Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Patarimai, kaip keliauti su mažamečiais vaikais

2023 11 09

Keliauti su vaikais nėra paprasta, tačiau, turint keletą patarimų ir svarbiausių dalykų, kelionė lėktuvu gali kelti mažiau streso, o gal net būti maloni! Jūsų patogumas yra toks pat svarbus kaip ir jūsų mažylio. Jei neturėsite to, ko reikia, kad galėtumėte laimingai keliauti, jūsų vaikas greičiausiai pajus stresą ir kentės kartu su jumis. Štai kas mums tinka:

Kelionės vidurdienį ir lėktuvai su 2 sėdimų vietų eilėmis

Jūsų vaikas nesiruošia miegoti per skrydį. Jis bus pakilęs nuo adrenalino ir nuovargio, o jūs šalia jo būsite užsimerkę. Išgelbėkite save nuo gyvenimo pamokos ir pasirinkite vidurdienio kelionės laiką. Jei keliaujate dviese, ieškokite skrydžių, kuriuose yra eilės su dviem sėdynėmis - prie lango, kad jūs ir jūsų mažylis turėtumėte atskirą kampelį.

Kompaktiška, itin jauki antklodė

Lėktuve visada šalčiau, nei tikiesi, o daugumoje žemyninių skrydžių antklodės nebesiūlomos. Taigi, mes siūlome vežtis savo, kuri yra daug prabangesnė! Mūsų mėgstamiausia kelioninė antklodė neabejotinai yra "Savashome" kašmyro antklodė, kuri gali būti ir mamos šalikas, jei keliaujame žiemą.

Sveiki, mažai cukraus turintys užkandžiai

Rinkitės sveikus, mažai cukraus turinčius užkandžius skrydžio metu. Mėgaukitės skaniu ir maitinančiu pasirinkimu, kad skrydis būtų dar malonesnis ir sveikesnis.

Vandens buteliukas, kurio negalima išpilti

Mėgaukitės nuolatiniu gaivumu ir išlaikykite gerą jausmą visą kelionės laiką.

iPad

Mėgaukitės filmų, knygų ir žaidimų pasirinkimu, leisdami skrydį maloniai ir smagiai.

Namų apyvokos prekių ieškokite Savashome elektroninėje parduotuvėje.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.