Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kaip geriau miegoti lėktuve

2023 10 31

Kai kas gali sakyti, kad pasaulyje yra dviejų tipų skraidytojai: Tie, kurie gali miegoti lėktuve, ir tie, kurie negali. Nors dauguma iš mūsų tikriausiai yra kažkur per vidurį - būkime atviri, niekas iš tikrųjų nemiega gerai lėktuve - yra tam tikrų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad padidintumėte tikimybę gerai išsimiegoti kito skrydžio metu.

Dauguma sutiks, kad labai trokštama vieta prie lango išėjimo eilėje - geriausia tuščiame lėktuve, kur galite turėti visą eilę tik sau. Tačiau ne visiems mums gali taip pasisekti, todėl yra ir kitų būdų, kaip optimizuoti savo vietos paskyrimą.

Stenkitės vengti vietų netoli tualetų, kur gali būti daugiau šurmulio ir triukšmo. Tas pats pasakytina ir apie eiles lėktuvo priekyje, netoli skrydžio palydovų posto. Taip pat venkite sėdėti pačioje paskutinėje eilėje, nes dažnai šios sėdynės neatlenkiamos. Kai kurie keliautojai mieliau renkasi vietas prie sparnų, kur variklio ūžesys sukuria tylos, baltojo triukšmo efektą, padedantį užgožti kitus garsus.

Raskite reikiamą paramą

Net jei sėdite ne pačioje geriausioje vietoje, vis tiek galite padidinti savo komfortą remdamiesi kaklo ir nugaros raumenimis. Pirmiausia apverskite savo naudojamą pagalvę ir dėvėkite ją atvirkščiai, kad ji apsivyniotų aplink priekį. Taip geriau palaikysite kaklą ir galvą, nes tai stabilizuoja padėtį visomis kryptimis. Antra, nebijokite atsilošti. Suprantame, kad tai gali pažeisti kai kurių žmonių keliautojų elgesio kodeksą, tačiau sėdint tiesiai, apatinė nugaros dalis patiria stresą, kaip ir pasilenkus į priekį. Kuo labiau galite atsilošti, tuo mažiau spaudžiame stuburą. Jei nerimaujate, kad skrydžio metu galite padaryti klaidą, vadovaukitės šia gera taisykle:

Jei lėktuvo salone šviesos pritemdytos, vadinasi, tikimasi, kad keleiviai miegos, todėl atsilošimas paprastai yra priimtinesnis (be to, didelė tikimybė, kad už jūsų sėdintis žmogus taip pat atsiloš).

Atsilošę ištieskite kojas ir atkreipkite dėmesį į tarpą tarp apatinės nugaros dalies ir sėdynės. Užpildę jį, galėsite jaustis patogiai. Kai kurie keliautojai šiai užduočiai atlikti pasiima specialią pleišto formos pagalvę, bet lygiai taip pat lengvai galite panaudoti papildomą antklodę ar susuktą megztinį.

Tinkamai apsirenkite ir pasipuoškite

Kaip ir bet kur kitur, kuo patogiau jausitės, tuo geriau miegosite. Norėsite, kad jūsų apranga būtų šilta ir patogi. Sluoksniavimas padės užtikrinti tinkamą temperatūrą, o papildomi drabužiai, pavyzdžiui, minkštas apklotas ar jaukus megztinis, gali atlikti dvigubą funkciją - tapti pagalve ar antklode. Apskritai drabužiai turi būti laisvi, išskyrus kojas - pora kompresinių kojinių, siekiančių blauzdas, padės pagerinti kraujotaką ilgų skrydžių metu.

Daugelis oro linijų bendrovių antklodes ar pagalves teikia tik tam tikruose skrydžiuose (ir jų higieniškumas abejotinas), todėl padarykite sau paslaugą ir pasiimkite savo. Išbandykite minkštą, prabangų audinį, kad suteiktumėte papildomo komforto. Tik nepamirškite užsisegti saugos diržo išorinėje antklodės pusėje, kad skrydžio palydovė žinotų, jog laikotės taisyklių. Nepamirškite ir akių kaukės, kad užstotų šviesą, visas šias prekes siūlome įsigyti Savashome puslapyje.
 

Valgykite išmaniai

Kaip ir gyvenime žemėje, tai, ką valgote, turės įtakos jūsų miegui danguje. Venkite kofeino, cukraus ir alkoholio prieš skrydį ir jo metu. Nors galite manyti, kad kelios taurės raudonojo vyno jus užmigdys, alkoholis ir sausas oras lėktuvo salone reiškia tik prastą miegą ir galimą pagirią nusileidus.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.