Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kodėl svarbu vaikiškos patalynės sudėtis?

2021 10 27

Kodėl svarbu vaikiškos patalynės sudėtis?

 

Neabejotinai galime teigti, kad vaikų miegamojo įrengimas yra viena iš svarbiausių kiekvienų tėvų pareigų. Vaiko patogumas yra tas aspektas, kuris turi būti siekiamybė. Natūralu, kad tinkamai pailsėjusio vaiko nuotaika bus pozityvesnė, jis nebus piktas, irzlus. Pastaroji būsena lemia visos dienos eigą. Jeigu miegas buvo produktyvus, tikėtina, kad ir diena bus tiesiog puiki ne tik pačiam vaikui, tačiau ir aplink jį esantiems asmenims. Be jokios abejonės, šiais technologijų kupinais laikais pailsėti tampa labai sunku. Jos blaško ne tik dėmesį, tačiau ir trukdo tinkamai pailsėti. Tokiu atveju miego aplinka turėtų būti būtent ta vieta, kurioje būtų galima bent trumpam atitrūkti nuo itin spartaus gyvenimo ritmo ir leisti sau pasimėgauti ramiu poilsiui. Vaikų miegas yra labai jautrus ir reikalauja tinkamo suaugusiųjų dėmesio. Tačiau verta paminėti ir tai, kad į vaiko miegamojo interjero kūrimo procesą yra būtina įtraukti ir patį vaiką, nesvarbu ar jam vos 4 ar 15 metų. Leiskite jiems pasirinkti bent keletą būtent jiems malonių detalių. Taip sukursite ne tik šiltus tarpusavio santykius, tačiau ir leisite jam pabūti bent kiek savarankišku. Puikus pasirinkimas, jeigu leisite jam savarankiškai išsirinkti patalynės komplektą. Tai nedidelis, tačiau labai reikšmingas žingsnis. Vaikiška patalynė gali būti vienos spalvos arba dekoruota atraktyviais spaudiniais, kurie vaikus žavi. Svarbu paminėti tai, kad vienspalviai patalynės komplektai, kurie yra pastelinių spalvų, universaliai tinka tiek berniukams, tiek ir mergaitėms. Tačiau kai kalbama apie tam tikrus spaudinius, natūralu, kad kategorijos čia yra akivaizdžios. SAVASHOME berniukams gali pasiūlyti tokius patalynės komplektus kaip “Blue stars”, “Zigzag”arba “ABC”.

 

 

Tuo tarpu mergaitės galės išsirinkti iš daugybės siūlomų patalynės komplektų: “Barbie”, “Shopping”, “Pink love” ir kitų.

 

 

Panelėms, kurios mėgsta gyvūnus, galima pasiūlyti “Owl”, “Mousy”, “Dreams” patalynės komplektus.

 

 

Neverta pamiršti ir universalių, tiek berniukams, tiek mergaitėms tinkančių patalynės komplektų. SAVASHOME galite rasti tokius, kaip “Ad astra green”, “Ad astra grey”.

 

 

Asortimentas https://www.savashome.lt/patalynes-komplektai/vaikiska-patalyne672 yra labai didelis. Kalbant apie tai, kokios sudėties bus patalynės komplektas, verta pastebėti tai, kad įprastai jie yra gaminami iš 100 procentų natūralios medvilnės arba iš medvilnės - flanelės audinio. Taip yra užtikrinamas ne tik medžiagos patvarumas, tačiau ir tinkamas laidumas orui, minkštumas. Vaikas gali jaustis laisvai ir nevaržomai. Pojūtis lyg miegotų apgaubtas debesų. 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.