Menu
Your Cart

Mes naudojame slapukus, kad Jums būtų patogiau naršyti mūsų svetainėje. Spustelėję „Sutinku“ arba toliau naršydami mūsų tinklapyje, jūs sutinkate naudoti šiuos slapukus.

Vonios užuolaidos „Port“

180x180 cm ,  Vonios užuolaidos „Port“
180x180 cm ,  Vonios užuolaidos „Port“
Nauja -20 %
Vonios užuolaidos „Port“
Vonios užuolaidos „Port“
Vonios užuolaidos „Port“
4.79€
5.99€
Be PVM: 3.96€
  • Likutis: Sandėlyje
  • Modelis: „Drib“
  • Svoris: 0.21kg

Galimi pasirinkimai

Nemokamas pristatymas
Perkant prekių už 45 eurų pristatymas visoje Lietuvoje - nemokamas!

Aukštos kokybės dušo užuolaidos, pagamintos iš PEVA. PEVA - tai ekologiška plėvelė, kuri pagaminta iš augalinės žaliavos modifikuoto krakmolo, kuris yra labai lengvai prieinamas, o resursai visiškai atsinaujinantys. Pirkdami mūsų užuolaidas, jūs rūpinates gamta. Užuolaida yra nepralaidi vandeniui. Tobulas dušo užuolaidų minkštumas, bei šiek tiek elastingumo.Medžiaga: PEVA


Dydis: 180cm x 180cm

 

Svoris:  0.205kg

Patalynė
AudinysPEVA

Esame dėkingi kiekvienam savo klientui, tik taip mes galime tobulėti ir kiekvienam naujam klientui pažadame aukščiausios kokybės tekstilės produkciją. Visi mūsų gaminiai yra pagaminti Lietuvoje, taip užtikriname, kad pagamintas produktas būtų aukščiausios kokybės. Ypatingai džiaugiamės galėdami pasiūlyti Satino patalynę, kurios ypatinga tekstūra suteikia labai malonų pojūtį.

Patalynės dydžio paklaida galima iki 5 cm.

Jei likote nusivylę mūsų produkcija, labai prašome kuo greičiau kreiptis į mus šiais kontaktais ir mes pasistengsime kuo greičiau jums padėti:

El. paštu: info@savashome.lt

Telefonu: +37066506583