusios patalpos. Taip vandens procedūrų metu galima dar geriau atsipalaiduoti jaukioje, uždaroje zonoje. Tokiu atveju yra nereikalingos jokios kitos masyvios pertvaros, kurios užgožtų vonios kambarį ir jame esančias interjero detales. Vienu lengvu judesiu jas galima užtraukti arba atitraukti. Be kita ko, jų montavimas nėra labai sudėtingas ir tai savo namuose atlikti galės bene kiekvienas. 

 

SAVASHOME siūlo jums pasižvalgyti po platų siūlomų įsigyti vonios užuolaidų asortimentą. Neabejotina, jos jūsų namuose taps išskirtiniu interjero aksesuaru arba padės juos atnaujinti lengvai ir greitai. Pasirinkite iš įvairių spalvų, raštais išmargintų vonios užuolaidų, kurios gali būti priderinamos prie įvairaus stiliaus interjero. Svarbu paminėti tai, kad šiame puslapyje siūlomos užuolaidos nepraleidžia vandens, nes yra pagamintos iš patvarios PEVA medžiagos. Kyla klausimas, kas yra PEVA medžiaga? Tai pluoštas, kuris yra tartum ekologiška plėvelė, kuri be jokios abejonės, yra pagaminta iš natūralios augalinės medžiagos modifikuoto krakmolo. Ji yra lengvai išgaunama, o svarbiausia tai, kad jos resursai nuolat atsinaujina.

Užtikriname, jog SAVASHOME vonios užuolaidos atkeliaus į jūsų namus aukščiausios kokybės. Akcentuojame, kad norėdami sukurti išskirtinį vonios interjerą ar jį atnaujinti, o taip pat naudotis ir praktiškomis šio aksesuaro funkcijomis, neabejotina, kad tai bus puikus pasirinkimas. Nepamirškite, kad taip padėsite sukurti ne tik komfortišką aplinką, tačiau tuo pačiu metu pasirūpinsite ir tvariu švarios aplinkos išsaugojimu.

 
Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.